Sestanek

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Tole vojaško urjenje se me je prijelo približno tako dobro, kot verouk. Nekako nujno zlo, ki ga je bilo treba opraviti, nisem pa bil preveč s srcem zraven.
Aja, pa še v zaledni četi sem bil, zato smo se neprimerno več časa ukvarjali s praktičnimi in koristnimi opravili.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Očitno janša nima sreče z gostilnami...se zmenijo v livadi, pride do incidenta z obiskovalcem, ki jih fotka, se zmeni z žerjavom v gostilni, le-temu ukradejo denarnico, se zmeni z bavčarjem in krkovičem nekje na samem, pridejo težit novinarji...

okej, se vidi, da so bavčarja čisto vrgli iz tira...je pa nekaj jasno, če bi se ljudje, kot so nekdanji policist in notranji minister, nekdanji minister za obrambo, nekdanji in sedanji predsednik vlade ter vojak, bivši specialec, zares želeli skrivaj dobiti, bi jim to brez dvoma tudi uspelo. Manevrska zaščita.press
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.400
1.356
113
manevrska struktura narodne zaščite, sam problem je k narod ni z njimi
evil.gif
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Citat:
Uporabnik gretzky pravi:
Tole vojaško urjenje se me je prijelo približno tako dobro, kot verouk. Nekako nujno zlo, ki ga je bilo treba opraviti, nisem pa bil preveč s srcem zraven.
Aja, pa še v zaledni četi sem bil, zato smo se neprimerno več časa ukvarjali s praktičnimi in koristnimi opravili.
Torej tabornik. Če bi osem mesecev nosil bojevo municijo bi še danes znal v miže, pa če bi se še bolj nazaj držal
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.978
5.401
113
@gretzky mas youtube....ak47 field strip...ce pa se zmer nau slo pa povab na pir pa ti jst pokazem...ce si lesen si pac lesen
evil.gif
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu


Citat:
p.s.: Ali obstaja kakšen tutorial, kako se razstavi in očisti kalašnikov? Je minilo že veliiiiko let od takrat, ko sem to počel zadnjič.
Kalašnikov ni več v Sloveniji, po nakupu novih,, plastičnih,,
hysterical-1.gif
-preventiva, ni kaj, dolgoročno so na svojo varnost dobro razmišljali.
 

steni

Fizikalc
5. jan 2008
682
39
28
Ravne na Koroškem
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Očitno janša nima sreče z gostilnami...se zmenijo v livadi, pride do incidenta z obiskovalcem, ki jih fotka, se zmeni z žerjavom v gostilni, le-temu ukradejo denarnico, se zmeni z bavčarjem in krkovičem nekje na samem, pridejo težit novinarji...

okej, se vidi, da so bavčarja čisto vrgli iz tira...je pa nekaj jasno, če bi se ljudje, kot so nekdanji policist in notranji minister, nekdanji minister za obrambo, nekdanji in sedanji predsednik vlade ter vojak, bivši specialec, zares želeli skrivaj dobiti, bi jim to brez dvoma tudi uspelo. Manevrska zaščita.press

Ko so bili na vrhu maneverske, se še ni vedelo kakšni lo...i so. Zato jih nihče ni nadzoroval.
Danes, ko poznamo njihove lo....čine pa imajo 24/h nadzor.
Bilo kuda UDBA svuda.
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Pravilno sem napovedal ugašanje protestov v teh tednih ker preprosto ni več potrebe in metanje denarja v organizacijo je brezpredmetno ker ničesar več ne morejo spremeniti. Je kar je.. moje iskreno sožalje !
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.205
2.440
113
v lokalni ostariji
še enkrat... komu so koristili izgredi itd? ja tadesnim ker so ropotali kako "strici iz ozadja" nagajajo... samo da so dobili volitve... in zdej cilj so dosegli in res zdaj še metat denar v organiziranje je pa brez predmetno ima DSF prav:) važno da so zmagali na volitvah...
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik dsf pravi:
Pravilno sem napovedal ugašanje protestov v teh tednih ker preprosto ni več potrebe in metanje denarja v organizacijo je brezpredmetno ker ničesar več ne morejo spremeniti. Je kar je.. moje iskreno sožalje !

Zmanjkalo je denarja za sendviče, pa dsf in njemu podobni nočejo več demonstrirati.
hysterical-1.gif