Severina 2018

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
Ja dobr zdej je ze MILFICA, mi je bla prej bl vsec, zdej je presuha...

Sam ne razumem da se mora na stara letko tkole prodajat okol... tokrat ocitno tud dedca za spremstvo ni nasla...
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Zato, ker je navadno telo že dougcajt in je treba nuuujno neki...sam, da je. Sej, ko se na plaži sprehajam, sem samo še jaz brez tetovaže, vsi ostali jo že imajo in sem že čuden :valjamse:
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.561
6.164
113
30€ dam za faf Slovenki, ne 3. Izjemoma 40, če ravno dobim penzijo.

Hint mladim puncam: iščite take, ki dajo 200. Kdor išče, ta najde... :p

Za vas penzjoniste je dupla tarifa, ker mora punca bolj žvečiti.
V Srbiji boš pa za 30€ dobil all inclusive, pa še za čevape ti bo ostalo. Razmisli Johnny.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Za vas penzjoniste je dupla tarifa, ker mora punca bolj žvečiti.
V Srbiji boš pa za 30€ dobil all inclusive, pa še za čevape ti bo ostalo. Razmisli Johnny.

Zato pa gremo v oktobru v Srbijo.

Za 150 po osebi se bomo pripeljali tja in nazaj, 4 dni dobro jedli in nafu.kali... Smo vsi nad 60 in ne rabimo trikrat dnevno, kot tile mlečnozobi liki.

Je pa res, da gremo mimo Beograda. Nisam ja tajkun da plaćam jebačinu 150 evra... Max 25, če bo mlada, dobra in voljna...
 
  • Všeč mi je
Reactions: miflo

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Pa na zaščito ne pozabi...da ne boš širil salmonelo :D
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Pa na zaščito ne pozabi...da ne boš širil salmonelo :D

Samozaščitno ravnanje je starešim moškim zelo blizu, še iz bivše države, kjer je bil to celo predmet v šoli.
Sicer je bila družbena samozaščita, pa vseeno... Si pač apliciral nase.

Niti slučajno nismo tako naivni, kot je recimo tale mlada Srbkinja:
 

Priponke

  • stao_mi_kamiondzija_crop.jpg
    stao_mi_kamiondzija_crop.jpg
    21,2 KB · Ogledi: 824

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
200 € za faf pa kaj si ti z lune padel. Ja mogoče če ga cel teden.

Mogoče se nisva razumela...
Mlade slovenske naduvanke ("pič.kolete") pač razmišljajo in si želijo, da če ga že komu potegnejo ali fookajo, da je "to" vredno 200 evrov.

Definicija pič.kolete:

Pičkoleta trpi za splošno boleznijo današnjega časa: kljub temu, da ne zna nič kaj omembe vrednega, se s tem sili v ospredje, kot da je ne vem kaj.
Krivim potrošniško družbo, ki mularijo prepričuje, da so inovativni, pametni, drugačni, ko je vendar jasno da so daleč od tega - male pizdune in pizdunke je treba postaviti na realna tla!
Standardi bi morali biti bistveno višji kot: imam pi.do, znam par besed angleško in uspem uporabljati youtube. Svoje čase so punce znale vse živo, znale so se pogovarjat, so imele lasten pogled na svet - dandanes imaš v glavnem samo naličene glupače z napumpanim egom.


Jaz osebno torej ne dam za masažo s fafom več kot 40€, mogoče izjemoma 50. Faf je pač za mnoge mlade punce nekaj takega, kot umit zobe...

Zato, kot rečeno, gremo kmalu v Srbijo. Danes zvedel od Srbkinje, da so v južni Srbiji plače 100 -130 evrov... Tudi samo 80.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.561
6.164
113
Mogoče se nisva razumela...
Mlade slovenske naduvanke ("pič.kolete") pač razmišljajo in si želijo, da če ga že komu potegnejo ali fookajo, da je "to" vredno 200 evrov.

Definicija pič.kolete:

Pičkoleta trpi za splošno boleznijo današnjega časa: kljub temu, da ne zna nič kaj omembe vrednega, se s tem sili v ospredje, kot da je ne vem kaj.
Krivim potrošniško družbo, ki mularijo prepričuje, da so inovativni, pametni, drugačni, ko je vendar jasno da so daleč od tega - male pizdune in pizdunke je treba postaviti na realna tla!
Standardi bi morali biti bistveno višji kot: imam pi.do, znam par besed angleško in uspem uporabljati youtube. Svoje čase so punce znale vse živo, znale so se pogovarjat, so imele lasten pogled na svet - dandanes imaš v glavnem samo naličene glupače z napumpanim egom.


Jaz osebno torej ne dam za masažo s fafom več kot 40€, mogoče izjemoma 50. Faf je pač za mnoge mlade punce nekaj takega, kot umit zobe...

Zato, kot rečeno, gremo kmalu v Srbijo. Danes zvedel od Srbkinje, da so v južni Srbiji plače 100 -130 evrov... Tudi samo 80.

Johnny , v Srbiji boš s svojo penzijo Br. 1. Privošči si in poročaj...
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Tam namesto tega uporabljajo dva cigla - pa ko v onem vicu z leno kamelo. ;)


Na pa ste še eno namensko tebo zjebali. :(