Siol ni Ip-ja

matejdro

HACKER 08
6. jan 2008
2.267
0
36
Prijatelju je internet crknil in nato mu je samo javljalo, da ne more dobiti IP-ja- Poklical je na siol(in to 20x, ker je vedno bilo zasedeno–lahko bi imeli malo več linij), pa so rekli, da se je to veliko ljudem zgodilo in težavo še odpravljajo! Nikoli ne grem na siol.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.832
728
113
www.jernej.org
Nihče te ne sili... kaj več kot pa težave odpraviti tudi ne morejo. Če je problem malo večji in traja odpravljanje dalj časa pa tudi ne boš nič dosegel, če boš 20x klical in težil. Me zanima, koliko časa bi pri t2 trajalo, da bi odpravili podobno napako.
 

NavadniNimda

Fizikalc
8. sep 2007
1.070
0
36
Hyde-Park.si
Citat:
Uporabnik Mikrohard pravi:
Nihče te ne sili... kaj več kot pa težave odpraviti tudi ne morejo. Če je problem malo večji in traja odpravljanje dalj časa pa tudi ne boš nič dosegel, če boš 20x klical in težil. Me zanima, koliko časa bi pri t2 trajalo, da bi odpravili podobno napako.
Na T-2 je kar dolgo trajalo, odpravili so jo pa že cirka pred 2 leti.
wink-1.gif
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.882
5.160
113
bolj zabavno je to kok čakaš na t2 da sploh dobiš kogga na telefon
 

5rG

Pripravnik
28. jun 2008
36
0
6
40
jst mam pa zadnje čase zelo dobre izkušnje kar se tiče čakanja...... kakor vem so tudi prenovili oddelek in naj bi zadeva hitreje funkcionirala
 

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
A se hecate? Tisti, ki imate tukaj kaj veze s T2-jem, lepo vas prosim, dajte poslati vaše študente v help desku na tečaj osnovne komunikacije lepo prosim. Nazadnje ko mi je crknilo vse po vrsti po pol ure klicanja (na plačljivo številko?) dobim enga, po glasu sodeč, mozoljavega mulca, ki mi itak ni znal nič povedat. Ko sem razločno postal jezen na vse skupaj mi model reče: " saj če vam ni všeč lahko greste drugam?!" WTF!
 

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
Če impliciraš, da je zgodba izmišljena, ti zagotavljam da ni. Seveda da sem pozabil (skoraj dva meseca nazaj), čeprav mi je žal da si nisem zapisal imena.

Drugače razumem, najcenejša opcija je (no je bila, dokler niso napeljali še t1 optike) in razumem tudi da folk na help deske teži kot zmešan. Ampak agentje bi morali biti vedno skrajno prijazni, saj se vendar po tonu glasu sliši da se te želijo čimprej znebit.

Še priporočilo: ženske so ponavadi bolj učinkovite na help deskih, z nekega čudnega razloga so veliko bolj potrpežljive.
 

Luchka

Pripravnik
6. dec 2007
216
0
16
Hehe, najbolj pametno je za ime vprašati na koncu, ko si fino jezen, potem te ne upajo poslati v 3PM. Na siolu mi tega še ni bilo treba, ampak enaka taktika deluje pri vseh podobnih servisih, ko kličeš na kakšno občino za informacije, bake ...