Satrejša oseba in sum na demenco

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
Zdravo,

mi lahko kdo predlaga strokovnjaka za diagnozo in zdravljenje (kolikor je to le mogoče) demence. Ni problema, da je samoplačniško, samo da bom res nekdo, ki si bo vzel čas in nas malo tudi izobrazil kaj pa kako naprej. Iščem za področje Ljubljane, ni pa nujno, tudi če je zunaj Ljubljane, samo da je res kompetentna oseba.

Hvala.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
Preden pridemo na vrsto.... Bo se malo trajalo da pridemo do Nevrološke klinike.
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.302
953
113
Celje
Obišči stran
Nujno nismo dobili, zaenkrat smo na stopnji hitro

kolikor imam jaz izkušenj v tem letu je korona naredila eno "dobro" zadevo. Vse kar sva letos potrebovala z ženo je bilo bliskovito hitro. Stvari, ki so se še pred letom dni čakale po več mesecev ali celo več let, so sedaj na voljo TAKOJ. Nevrolog nekih 10 dni, fiziater manj kot teden dni, magnetna resonanca (z možnostjo izbire lokacije in moči naprave) 14 dni, fizioterapija takoj, pulmolog takoj, Soča manj kot teden dni...

Mati za menjavo kolka čakala v Celju več kot leto in pol. Od prvega klica v Valdoltro do prihoda domov mislim da mesec dni.

Tam kjer kljub koroni delajo, izgleda kot da res nimajo gneče. Imam občutek, kot da je to zatišje pred nevihto. Ko bodo začeli ljudje spet hoditi okoli zdravnikov bo veselica.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony in bizi