Samsung Galaxy S9

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
7
38
Ni res. Nisem jaz nič dajal kamero od Note 8 v nič. To je preprosto laž. Moj edini komentar je bil "da malo podražim", kamor sem dal nek drug review zraven, kateri drugače pravi.

ok, potem sem te pa očitno narobe razumel.

hobotnica, smanji doživljaj,ok. ;) Nič se ne hvalim, le povem dejstva. Drugače se poskušam zadržat komentiranja na forumih v takšnih temah, ker ste danes sami vseznalci, vendar sem se tokrat prekršil, ker sem brunota očitno narobe razumel.

over and out
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
7
38
Ah ja, ne vem kakšne ven mečem. Kar sem napisal je le, da ima NOTE 8 dobro kamero, kar je dejstvo in potrdil da so posnetki (fotografije) iz Nokie odlični. Če ti trdiš nasprotno je to tvoja stvar, s teoretiki se ne mislim bockat. Zdaj pa res over and out. :cool:
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.382
957
113
Obišči stran
Kje pa se iz tega razbere ali ima S9+ opticni zoom, kar tudi sprasujem?
Na gsmareni sicer pise da ima, ampak sem mislil, ce si to tudi v zivo videl in sprobal?

Sorry, sem malo narobe prebral :)
Ja ima 2x optično zoom, je že Mikrohard povedal kako pa kaj... Da bi ga full sprobal v Barci ni bilo časa, včeraj pa tudi sam nisem utegnil na slo predstavitev, je pa bil Jest. Bo lahko kaj več povedal...
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Ja tale opticni zum je bolj tako.... Telefoto kamera je slabsa od wide angle tako da ko so slabsi svetlobni pogoji je upad kvalitete opazen.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.994
-1.289
113
Evo, eno vprašanje za znalce. Katero zaščitno steklo kupiti za Galaxy S9 in kje. Če ima kdo že preverjeno informacijo. :)
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.299
22
38
MB
Evo, eno vprašanje za znalce. Katero zaščitno steklo kupiti za Galaxy S9 in kje. Če ima kdo že preverjeno informacijo. :)
Tudi jaz imam neskončne probleme z zaščitnimi stekli na ukrivljenih zaslonih. jaz imam S8 in karkoli dam gor se ZELO poslabša odzivnost toucha. Po moje sem probal že 10 zaščit in povsod je več ali manj enako. Sprobal sem tudi tako imenovane Case friendly zaščite in je učinek isti.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.179
8.960
113
itak ga boš cez 2 leti zamenjal, jebatgadavek na luxuz. nikoli nisem imel na nobenmu telefonu ovitka. , potem ga ni ti ne prodajam, ne da se mi s tem zajebavat.