Samsung S10

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
A jebatga, jaz bi tudi raje ravni display ampak očitno na ravnem modelu ne bo v display integriranega fingerprint odklepa...
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.819
638
113
Vsak ma svoje videnje in želje. Moje sigurno niso ukrivljen zaslon. Na "lepoto" telefonov pa dam točno 0, ker so za mene vsi cigli. Niti ni namen, da ga oblikovno obožujem. Glede na to, da bo pri Samsungu samo osnovna vezija 10ke z ravnim zaslonom je to en minus za mene, ker bo ta osnovna verzija opuljena ravno v tistem področju, ki me najbolj interesira, da dam toliko za telefon. Ne pomeni pa, da odpade iz opcij. Jutri bomo več vedeli. :)
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.819
638
113
Gospodarstvo se ohlaja. Ga bo potrebno spet malo zagnat. :evil:

Drugače pa ja. Sem imel Samsung S2 5 let in je delal do zadnjega ok. Še danes, če ga vzamem iz predal in napolnim dela. Sem ga imel pol malo za trening nalaganja custom romov. :) Sedaj imam S7 tretje leto in je tudi super. Je pa dejstvo, da pride čas, ko si zaželiš malo spremembe. Nič nimam proti, če bi ostal na Samsungu. Prav tako pa nimam zadrška prestopit v drug tabor. Nisem čustveno vezan na znamke. :)
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Bravo potem pozanš "prednosti" ukrivljenega ekrana,..jest definitivno prehajam nazaj na ravni ekran,.. ravno testiram Xiaomi mi mix2S,..
Dela vse OK. Dve leti brez problema in je bil telefon kot nov dokler ga nisem povozil z avtomobilom. Zdaj imam dva meseca jebeni ravni cegu ker čakam na S10.
Ker ko se navadiš na ukrivljen zaslon ti je potem ravni zaslon resnično kot cegu. Povsem nikakršen in mi ga je prov groza imet v rokah. Kot bi se vrnil v kameno dobo in to dobesedno.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Verjamem ampak če bom toliko denarja odlistal "zopet" za telefon se bom vseeno izognil Kitajcu. Tudi Kia in Hyundai sta zelo dobra in kvalitetna avtomobila ampak vseeno, ne hvala.
 
  • Všeč mi je
Reactions: chancey

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Aja pa da ne bo pametovanja, vem da sta K in H Korejca kot Samsung, ampak veš kaj sem mislil...
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Nima smisla ker ste zopet otročji kot pri vseh temah. Glej, za Kio ne mislim dat enako dnarja kot za Mercedesa, štekaš? :) Če pa boš ti dal 50€ manj za P30 kot jaz za S10 pa kar, le nabavi, te nihče ne odvrača.
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Ne vem kaj se sploh greš :bonk:Kdo je sploh rekel, da bom jaz kupoval P30. Če pa že pa bo P30 konkretno cenejši od PRO verzije oziroma S10 vsaj po govoricah.
Ti spet sam nekaj pametuješ in mečeš ven otroške fore. Pa kr neke Kie pa ne vem kaj:zavijazocmi:
Jaz sem samo odgovoril na tvoj komentar: da "na ravnem modelu ne bo v display integriranega fingerprint odklepa", ker nisi bil konkreten ali gre za Samsunga S10 ali si mislil na splošno.
Že takoj sem povedal, da to sploh ni za v to temo.
Da ne bo spet kdo pametoval kaj se Huawei baše v Samsung temi.
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Edge zaslon je kot komu paše. Meni je super! Pogrešam še kak program več, da bi se lahko dodal noter, drugače je pa super (S7 edge).
Na žalost sem moral vzeti S serijo, ki je dobra, vendar je žal (vsaj za moje pojme) en ali dva koraka za Note serijo.

Note je po mojem najboljše kar lahko kupiš.

Me pa zanima kakšen bo S10 (ker note mu bo podoben), ter kakšen bo Galaxy F! To bo nekaj zanimivega za pogledati..samo pogledati, ker cena bo visoka :D