Se bo mogoče končno kaj premaknilo? 125ccm z B kategorijo

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Ja domet je sranje, sem pa vozil dva skuterja na elektriko in kolikor ne maram elektricnih avtomobilov mi je to pri enoslednih vozilih toliko bolj vsec. Tisti jutranji mir, ko se odpeljes na siht, nobenega ropotanja in vibriranja pod ritjo. Edino pri polaganju ovinkov nimas tistega obcutka do kam lahko gres in pretiran hitri odziv elektromotorja. Ne vem kako naj povem, ker nisem valentino rossi ampak pri cvt menjalniku lepo doziras plin, pri motorju si pa vcasih s sklopko pomagas. Tle imas pa samo gas v desetinki sekunde ali pa nic. Ne vem nisem motorist hehe
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.932
5.207
113
malo je kisla cena za tisti elektro motorček ja. Glede na to kolko zdajšni 125 porabijo bo treba krepko izenačit cene, da bi se kdo za to odločo.
Je cb125r dosti več motorja za kr občutno majn denarja.
 

Vespa

Zelenc'
3. apr 2017
25
0
1
Kateri skuter do 125 ccm priporočate? Moji trenutni favoriti so Vespa GTS in Honda Forza 125.
 

motoroki

Fizikalc
30. maj 2022
531
103
43
FY2swbpXgAAnQ0q.jpeg
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.983
2.716
113
Ja domet je sranje, sem pa vozil dva skuterja na elektriko in kolikor ne maram elektricnih avtomobilov mi je to pri enoslednih vozilih toliko bolj vsec. Tisti jutranji mir, ko se odpeljes na siht, nobenega ropotanja in vibriranja pod ritjo. Edino pri polaganju ovinkov nimas tistega obcutka do kam lahko gres in pretiran hitri odziv elektromotorja. Ne vem kako naj povem, ker nisem valentino rossi ampak pri cvt menjalniku lepo doziras plin, pri motorju si pa vcasih s sklopko pomagas. Tle imas pa samo gas v desetinki sekunde ali pa nic. Ne vem nisem motorist hehe
Matr jaz pa ravno kontra razmišljam, Motor mora ropotat in vibrirat pod ritjo, že samo, da imaš občutek, da si na neki zverini, ki te lahko kadarkoli strese s sebe. Pr dandanašnjih avtih pa že skoraj ni razlike med električnimi in ICE, ker je vse skupaj že tako uglajeno in zadušeno.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.983
2.716
113
Aja pa ravno te dni se po grčiji furam z enim 125cc skuterjem, s cvt menjalnikom, ne vem, men to ne potegne pa da me j.3beš. Skoraj nič se nisem do zdaj vozil s skuterji, tako da to je verjetno samo moj problem, ampak tudi ta položaj nog, da jih maš spredaj skupaj kot baba, ki noče, da se ji pod kiklo gate vidjo… Ne vem, kot rečeno, verjetno sem samo navajen pač na motor ampak meni je občutek stabilnosti dosti večji na motorju kjer imaš noge na stopalkah ob motorju, kot pa tole pri teh skuterjih.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.556
9.235
113
Navadit se moraš. Imaš pač različne ljudi z različnimi preferencami.
Pa meni tudi ne ustrezajo skuterji.