Si znate zavezat kravato?

kajn

Guru
5. okt 2007
2.469
1.253
113
Iskajoč brata
Fotr me je enkrat naučil in jo še zdej znam. Nosli pa trikrat do sedaj in za birmo, maturanca in letos za maškare
smile-1.gif
Upam da ja bom naslednjič za diplomo.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Se ne spomnem kdaj sem jo nazadnje nosil, čeprav jih imam kakih 30-40.

Ponavadi je bilo tako, da ko sem kupil novo (ponavadi Labodovo) srajco sem poleg nabavil še kravato.

Zavezal mi jo je pa vedno foter ki jo je skoraj vedno nosil službeno in obvlada.
priden.gif
 

Zorroslav

Zeroslav
5. jan 2008
1.441
0
36
35
Ne znam.....Ni potrebe nikoli do zdej bilo, pa še nekak se ne počutim odobno da sem fino zrihtan.
 

pikica

Fizikalc
28. jan 2008
5.759
1
36
35
js sm pa pred kratkim pokapirala kako se zaveže kravata
smile-1.gif
sicer mi ne pomaga ravno velik, mogoče pa kdaj prav pride
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.710
142
63
Zadnje leto si jo kar pogosto vežem pa še zdaj ne znam
shocked-1.gif
.
Zdaj sem navezal par kravat v lepe vozle in si jih samo še snemam ne več razvezujem. Pa je vredi.

lp
 

SnuffyZ32

Pripravnik
11. okt 2007
199
0
16
Obišči stran
ksz

Ta se mi zdi zanimiv, ce hoces nekaj drugacnega:
http://youtube.com/watch?v=YA-n2xkYX6s

Drgac pa nevem... sej ni nek problem, en vecer si vzames, da se naucis lepo konsistentno zavezat v lep simetricen vozel. S praxo pa pol pride hitrost, vec konsistence, da zadanes dolzino kot jo hoces in da kompenziras glede na razlicne materijale kravate.

...presenetljivo kolk ljudi hodi okoli z navadnim povrsnim srotom od vozla, ce mau opazujes.

lp,
Sasa
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.710
142
63
Citat:
Uporabnik SnuffyZ32 pravi:
...presenetljivo kolk ljudi hodi okoli z navadnim povrsnim srotom od vozla, ce mau opazujes.

lp,
Sasa

ja, res je. Ker imam sam težave z vozlanjem, vedno pogledam vozel od sogovornika. Eni so res piškavi, drugi zmečkani, tretji pa res lepi in se vidi, da so jih zavezali z občutkom, brez zategovanja.

lp