Šiptarsko izkoriščevanje Slovenije

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.184
2.415
113
v lokalni ostariji
Zakaj je odšel ?
Ker na žalost je imel težavo s karakterjem. Pri noben ne zdrži več kot mesec dni (nobena Branza). Pač menja delodajalce.


Urnik v gradbeništvu je gibljiv ker je to ne boste verjeli je to sezonsko delo. Vsak segment kjer sem jaz. Torej, poleti oz v lepem vremenu več ur pozimi/med dežjem se pa te ure koristijo. Hec je pa v temu, da tujci želijo delati čimveč ur ker ne boste verjeli oni so prišli sem delat. Zaslužit... Njim je muka da nimajo ur/dela. Zato tudi tezijo
nekateri da bi imeli nedelje delovne...
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.066
1.272
113
Itak da bi delali. Ker alternativa je, da lezijo v sobi. Slovenec pa ma tu familijo, zivljenje. Jebes delo do vecera. Pa jebes zimo fraj, ko je tema ob pol17.
 
  • Všeč mi je
Reactions: dejan_

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.022
5.728
113
blizu močvirne prestolnice
No ja, noben denar ni vreden več od družine. Saj ne rečem pride da se dela tudi ponoči, celo nedelje za prvi maj pa še kakšen praznik aja 27.4. itak, ne pa cele dneve. Družina,družina đružina ne pa delo petek in svetek samo zato da se lahko afnaš pred drugimi s svojim statusom. Potem pa otroci zbezljajo, al se ti skurbaš al pa baba in na koncu propad
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.744
2.351
113
Pomurje
Bom kar tu prilepil ker se tudi njih tiče. Srbi so danes danes na Kosovu pokazali nestrinjanje z neukrepi KFoR in EU glede srbsih občin na severu Kosova. Malo bolj realna vaja kot tisto kar pri nas delajo :rolleyes:

Kar razfukat šiptarje in kfor.

In pravite da tito ni bil demokrat. Že v tistih cajtih je zajebal celo situacijo v šiptariji.

Kako zajebal, pa je dokaz tudi trenutna demokratična in človekoljubna angleška vlada in njeni ukrepi (vem da so albanci, ampak isto sranje)
 
  • Všeč mi je
  • Objave ne odobravam
Reactions: Matey in kajpace

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
Kar razfukat šiptarje in kfor.

In pravite da tito ni bil demokrat. Že v tistih cajtih je zajebal celo situacijo v šiptariji.

Kako zajebal, pa je dokaz tudi trenutna demokratična in človekoljubna angleška vlada in njeni ukrepi (vem da so albanci, ampak isto sranje)
Saj slovenska demokratična človekoljubna vlada in njeni ukrepi (oz. raznorazna dovoljenja ipd.) niso kaj daleč stran od angleških, tudi mi si žagamo vejo na kateri sedimo tako da lahko zajeb očitamo tudi sebi. Nekje se to že konkretno pozna, drugje se pa še bo čez kakšno desetletje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: krko in jonny77

Floki

Guru
6. sep 2007
9.904
3.025
113
Saj slovenska demokratična človekoljubna vlada in njeni ukrepi (oz. raznorazna dovoljenja ipd.) niso kaj daleč stran od angleških, tudi mi si žagamo vejo na kateri sedimo tako da lahko zajeb očitamo tudi sebi. Nekje se to že konkretno pozna, drugje se pa še bo čez kakšno desetletje.

To bi moral Tanjo vprašat kaj ima ona s tem ali od tega. Mogoče pa ima rada Albance da so dobri ljubimci,,
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Saj slovenska demokratična človekoljubna vlada in njeni ukrepi (oz. raznorazna dovoljenja ipd.) niso kaj daleč stran od angleških, tudi mi si žagamo vejo na kateri sedimo tako da lahko zajeb očitamo tudi sebi. Nekje se to že konkretno pozna, drugje se pa še bo čez kakšno desetletje.
Kdo neki vabi Albance v Slovenijo? Vlada ali podjetja, ki potrebujejo delovno silo? :bonk:
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Matey