Siol modem mi ugaša wifi na telefonu

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Siolovo sinope modem in moj note 4 se ne razumeta
jezen.gif

Ko se povežem na ta modem, se na telefonu wifi čez par sekund ugasne. Ni, da pade povezava, ampak se wifi na telefonu prov izklopi
confused-1.gif


Vsi drugi telefoni na tem istem modemu delajo ok. Tudi moj telefon na drugih modem dela ok. Samo ta dva se pa neki ne razumeta.
13.gif


Neki sem gledal nastavitve, pa mi niso najbolj jasne
redface-1.gif


Kakšna ideja??
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.208
5.590
113
Najbolj enostavna rešitev: kupi svoj router (TP-LINK WR-741ND) in modem v bridge.

Ali če se gremo reševanje problema: nastavi fiksen kanal za wifi (1,6 ali 11), brez kodiranja povezave, ssid test.
Sedaj restartaj modem.
Kako dela ?
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Meni je tako zafrkaval Samsung tablico. Našel na Siol forumu nove nastavitve in sedaj dela. Se pa ne spomnim kaj sem spreminjal. Probaj poiskat problemi wifi samsung siol box.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
da poročam.
nekaj sem se sprehodil čez nastavitve, pa na telefonu izklopil task nekaj okol wifi-ja, pa je delalo bp.
kaj točno je bilo krivo ne vem.
itak je pa zadeva ratala pase.
tko, da vseeno hvala!!
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.933
8.976
113
EU
Meni so naenkrat brez WIFI signala ostali telefoni in tablice, takoj ob vklopu (Amis) TV-ja. Je pa par let vse delalo neproblematično. Ko bi TV-izklopil, je signal prišel nazaj. Nobene nove naprave nisem dodajal niti spreminjal nastavitev. Javil sem Amisu in so naslednji dan poslali novi modem Thompson. Enaki model. Sedaj dela v redu. Sumil sem celo mikrovalko
evil.gif
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.830
726
113
www.jernej.org
Multicast ti je ubil (zabasal) WiFi. To je načeloma rešeno tako, da se na WiFi-ju blokira multicast... zakaj pa na Amisovem modemu to ni delovalo, je pa drugo vprašanje.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Meni podobno dela tablica Samsung.Vrze jo iz wifija, jo ponovno povezuje ipd..imam pa t-2. Bo treba malo nastavitve pocekirat zgleda?