Se bo mogoče končno kaj premaknilo? 125ccm z B kategorijo

sad

Guru
24. avg 2007
20.545
9.228
113
Ne bit smešen.... motor je bil zanesljiv... rotax... še danes se vrtijo v gokardih.
A pol je bil bolj zanesljiv kot Cagivin Mito 125? Ker lokalni player je stalno nekaj šraufal, medtem ko smo se mi s Tomosi okrog prevažali.
Res pa, ko je zadeva delala, je on že kavo popil in pizzo pojedel, preden smo se mi sploh do gostilne privlekli. Pa namočil ga je tudi že verjetno vmes. :fredi:
 
  • Haha
Reactions: Ador

jest5

Guru
18. avg 2007
25.317
-8.446
113
Eno so lepi spomini eno je realnost. Jaz tudi imam BT-ja v spominu kot nekaj z nadzvočno hirostjo. kak to leti ko prasi** . Pol sn pa zadnjič e90 vozo pa vidiš, da pa le ni to tak hitro kot v spominu.
Sej veš, ko greš z avtomatika/štirke na BT, je to uau efekt. Tiste 70km/h brez predelav(ja, ja, sej števec je optimistično kazal 85km/h :valjamse: :valjamse: :valjamse:) je bila raketa
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

luka51

Guru
16. avg 2007
13.915
5.189
113
A pol je bil bolj zanesljiv kot Cagivin Mito 125? Ker lokalni player je stalno nekaj šraufal, medtem ko smo se mi s Tomosi okrog prevažali.
Res pa, ko je zadeva delala, je on že kavo popil in pizzo pojedel, preden smo se mi sploh do gostilne privlekli. Pa namočil ga je tudi že verjetno vmes. :fredi:
Motor je (bil) čisto ok, če se zavedamo kaj je. Jeba je bila elektrika okoli. Pa ne pozabimo, da je bil v odprti verziji na 34 konjev. In večino časa vožen pred rdečim polje. Je bil to kr navit 2T, ki rabi neko mero ljubezni in pravilne uporabe, da dela kot je bilo mišljeno. Daleč od tega, da bi bil to motor tipa vozi in pozabi. in ko si mel to v glavi poštlihtano so bile sanje vsakega najstnika po celem svetu, kjer se je to prodajalo.
Tudi moje priznam. In 1x jo bom imel samo zaradi tega. Čeprav nevem kaj bi z njo. 1x bo v garaži rs125 obnovljena v nulo v garaži :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: zoom in sad

hojnikb

Majstr
23. avg 2020
831
271
63
Eno so lepi spomini eno je realnost. Jaz tudi imam BT-ja v spominu kot nekaj z nadzvočno hirostjo. kak to leti ko prasi** . Pol sn pa zadnjič e90 vozo pa vidiš, da pa le ni to tak hitro kot v spominu.
In tudi E90 danes povozijo skor vse moderne 125 ... Sploh če former ni v tiptop stanju.
 

Gox

1.200. registrirani uporabnik
24. sep 2007
1.978
69
48
44
www.citroenar.com
Jaz sem sedaj že 8 mesec na Mp3 300 ... zadostuje vsem mojim potrebam :)

Dejansko sem sedaj še bolj zadovoljen, da sem kar Mp3 kupil, kot šel delat A 125ccm. (kar sem bil takrat zelo odločen, da bom) Ker si večkart pot na goriško skrajšam preko italije, uporabim cca 40km Italijanske brezplačne avtoceste. Na Italijansko AC, pa gre lahko skuter z več kot 149ccm... tako da tam 125ka odpade.

Strogo po mestu je res neokreten, drugače pa na izlete po Slo se lepo pelje... čez nekaj let bom zamenjal za 500ko in je.. vozim dalje :)
 

Priponke

  • Image2.jpg
    Image2.jpg
    1,2 MB · Ogledi: 36
  • Všeč mi je
Reactions: hermann

hermann

Guru
19. mar 2014
9.271
5.846
113
mp3 je fajn, ampak to je cenovno bolj nadomestek za avto kot konkurenca 125...

500 je 13 jurjev zdajle vidim :eek:
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.054
390
83
44
dolenska
Žlahtnik ma enga 125 za iz obrobja LJ za v center. Ker bo menjal, mi je zanimiv ratal. A mi ga je odsvetoval, ker za na vas to ni. Je bolje kot kak 50 a ni to to. Sodelavec si je po dolgem zajtu zažele en motor za na pir v trgovino in je vzel 125. Po enem mesecu je zamenjal za 300, ker je rekel da je brez veze. No, tako sem se tudi jaz premislil in grem delat za A. Motor mam, cunje tut sam platnic ne. Očitno je tile 125 res bolj za mesto.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.545
9.228
113
Žlahtnik ma enga 125 za iz obrobja LJ za v center. Ker bo menjal, mi je zanimiv ratal. A mi ga je odsvetoval, ker za na vas to ni. Je bolje kot kak 50 a ni to to. Sodelavec si je po dolgem zajtu zažele en motor za na pir v trgovino in je vzel 125. Po enem mesecu je zamenjal za 300, ker je rekel da je brez veze. No, tako sem se tudi jaz premislil in grem delat za A. Motor mam, cunje tut sam platnic ne. Očitno je tile 125 res bolj za mesto.
Odvisno kaj pričakuješ od motorja. Če hočeš prehitevati vozila in igrati caRa, potem je smeh. Če pa imaš za par km do trgovine in nazaj namesto kolesa/skuterja, je pa več kot dovolj. Sploh, če se voziš v gužvi. In 125ke so top za skakanje sem in tja, ker so lahke. Ko greš gor vse postaja težje in bolj okorno. Je pa tudi res, da je odvisno malo tudi od tvoje teže in velikosti. Ker če si 75kg bo drugače kot če si 150kg.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.545
9.228
113
Sposodi si ga za dan, dva in poglej, če ti ustreza. Bi pa znala teža biti faktor potem.