SiOL popust za zveste (stare) naročnike - kje?

Luchka

Pripravnik
6. dec 2007
216
0
16
Bella prste stran, tisti laptop je moj!
grims-1.gif


Sicer berem, da tisti LG ni slab? Ena kolegica je včeraj razpredala, da hoče nov tv, pa da bi LCD pa tako naprej, sem ji rekla, naj preveri. Tako ali tako vem, da je na optiki že od pamtiveka.

Saj bi jaz tudi razmišljala, ko bova novo naročnino sklepala, samo s krediti bo verjetno treba na vsak tolar gledati ... er evro, kje pa živim ...
bonk.gif
 

Bella

Pripravnik
23. okt 2008
73
0
6
Meni se zdi fajn varianta, da lahko na 24 obrokov vzamem popolnoma nov, enkraten in zelo velik LCD televizor v tej novoletni ponudbi npr. pri trio paketu. Vedno sem hotela en tak ogromen tv ekran. Samo na enkrat nikoli ne gre, ker je vedno premalo denarja. Sedaj pa taka varianta se mi pa zdi dostopna.
 

PIC

Fizikalc
17. avg 2007
2.466
2
38
JOJ, no.

A bi nehala tako POCUKRANO in (ne)LATENTNO reklamirati zadeve.

Pismo, vsaka opica zna zgooglat model TV-ja, preverit ceno na ceneje.si/bolha.com etc, pomnozit 28x24 oz 30x24 in se odlocit za nakup pri SIOLu ali v najblizji stacuni..

LP,
PIC
 

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.074
389
83
Imel sem vklopljen popust na zvestobo (cenejša naročnina), pa so ga avt. odstranili. Ko ga hočem priklopiti nazaj, tega ne najdem več. Ponujajo mi samo tisto novo sr... s točkami.
A ni bilo rečeno, da če tega s točkami ne aktiviraš, da ostane popust na zvestobo enak, kot prej?
 

MojcaG

Pripravnik
2. sep 2007
319
5
18
>A ni bilo rečeno, da če tega s točkami ne aktiviraš, da ostane popust na zvestobo enak, kot prej?

Nisem aktivirala programa zvestobe, prejela pred kratkim (ta teden) račun za mesec december, kjer imam normalno upoštevan (prejšnji) popust.

Kako veš, da ti ga ne upoštevajo? Po računu?
 

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.074
389
83
Ja že dvakrat brez. Je bil samo študentski popust.
Sem sedaj aktiviral na nov sistem popust na naročnino, pa da vidimo.