Samsung Galaxy Tab 2

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.980
5.073
113
Ne vem zakaj samo 1ghz procesor, če pa so dejansko že redkost in zgodovina...
 

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.472
362
83
Zakaj bi rabil več? Kake stotinke boljša odzivnost? Ko tablo obračaš nariše kako sliko več,...
Par desetink prej postavljena kompleksna spletna stran, odprta aplikacija,... baterija pa prazna nekaj ur prej.
Kaj drugo pa na tabli ne vem. Videa ne bo noben rendiral.
Enka je povsem uporabna za WEB, tak in drugačen video, uporabo 100+1 namenke aplikacije, pišem pa po steklu dokaj malo.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.980
5.073
113
Če bi uporabili enak proc kot npr. pri SGNotu ali SGS2 bi bila razlika občutna. Vem ker imam Nota in ker sem imel na testu Tab 10.1. Fora je v tem da lahko naredijo stepping tak, da običajno dela na nižjih frekvencah, ko pa zaženeš kaj kompleksnejšega, kako igro naprimer pa se frekvenca dvigne na max. Tako bi se več energije porabilo le v primeru ko bi to bilo nujno potrebno, za običajno browzanje pa bi bila poraba več ali manj enaka.
 

Nejco

Pripravnik
15. feb 2012
125
0
16
če je ICS dobro optimiziran za takšno ločljovost potem je brezveze imeti večjederne procesorje, mislim da bo izšel 7 in 10 palični model
 

Nejco

Pripravnik
15. feb 2012
125
0
16
Poleg tega pa izjava "Ne vem zakaj samo 1ghz procesor, če pa so dejansko že redkost in zgodovina" nena povsem drži, saj je na trgu še kr veliko tablic kot mobilnikov z takšnim procsorjem
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Ce se ne motim je tale tab misljen kot cenejsa razlicica nove tablice ki se ni najavljena. samsung ima se svoj event kjer bodo predstavili nkvosti. v bistvi ni neke hude razlike med tab 10.1 1 in sedaj med 2, tako da bo verjetno se kaj ven prislo ta mesec. tudi konkurenca na polno vgrajuje 4 jedernike in 2gb rama tako da dvomim da je to vse od samsunga to leto glede na to kako mocno naskakujejo trg.
 

boogle

Pripravnik
29. apr 2008
287
0
16
Samsung je pa začel šopat vn te Tab-e in Not-e vseh velikosti... se bo kupovalo kot kavbojke... 48, 50, 52 kar ti paše na rit
grin1.gif
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Mene pa zanima, kako se v aktivni aplikaciji znebim spodnje orodne vrstice od Androida?

Npr: uporabljam navigacijo na tablici in ker je ta navigacija resolucijsko prirejena za mojo tablico, imam spodnji del navigacije neuporaben saj jo prekriva orodna vrstica
smile-1.gif
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Ok kaj pa drugo vprašanje:

Sistem je 4.0.4, gre se za Galaxy Tab 2, kako lahko uporabljam OTG kabel?

Sedaj ne zazna zunanjega diska (500GB), danes sem prejel tale OTG kabel.

A je treba rootat ali se da po kaki uradni poti?

Je še kakšna fora, da mora disk biti v fat načinu?

Hvala.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
lahko je problem v fat/ntfs foramtiranju al pa disk dobi premal napetosti.
probaj kak usb ključek, pa ga formatiraj v oba načina, pa boš videl.
root-anje nima veze