SE P1i problemi

cbb

Chef
6. avg 2007
3.337
2
38
50
Nč več u Jesenicama... Zdej Horjul
Včeraj sem kupil nov P1i, pa mi ga neki biksa. Med pogovorom se nekaj obupno trese in resonira, kar pa gre meni močno na živce. Ima še kdo podoben problem, ali ga nima:)? Ne vem namreč, ali je kriva celotna serija terminalov, ali sem osamljen primerek?
 

mAn

Pripravnik
13. sep 2007
930
0
16
Cbb, po mojem je tudi problem v software-u... Lahko pa greš prvo na m@ in preveriš, če se to dogaja tudi na drugem...

A te smem vprašat, kako se prikaže neodgovorjeni klic ali sporočilo? A moraš prav odklenit telefon in pogledat?
Za sms in klic pa velja, da ko dobiš novega, da se ti nariše tudi slika osebe (če maš sliko zraven shranjeno)?
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Nemogoce, da se to dogaja, saj vendar ni Nokia
evil.gif


Reset ne pomaga?
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
upam da je to samo pri tebi problem (nič slabega ne mislim), ker si tud jaz nameravam kupiti ta telefon
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
meni se je pri starem SE dogajalo da mi je hreščalo po slušalki takrat ko sem mel baterijo prazno ... tud zvonil ni tako kot bi moral ... vsi zvoki so hreščali ... ko sem telefon spet napolnil je delalo kot mora
 

damir

Zelenc'
18. sep 2007
5
0
1
ali kateremu dela wlan?



signal mi najde samo se noče povezat.



Na routerju sem vse izklopil od varnosti to mac filtrov in vse. Pa še vedno noče. Tudi na B only sem dal mrežo pa vedno

nič. Vidim da ima dosti ljudi probleme z wlan na tem telefonu. Vsaj koliko sem bral na drugih straneh. Ali ga naj nesem nazaj ali naj počakam na novi firmware ?



--------



sem rešil problem. Telefon sem resetiral na tovarniške nastavitve in WLAN je začel delovati.
 
Nazadnje urejeno:

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
meni dela brez problema ... povežem se na ruter in tudi brskam po netu brez problema
 

leeo

Zelenc'
28. sep 2007
4
0
1
Oj!

Tud men ne dela wlan. Pa sm vse nastavu. Ping dobim s PC-ja, ostalo pa "zero". tud po netu ne gre
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
meni dela wlan čist normalno ... najprej ga je treba omogočit, nato poiskat omrežje in se nazadnje še povezat in to je to ... dela od dneva nakupa vse do danes

za mp3 player pa žal nevem ... še nisem nič iskal ... mi je tisti naloženi predvajalnik zaenkrat še ok
 

Seto

Zelenc'
28. sep 2007
27
0
1
Men dela net, gmail prek sporočil in wlan brezproblema. Edini problemæek glede tega je, da si za povezavo v TomTom moram naštimat Planet povezavo, ker to prek domačega wlan ne prime. Upam, da bo wlan delal tut na eduroam, to bom pa ta tedn verjetno sprobal.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Pomoje ne bo delal na eduroam, ker moras za to imeti posebnega clienta namescenega.

Na strani www.eduroam.si pise za model Sony Ericsson P990i (in tudi za nekatere Nokiine mobilnike s Symbian in WLAN) naslednje:

http://www.eduroam.si/si/osebni-dostop/navodila-za-povezavo

Mobilni telefoni
Nekateri mobilni telefoni s podporo brezžičnih omrežij ne podpirajo tuneliranega protokola za overjanje PAP. Na Arnesu smo testirali naslednje modele:

NOKIA E61 (verzija 2.0618.06.05) - januar 2007
Sony Ericsson P990i (verzija R9EA001) - januar 2007
NOKIA E65 (verzija 1.0633.18.01) - junij 2007

NOKIA N95 (verzija 11.0.026 RM-159 in verzija 12.0.013 RM-159) - julij 2007

in za vse ugotovili, da protokola PAP ne podpirajo . Po neuradnih podatkih oba proizvajalca načrtujeta izvedbo protokola PAP v novejših verzijah programske opreme ali v naslednjih modelih telefonov.

Če se zanimate za nakup mobilnega telefona s podporo brezžičnih omrežij, vam svetujemo, da se pri prodajalcih oziroma proizvajalcih pozanimate o primernosti za omrežje eduroam in telefon pred nakupom testirate.

Glede na dejstvo, da se trg mobilnih telefonov tako hitro širi, bodo tudi vaše informacije o testih in uporabi tovrstnih naprav v omrežju eduroam dobrodošle.