Sitetalk - nova socialna mreža za pranje možganov

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.676
6.236
113
Ni point v tem a se bom jaz zmigal kam ali ne. Govoril sem o odnosu. Enostavno ne gre skupaj da jamras kake barabe so ker nategujejo ljudi, potem pa si umivas roke da ti ne bos ljudi v drek tunkal. Mene zanima kje in kdaj ste se vi dobili, a so ti ponudili pogodbo, a so omenjali pogodbo? Ali so govorili o delnicah ali o opcijah? Ali so za registracijo zahtevali placilo ali za prodajni program? Kdo te je povabil? Ali je bil zraven? + 100 dodatnih vprasanj.

Pa sem pricakoval tvoj odziv da ne bos tunkal. Zato sem te javno vprasal, sicer bi ti poslal ZS. Ampak hocem da folk vidi kako to zgleda ko zmigam svojo rit ven in srecam pametnjakovice ki bi resili svet, ko je pa treba lokalnega tatica zapret pa se spet noben nic ne spomni.

Pa vseeno hvala za to kar si povedal.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
ko je pa treba lokalnega tatica zapret pa se spet noben nic ne spomni.
Saj v tem je ravno problem. Lovili bi naivne male lokalne ribice, ki so samo naivneži z opranimi možgani in nimajo blage veze o čem se gre. 29.1.2011 imate priložnost osebno obiskati največje pralce možganov, pridejo največja imena iz tujine, tam se bodo naivneži vpisovali. To kar sem jaz bil, ni bilo nič včlanjevanja, zgolj predstavitev. Me je ves čas zanimalo, na kak način sprejemajo plačila, hočejo keš ali dajo trr številko. Ampak o tem se na teh začetnih seminarjih nič ne govori.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.676
6.236
113
da nekomu nekaj dokazes, potrebujes veliko vec kot samo najt glavne. Lej sej ni vazno svoje sem ti povedal.

Me pa zanima kje ste se dobili in kok vas jee bilo.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Glej, če hočeš natančne informacije o tej združbi, se udeleži enega od seminarjev, pa iz prve roke zbiraj informacije. Za informacije o seminarjih je na voljo telefonska. Ne vem zakaj bi jaz laufal okoli po seminarjih, špijonil za neznanca in posredoval razne informacije.

Nobenemu se ni blo treba identificirati, tak da komot lahko tudi kak škif prisluhne tem budalštinam.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.676
6.236
113
cesa te je zdej strah smartass?

Jokas po forumu da si bil vabljen na nategancijo nimas pa jajc povedat kje ste bili in kok vas je bilo.
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.052
390
83
44
dolenska
Vsaj veš, da se ne piše na iæ, ker je tipičen slovenc. Najprej bi vse od snažilke naprej, pozaprl, ko pa je treba kaj naredit, pa se skrije v hišo.
Me pa zanima, ko je omenil štajerce iz gem kolekšna .... Kako to, da jih že takrat niste/so polovili?
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Bil danes na neki osnovni predstavitvi, povabila me je kolegica...

Misliš reči "bivša kolegica".

Ob takšnih prijateljih... kdo sploh še rabi sovražnike?
smirk-1.gif
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.383
9.115
113
apollo kaj si se zdaj na pbuteca spravo. tip je povedal da spet nategujejo, nejga niso, boli ga [censored], vi se pa organizirajte pa jih pejte po zapret, tako kot bi naj to delali,by the book. Bo pa res treba tja it, pa kakšnaobvestila zbrat, pa mogoče se bo moral kateri policaj včlanti da boste vidili kako to deluje. enostavno.

jaz sem bil enkrat pred 10 leti verjetno ko so se te stvari bolj zacele z onimi čistili haha, je bilo bolje kot na kakšni gledališki komediji :D kolk veselja in ploskanja lokalnim "bogatašem" iz 3pm. eni sosedi so v tej sekti, verjetno še zdaj..in to hodijo 2x na teden na ta predavanja :S verjetno je podobno kot pri jehovcih in so jim zdaj še edino ostale orgije :D
 

maddog

Fizikalc
16. avg 2007
1.817
0
36
okolica MB
Sej se clovek ni spravil nanj, vprasal ga je o nacinu, katerem so ga "privabli" v "socialno mrezo" in dejanske besede, o cem je tekla beseda. Apollo ma prav, vsi jamrajo, a naredil nebi noben nic. Zato pa smo slovencki take ovce, da nas jebejo s vseh koncev.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.667
3.555
113
Citat:
Uporabnik smoukar pravi:
Me pa zanima, ko je omenil štajerce iz gem kolekšna .... Kako to, da jih že takrat niste/so polovili?

Oziroma kako da jih niso že takoj naslednjič (Eurosuccess). Vsak od teh "managerjev" je bil že v desetih ketnah, vse je bilo posneto, dokazano, pogodbe,....blablabla.....pa se še danes šetajo okol.

Evo jih. Apollo, zakaj ne sedijo?

http://www.butterflygroup.ch/
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
ksz

Pbutec je navedel vse potrebne podatke, ne vem kaj bi nekateri še radi. :S Znan je torej datum naslednjega srečanja, lokacija prav tako ... kekci v akcijo
grin1.gif

Dovolj je že to, da je Pbutec priznal udeležbo, 90% uporabnikov tega foruma, tega ne bi storilo.
grin1.gif


lp
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.383
9.115
113
kak te povabijo? sej pa to ni vesoljska znanost, sosed, zanenc ali sorodnik ti zatezi da pejt poleg mal poslusat, da ni treba nič kupit. Pa ke tezko reces ne, ali pa iz firbca in lastne zabave greš pogledat. Pa si tam.Če pa si neuravnovešena oseba, pa se potem še včlaniš, tako to gre.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:
ksz

Pbutec je navedel vse potrebne podatke, ne vem kaj bi nekateri še radi. :S Znan je torej datum naslednjega srečanja, lokacija prav tako ... kekci v akcijo
grin1.gif

Dovolj je že to, da je Pbutec priznal udeležbo, 90% uporabnikov tega foruma, tega ne bi storilo.
grin1.gif


lp

Saj če ne bodo našli, bo pa v obtožnici pisalo, da so neznani storilci neugotovljenega dne ob neugotovljeni uri na neugotovljenem kraju na neugotovoljen način izvršili neugotovljeno kaznivo dejanje z neugotovljenimi posledicami...
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Alo Apollllllo8 umiri se malo, pa tebi se je že čist vtrgalo. Tukaj zdaj ljudi napadaš ter hočeš na vsak način izvlečt določene informacije
smile-1.gif
 

frisk

Pripravnik
25. sep 2007
735
18
18
Domžale
Res je! Zakaj bi se človek na kakršenkoli način izpostavljal? Tudi če jih spraviš na sodišče, bojo priplesali v četvorki s kakimi čeferini, senicami, itd. In odšli "nedolžni" al pa s smešno pogojno kaznijo oz. "ne bodo smeli več opravljati te dejavnosti" (Big deal, čez 14 dni bo isto storitev opravljala njihova žena, brat, svak, kdorkoliže). Ti boš pa sedel na prostoru za priče in se počutil kot največja budala, ki zapravlja svoj čas in še reskiral kako tožbo za "razžalitev dobrega imena". Nočem žalit policajev / krimičev ampak dokler je pravosodje tako v P. kot je sedaj, je njihov trud zaman.
Zato je zaenkrat najboljša preventiva... pa magari "pritoževanje po forumih". Če t.i. "ovca" prebere, da gre za tipično piramidno natego, se ji bo mogoče le izognila.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Ah zakaj si tako črnogled? Zato pa je tako kot je in ne more biti boljše! Tovariš, treba bo spremenit miselnost
evil.gif
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.676
6.236
113
Da zakljucimo ker se ocitno nsimo najbolje razumeli.

najmanjsi problem je it tja. Problem nastane, ker je tezko it tja in se zanimat kdo je koga povabil ker ti fantje niso tako zelo neumni kot nekateri mislite da so. jaz sem se nanj spravil samo z razlogom dokazati zakaj je tezko preiskat taka kazniva dejanja (pa kaka druga tudi). Zato ker je folk vedno glasen ko je pa treba nekaj povedat in it za prico ni pa nikjer nobenega.

@AvtoFun ne govort neumnosti pa nekih tajnih sodelavcev vkljucevat itd. Kaj anj grem do preiskovalnega sodnika pa mu recem "cuj hanza lopove sem naso ko majo seminar daj gremo pa ji bomo zasili....sicer se noben ni reko da ga je kdo nategno (vsaj podpisal mi ni nihce tega) samo ziher so lopovi no..."

itd... Ostali komentarji so neresni. Evo da vam prestavim azdevo v vam bolj priljubljeno temo - avtomobili na aktere ste tako custveno navezani... Nekega dne vam bo izginil vas audi. In vsi besni boste pametovali da ga je treba iskat z vsemi sredstvi... jaz pa bom vedel v katerem kraju kosajo vaš avto, mel bom 10 osumljencev pa za nobenega ne bom dobil naloga za hisno preiskavo... ker so vsi samo slisali ampak tunkal po noben ne bo nikogar.

Pomoje lahko zakljucimo.

aja

@bitch_inside tako butast argument da mu ni para =*
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.122
929
113
Emona / Carnium
Jaz sem svojega pametnjakoviča spravil v æuzo tako, da sem na sodišču povedal, kako in kaj je bilo, medtem, ko je obtoženi sedel na klopi s svojo bejbo. Sklepam, da so ga policaji dobili na podlagi moje prijave in podatkov ter opisa.
Za ilustracijo (in nekoliko v zagovor Apollovi teoriji o glasnih pametnjakovičih) naj povem, da naj bi bilo (po izjavi policista) oškodovanih nekaj 10 ljudi. Nateg je ljudi stal od 500€ - 2000€. Nihče od teh se ni odločil iti do konca.
Za konec bom povedal le to, da je model v priporu guznil zaradi OD. Ironija vsega pa je, da tisti, ki je glavnino denarja pobral, ni pristal za zapahi.

Mogoče bo pa kakšen bodoči zasebni detektiv rešil tele piramidnike (zdaj, ko bo vsak ku*ac lahko Sherlock).
 
Nazadnje urejeno:

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.894
5.455
113
Citat:
Uporabnik mistique pravi:
.Za konec bom povedal le to, da je model v priporu guznil zaradi OD.

Daj še nam, ki še nismo bili v zaporu razloži kaj pomeni ta kratica
grin1.gif