Simobil UMTS - zdaj dela ali ne?

mmarko

Zelenc'
22. jul 2008
1
0
1
Razmišljam, da bi vzel Simobilov UMTS neomejen dostop do interneta, pa sem tukaj prebral, da imajo zadnje čase probleme oziroma preobremenitev omrežja, pa tudi da jim je zmanjkalo modemov in da ga je zato treba rezervirat in čakat.

Ali kdo ve, če so zadeve porihtali, da dela povezava brez prekinjanja in zastojev in če se da dobit modem takoj, ker rabim nujno mobilni net in nimam časa čakat na novo pošiljko modemov?
 

maggio

Fizikalc
19. avg 2007
1.704
1
38
Lj-bežigrad
jaz mam tale simobilov paket in pri meni deluje BP, povezava malo niha ampak je povprečje na zlati sredini okoli 1,9Mbs včasih pa tudi na polno to je seveda odvisno od kod si, in koliko folka je trenutno priklopljeno na oddajnik.

saj ti dajo tudi za probat
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.392
6.556
113
Opažam izboljšano delovanje, a še vedno ne na maximumu. Lahko da je to posledica dopustov, lahko da je simobil kaj izboljšal...lahko da je večina uporabnikov nehalo uporabljati.
 

Kinimod

Serpico
4. dec 2007
1.839
0
36
45
SV SI
Sem že v eni drugi temi napisal, a ni odgovora ... Jaz sem si ga hotel porihtat, pa mi je tip na Simobilu (oz. pooblaščenem trgovcu) rekel, da trenutno ni možno pristopit k njihovemu internetu, ker se posodablja omrežje. Ni pa mi znal povedat kdaj bo spet možno.
 

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
Ne dela, ... ali vzemi drugo varianto, če pa že na smrt prisegaš k simobilu pa počakaj da upgradeajo vse skupaj (kar zna trajati še nekaj časa)
 

Toncek

Pripravnik
10. nov 2007
159
0
16
Citat:
Uporabnik AfterEight pravi:
Ne dela, ... ali vzemi drugo varianto, če pa že na smrt prisegaš k simobilu pa počakaj da upgradeajo vse skupaj (kar zna trajati še nekaj časa)

Prej nekaj let. Simobilov veliki UMTS načrt je v letu dni postaviti toliko UMTS baznih, kot jih ima M@ v sami Ljubljani.
bonk.gif
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.499
4
38
Samo tole: 5 (beri: pet) kolegov, simobil fanatikov je vzelo ta njihov famozni internet. Trije v centru Ljubljane, dva iz okolice. Po parih dneh so vsi vrnili modem... Vleklo je tako, kot bi bil na ISDNju, ali še slabše... Čeprav nekaj moram priznat, ko je kdo zategnil Utorrent je še nekako šlo, ampak mejli in odpiranje strani, je blo pa porazno. Ali imajo SW v 3pm, ali pa ne vem kaj...
 

dkivi

Pripravnik
4. jan 2008
835
0
16
ljubljana
meni simobil dela dobro,tako v centru ljubljane,štepanjcu in v novem polju,prav tako zadovoljivo vleče v suhi krajini (lokacije hinje),da se pregledati mejle,po kakem forumu pisariti,v glavnem dela ok.,kdor pa misli na ta net obesiti še kak torent pa bo moral še malo počakati
jaz sem ga vzel predvsem zato da se lahko z lapičem konektan kjerkoli,če ne najdem hot spota..doma imam pa itak adsl
 

pikijakob

Pripravnik
8. avg 2008
273
0
16
Obala
Ne vem ,ampak jaz sem pričakoval bistveno več...Tako v Lj,Ce in Portorožu sem imel z S-ovim same težave,da o izgubljanju signala in posledično reconnectanju niti ne govorim,in ne,nisem pristaš M-a,sem pa pristaš kvalitetnih storitev.
 

halo

Fizikalc
22. jul 2007
2.211
0
36
51
Ljubljana
V portorožu sedaj dela kot ''urca''.
So menda dodali bazno ne enega od hotelov.
In kolikor je bila prej katastrofa je zdaj preverjeno poštimano.
 

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
eno bazno? torej dela kot urca, če hkrati internet uporabljata največ dva uporabnika, kaj več že ne bo šlo skozi
wink-1.gif