Servis klime

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.863
33
48
Za kolega bi rabil enega dobrega serviserja za klimo. Ko jo napolni mu zdrži 14 dni pa je prazna. Ima alhambro 04 letnik. V prvi vrsti bi rabil enega dobrega serviserja na relaciji Slovenj Gradec - Velenje.
 

zomirp

Fizikalc
20. maj 2008
2.993
0
36
Lj - Vič
Naj malo pazi, da se ne bo zaj... kot jaz pred leti.
Na avtu so mi menjali dele klime zaradi istega razloga. Pa pol leta ugotavljanja so mi zamenjali popolnoma vse dele (kompresor, uparilnik, hladilnik, cevke,...), katere sem tudi plačal.
Ni bilo poceni (Peugeot 605).
Še vedno pa je bilo enako, kot na začetku.
uf-1.gif

Lastnik gospod Jani ("Beja" pri Pirničah) se je pa vedno nasmejan zabaval ob tem.
zmaga.gif
 

mac77

Fizikalc
22. avg 2007
4.541
37
48
to napako mora najti vsak ki ima vsaj malo pojma in opreme. Dobijo se namrec taka ocala s katerimi se vidi kje uhaja plin.Lahko da so preperele gumijaste cevi ki gredo s kompresorja drage so seveda kot hudic (cez 100eur komad), lahko pa pusca kompresor.
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.863
33
48
saj zato bi rad dobrega serviserja imel, pa da se porpavi. Pozna kdo kakega na omenjeni relaciji se pravi SG - Velenje, ali pa kje v tej bližini? Zadeva zna bit draga to se tut on zaveda sam bi tut on rad da se popravi!
 

mac77

Fizikalc
22. avg 2007
4.541
37
48
najpametneje je narediti na servisu, ker ce rabis kake cevi ali kaj podobnega bos dobil samo original. Ce snames cev sistem ne sme biti odprt vec kot dve uri sicer se mora menjat se susilec. Je pa na servisu malo bolj drago polnjenje klime.
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.863
33
48
problem je ker vem za pooblaščenca in tut vem kako tam delajo, zato zdaj iščema nekoga drugega! pa tut luknja mora verjetno bit zelo mala ker klima drži 14 dni pa se izprazni.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.752
2.039
113
za šankom
če se v 14 dneh sprazni je luknja velika in ne majhna.če je luknja mala se prazni lahko tudi do 2meseca
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.863
33
48
ja ne vem jaz sem sklepal da verjetno ni velika. Ko je meni pred leti spuščala na oplu pri kompresorju je bila prazna v 2 dneh. Kak serviser mogoče?
 

naliM

Majstr
26. sep 2007
1.378
213
63
Citat:
Uporabnik vaginko pravi:
saj zato bi rad dobrega serviserja imel, pa da se porpavi. Pozna kdo kakega na omenjeni relaciji se pravi SG - Velenje, ali pa kje v tej bližini? Zadeva zna bit draga to se tut on zaveda sam bi tut on rad da se popravi!

AVTO ZDENKO d.o.o.
Šmartno pri Slovenj Gradcu 114
(02) 885 30 74


Milan
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Citat:
Uporabnik mac77 pravi:
najpametneje je narediti na servisu, ker ce rabis kake cevi ali kaj podobnega bos dobil samo original. Ce snames cev sistem ne sme biti odprt vec kot dve uri sicer se mora menjat se susilec. Je pa na servisu malo bolj drago polnjenje klime.

Pa sej to človek sprašuje. Kater serviser?

Lahko pa malo tvegaš in pelješ prvemu pooblaščencu, navedeš točen opis napake, počakaš da "zrihtajo", plačaš in spraviš vse dokumente, tudi nalog za servis.
Če kaj po servisu ne špila, pelješ nazaj in zahtevaš da odpravijo napako BREZPLAČNO. Svoj del obveznosti (plačilo), si namreč že opravil, oni morajo pa svojega oz. morajo dat garancijo na opravljeno delo.
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.863
33
48
Citat:
Uporabnik naliM pravi:
Citat:
Uporabnik vaginko pravi:
saj zato bi rad dobrega serviserja imel, pa da se porpavi. Pozna kdo kakega na omenjeni relaciji se pravi SG - Velenje, ali pa kje v tej bližini? Zadeva zna bit draga to se tut on zaveda sam bi tut on rad da se popravi!

AVTO ZDENKO d.o.o.
Šmartno pri Slovenj Gradcu 114
(02) 885 30 74


Milan

Njega sem tut imel v mislih sam on mi je enkrat popravljal na oplu klimo ki tut po njegovem servisiranju ni delala!
Je pa že našel napako sprednji kondenzator klime je fuč! Boma preko ebaya kupla drug teden je kar občutna razlika v ceni. Pri nas je razpon od 170-211 evrov v nemški internetni trgovini pa 95+21 poštnina+ 2 leti garancije trgovina obstaja od leta 1999 in ima odlične ocene tak da verjetno ni nateg!