Siol Trio popust za AMZS

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
http://www.siol.net/aktualna_ponudba/novi_narocniki/popust_amzs.aspx
Če je slučajno kdo spregledal. Mesečno 3 EUR popusta, skupaj torej 36 EUR letno, članarina za AMZS pa stane 37 EUR letno. Torej za 1 EUR dobite članarino za AMZS.
Ker vem, da ne oglašujejo preveč tega, tudi sam sem bolj po naključju naletel na to možnost. Morda bo komu prav prišlo.

Aja, pa če se prvič včlanjujete v AMZS imate še dodaten popust, tako da je mene prišlo 27 EUR za prvo leto.
 

janezpesec

Pripravnik
6. jan 2008
487
0
16
Z majhno opombo: ne velja ce je bil prehod na novo shemo opravljen pred 10.11.2007. Vsaj meni so tako rekli ko sem spraseval, zdaj ne pise vec na webu nic takega.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.860
3.888
113
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
http://www.siol.net/aktualna_ponudba/novi_narocniki/popust_amzs.aspx
Če je slučajno kdo spregledal. Mesečno 3 EUR popusta, skupaj torej 36 EUR letno, članarina za AMZS pa stane 37 EUR letno. Torej za 1 EUR dobite članarino za AMZS.
Ker vem, da ne oglašujejo preveč tega, tudi sam sem bolj po naključju naletel na to možnost. Morda bo komu prav prišlo.

Aja, pa če se prvič včlanjujete v AMZS imate še dodaten popust, tako da je mene prišlo 27 EUR za prvo leto.

A to mora biti naročnik priključka član AMZSja ali je dovolj, da le en od članov gospodinjstva? Ker recimo računi prihajajo na mamo, plačujem jst (
priden.gif
) fotr je pa član AMZSja ... bi to šlo? (se mi ne da čakat na 080 da povejo da nič ne vejo)
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
po mojem, da more bit nosilec priključka član amzs-ja. no nekak se mi zdi logično
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Sorry, ampak članstvo v AMZS je popolnoma mim, glede na ugodnosti ki jih nudijo... Komfortna asistenca pri gori za isti (ali manjši) denar nudi mnogo več...
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Malce si še enkrat preberi moj post.
Meni je 1 eur vredno že to, da dobim Motorevijo v kaselc čez celo leto. Vse ostalo je brezplačno, pa četudi je sranje. Poleg tega imaš pa še na tehniænem popust.
There is no downside.
zmaga.gif
 
Nazadnje urejeno:

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Bulshit. Jaz pa sem dobil POPOLMOMA BREZPLAČNO članstvo v AMZS, ker sem pri gori vzel komfortni kasko... Torej nit 1 EUR, s tem da imava (verjetno) oba podvojene storitve.
Res pa je, da je revija edino kar je vredno pri vsem tem. Ostalo je štepanje članstva, da organizacija ne propade...
smile-1.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
MTL, včasih se mi zazdi da ti kupiš nekaj samo zato ker je s popustom...
stupid-1.gif
hysterical-1.gif
Ravno zgoraj si napisal, da imaš članstvo AMZS zastonj.
Članstvo sem zastonj dobil. Kje je torej downside?
grims-1.gif
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Kaj pa naj? Čaka na počasnejšo T2 FTTH?
Še prenosnika si je zato lahko ubodu
evil.gif
za 1 EUR...
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Don't get it. Ti se boš včlanil v AMZS, ker imaš popust, če sem te razumel (pa tudi sam praviš tako). Torej se boš včlanil zaradi popusta.
Jaz pa sem sklenil zavarovanje in dobil potem na dom dokumente AMZS, ki potrjujejo članstvo v AMZS za trajanje 1 leta.
Torej kdo je kupil kaj zaradi popusta? Pa magari za 1 EUR?
 

janezpesec

Pripravnik
6. jan 2008
487
0
16
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
Jaz pa sem sklenil zavarovanje in dobil potem na dom dokumente AMZS, ki potrjujejo članstvo v AMZS za trajanje 1 leta.
Sicer je off-topic a vseeno: od kdaj to velja pri najvecji (slovenski) zavarovalnici ?