Samsung s20

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Po vsskem updejtu se priporoca factory reset drugace. Tega nobenne dela, pa vseeno

Jaz sem včasih ko ni bil update na 3 tedne to počel. Torej potegnil dol update, ga preko ODIN-a dal gor + nato factory reset ter pobrisal vse cache. Zagotovo je deloval telefon bolje. Zdaj pa imam enih zadev gori katere sploh več ne vem kako smo jih sparili in nastavili tako da odpade.
 
22. jul 2007
12.798
1.313
113
123
Zanima me kako ste kaj zadovoljni z hitrostjo zajema posnetka-slike na S 20 seriji, ker kakor sem se malo igral z S20 FE je zajem posnetka "počasen" cca. več 1-2, imam pa za primerjvo Pixla 4a kateri to opravi v pol sekunde.
Ali je to normalno za Samsung telefone, seveda slikanje je na avtomatiki?
 

Primus

Fizikalc
23. avg 2007
1.712
78
48
Osrednje Slovenska
1drv.ms
Zanima me kako ste kaj zadovoljni z hitrostjo zajema posnetka-slike na S 20 seriji, ker kakor sem se malo igral z S20 FE je zajem posnetka "počasen" cca. več 1-2, imam pa za primerjvo Pixla 4a kateri to opravi v pol sekunde.
Ali je to normalno za Samsung telefone, seveda slikanje je na avtomatiki?
Ja, je normalno, če imaš vklopljen Samodejni HDR nekaj malega pa prispeva tudi Samodejno ostrenje pri sledenju.
 
  • Všeč mi je
Reactions: WeWatchingYou

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.878
1.328
113
Zanima me kako ste kaj zadovoljni z hitrostjo zajema posnetka-slike na S 20 seriji, ker kakor sem se malo igral z S20 FE je zajem posnetka "počasen" cca. več 1-2, imam pa za primerjvo Pixla 4a kateri to opravi v pol sekunde.
Ali je to normalno za Samsung telefone, seveda slikanje je na avtomatiki?

Kam shranjuješ? Interni spomin ali kartica? Drugače pri meni instantno S20+.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.878
1.328
113
Potem pa ne ve, razen, če je kakšna druga razlika med S20+ in S20FE v smislu specifikacij. Morda je pa slednji bil nafilan z aplikacijimami ali neposodobljen.
 

jozo

Fizikalc
29. sep 2007
454
28
28
Sodišinci
Pred dnevi sem kupil galaxy S20 5G in me zanima kako dolgo vam drži baterija? Meni se občasno za kratek čas kar precej segeje. Je to normalno? Baterija mi drži do en dan.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.819
638
113
En dan je kar realno. Tako mi zdrži še sedaj po 2 letih. Je pa odvisno od uporabe. Če ga normalno sam uporabljam mi zdrzi bp do konca dneva in je še rezerve kakih 30%. Če ga vmes dobi tamal pa je zvečer na 15% ali manj. Se pa tudi segreje ja ob igranju kakih iger.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Davidoff in jozo

jozo

Fizikalc
29. sep 2007
454
28
28
Sodišinci
En dan je kar realno. Tako mi zdrži še sedaj po 2 letih. Je pa odvisno od uporabe. Če ga normalno sam uporabljam mi zdrzi bp do konca dneva in je še rezerve kakih 30%. Če ga vmes dobi tamal pa je zvečer na 15% ali manj. Se pa tudi segreje ja ob igranju kakih iger.
Aha potem je normalno glede segrevanja... meni se že segreje ce je dalj casa prizgan zaslon.... je pa res da ko zaslon zaklenem se hitro nazaj ohladi...
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.819
638
113
Hm, če je samo prižgan zaslon in nič kaj telefon ne dela se po mojem ne bi smel segrevati. Dosti se segreje telefon pri kakem igranju bolj zahtevnih iger. Ali pa, če je v igri kaka navigacija in, da še zraven telefon polniš (vsaj kar sem sam opazil). Pri polnjenju pa tudi rata kar topel kar je normalno. Recimo pri prejšnjem S7 se mi je kar nekajkrat naredilo, da sem poleti imel telefon v avtu na navigaciji in polnjenju pa je polnjenje po enem času izklopilo in napisalo, da se je baterija preveč segrela in je prekinilo polnjenje.
Sicer sam imam S20+ brez 5G, ki ima Exynos procesor. Ne vem ali ima 5G verzija Qualcomm, ki naj bi bil boljši.
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.064
1.272
113

To je bil tudi iz izmed razlogov, da nimam vec Samsungov.

Zraven vsega pa se snapdragon dela lepse slike.

Ko je bil aktualen s6, sva ga imela oba, jaz in moja. In wtf. Snapdragon je bil klaso naprej. Sem slike lepil tudi sem gor.
 
Nazadnje urejeno:

jozo

Fizikalc
29. sep 2007
454
28
28
Sodišinci
Ja, ker ima tvoj S20 5G znotraj Exynos procesor, je to kar precej običajno. Pri nas je s procesorjem Smapdragon dobavljiv edino S20 FE 5G in ta se bistveno manj greje, pa tudi baterija zdrži precej dlje.
Opažam da se segreva ko preklaplja med Volte in Vowifi...ko imam Vowifi izklopljen se mi zdi, da se bistveno manj segreva. Je pa problem da imam slab signal in Vowifi veliko uporabljam.