Samsung Spica - problem s SIM kartico

flip

Fizikalc
30. avg 2007
1.659
40
48
Pravkar sem kupil ta telefon, in ko hočem vstavit sim kartico, tako kot piše v navodilih in je označeno na samem telefonu, je ne zaskoči. Če pa jo obrnem okoli, jo zaskoči, vendar je potem ne prebere. A sm jst glup in je ne znam prav vstavit, al je možno da so zadevo narobe sestavli?

Prepozna jo edino, če jo držim s prstom v slotu...
 
Nazadnje urejeno:

flip

Fizikalc
30. avg 2007
1.659
40
48
Kartica se vloži s strani, tako da je edina varianta da jo s selotejpom prilepim. Bom nazaj na simobil nesel.
 

Axi

Fizikalc
2. sep 2007
893
28
28
Citat:
Uporabnik flip pravi:
Pravkar sem kupil ta telefon, in ko hočem vstavit sim kartico, tako kot piše v navodilih in je označeno na samem telefonu, je ne zaskoči. Če pa jo obrnem okoli, jo zaskoči, vendar je potem ne prebere. A sm jst glup in je ne znam prav vstavit, al je možno da so zadevo narobe sestavli?

Prepozna jo edino, če jo držim s prstom v slotu...

Pa imaš pravilno obrnjeno?!? Kartica mora biti obrnjena tako (če telefon držiš normalno in je SIM na desni strani), da je čip spodaj in odrezani vogal SIM kartice levo spodaj.
 

flip

Fizikalc
30. avg 2007
1.659
40
48
Ja, sem jo dajal natanko tako not kot je napisano v navodilih. Le da v vseh drugih pozicijah že dosti prej zaskoči, tako kot je prav jo je pa treba čist not potisnit, pa sem mislil da je kaj pokvarjeno. Tako da zdej dela - očitno sem jst glup...
redface-1.gif