Samsung s20

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
ali se da sploh zrihtat?

S flasanjem se že nekaj let nisem ukvarjal. Tu je nekaj navodil za rootanje in flashanje. Za boljša pa malo poguglaj.



Seveda se da. Ti bo bizi zrihtal telefon u nulo:valjamse:
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Seveda se da. Ti bo bizi zrihtal telefon u nulo:valjamse:
Od strokovnjaka tvojega kova, ki se vsak dan ukvarja z rootanjem in flešanjem, bi človek pričakoval, da boš odpiralci postregel s step by step navodili, ki izvirajo iz tvojih izkušenj. Toda vidi se, da tvoja strokovnost ne seže dlje od podjebavanja in da v resnici nimaš pojma. :gorjaca:
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
Od strokovnjaka tvojega kova, ki se vsak dan ukvarja z rootanjem in flešanjem, bi človek pričakoval, da boš odpiralci postregel s step by step navodili, ki izvirajo iz tvojih izkušenj. Toda vidi se, da tvoja strokovnost ne seže dlje od podjebavanja in da v resnici nimaš pojma. :gorjaca:
Razen tega, da si nesposoben gobec, ki samo opleta z svojim neznanjem, si nepismen in še velik lažnivec.
Mi lahko prosim pokažeš kje sem jaz napisal, da se vsak dan ukvarjam z rootanjem in flashanjem?
Ravno TI si se prvi pribasal s svojim gobcanjem kako in kaj je treba rootat in flashat! Si vse povedal in pokazal svojo strokovnost.
TEBE je OP prosil za bolj točna navodila. No pa mu jih daj.
Ravno jaz sem opozoril OPa, da naj ne dela tega. Če še vedno vstraja naj posluša tebe ali pa kogarkoli hoče. Jaz sem mu svoje povedal, edino ti tega ne pokapiraš, ker si očitno malo prizadet.
"Jaz če kakšne stvari ne vem sem raje tiho in se ne oglašam. Sploh pa ne dajem nasvetov v takih primerih... "

Potem pa bodi tiho, če že toliko časa nisi tega delal.
In pa nikoli, nikoli ni bilo potrebno rootanje za fleshanje uradnega roma. Se pravi pojma nimaš kaj govoriš. Za ta primer ga sploh ni potrebno.
Jaz če kakšne stvari ne vem sem raje tiho in se ne oglašam. Sploh pa ne dajem nasvetov v takih primerih, ko človek nima pojma in naj mu dajem navodila preko foruma, da bom potem jaz kriv, ko bo naredil še večjo štalo kot prej.
Ti pa bi človeku rad s svojimi nasveti uničil telefon in mogoče še garancijo zato, ker že ne vem koliko čas nisi tega delal.
Sam gobec te je. Povsod po celem forumu se bašeš nekaj zraven z svojimi bedastimi nasveti pa pojma nimaš.
sploh pa naj ne posluša takega nesposobnega gobcača, ker po tvojem postopku bi mu samo uničil telefon in pa garancijo, če jo sploh še ima.
Kar se moje strokovnosti tiče sem zate doktor znanosti. Znanstvena fantastika zate.
Tako da zapri že ta tvoj nesposoben gobec in se ne oglašaj več!
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Od "strokovnjaka" tvojega kova drugega kot žalitev tako ni za pričakovati. :nigladek: To si na tem forumu že mnogokrat dokazal.
Pa še to: s tabo se ne mislim več ukvarjati, pa ne zato, ker bi se ustrašil tvoje genialnosti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Leon2007

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
Ti res nimaš vse pošlihtan tam gor! Ne vem kdo je začel prvi žalit.
Sam gobec, pomagal pa ne bi. :nigladek:
Potem, ko pa dobiš pa nazaj, pa v jok in ne zna drugega ponavljat kot papiga. Ja res še enkrat, zapri že to svojo goflo in ne oglašaj se tam kjer ti ni mesto.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.159
2.256
113
A je kaj pametnih sprememb (changelog) na tem popravku? Ne vidim sprememb, oz. že pri prvem updatu nisem imel nobene težave.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.821
638
113
 

WPT78

Majstr
6. maj 2015
1.057
-899
83
s20 ultra (pa najbrž ostali) :
telefon daj na wifi omrežje, zgoraj desno klikni na 3 pikice, potem klikni na Intelligent WI-FI, spodaj klikaj na Intelligent WI-FI 5.0.0 toliko časa (cca 5x) da ti pokaže nov menu spodaj ; Wi-FI developer options, klikni in se ti odpre pogled na nastavitve od WI-Fi, kanal, frekvenca, MAC , itd
 
  • Všeč mi je
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg in SpEkTr

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.321
943
113
Titograd
Meni je po 2 letih in nekaj mesecih kar težke uporabe zdržala nekje do 17:00, to je 12 ur. Tu je že bil opazen padec kapacitete. Res pa da sem ga filal čez noč, kar verjetno za zdravje baterije ni ok (napolnil se je v 1 uri in še 6 ur ostal na polnilcu).
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.821
638
113
Meni sedaj po 3 letih uporabe zdrži pri normalni uporabi (klici, nekaj sms/mms, internet) od 6h zjutraj, ko ga odklopim od polnjenja do večera cc 21h/22h.
Če pa ga malo bolj intenzivno uporabljam ga pa proti večeru mal dofilam.

PS: Cel čas ga polnim tako, da ga zvečer priklopim in pustim priklopljenega do jutra.
 

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.654
29
48
58
Horjul
Meni po enem letu in pol zdrži od jutra 5,00 do 22,00 ob normalni uporabi, drugače pa proti večeru že vidi polnilec.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.821
638
113
Pozabil sem mogoče še dodati, da imam vklopljen always on display, brez kakih varčevanj z baterijo. Imam tudi ves čas vklopljen wifi, gps, bt.
Imam pa izklopljen 120Hz osveževanje zaslona.