Samsung Galaxy S8+ in led torbica-ovitek

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
419
4
18
Ljubljana
Imam Samsunga Galaxy S8+ in pravkar kupljen ovitek-torbico SAMSUNG LED EF-NG955PBE. Zanima me ali se mora zadnji del pri aparatu odstranit, da se lahko vpne v ovitek ali lahko ostane na aparatu in kako to narediti. Zanima me tudi ali prikaz LED (npr. čas) deluje neprekinjeno ali po določenem času ugasne oziroma kje se lahko to nastavlja, če je možno. Ali poleg časa na LED ovitku vidimo tudi kakšen drug prikaz in katerega.
 

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
419
4
18
Ljubljana
Sem šel danes povprašat glede odstranitve zadnje plastike na Samsungu Galaxy S8+ pa mi je bilo na prodajnem mestu enega izmed ponudnikov GSM storitev rečeno, da se ta ne odstranjuje več kot pri prejšnjih modelih (starejših). Na vprašanje kako zamenjati baterijo če se ta pokvari je bil odgovor, da je potrebno aparat odnesti na servis.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
Nevem z kere lune si ti padel.. Če bi bila baterija odstranljiva bi bila v prodajnem paketu posebi ki bi jo sam vstavil itn..

Seveda če gre baterija ga moreš poslat na servis ker če boš sam menjal gre garancija.. itn..
 

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
419
4
18
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
Nevem z kere lune si ti padel.. Če bi bila baterija odstranljiva bi bila v prodajnem paketu posebi ki bi jo sam vstavil itn..

Seveda če gre baterija ga moreš poslat na servis ker če boš sam menjal gre garancija.. itn..

Vseeno bi prosil za malo spoštovanja, kar se tiče prvega dela stavka, sem samo vprašal, kar se tiče nadaljevanja odgovora pa se ti zahvaljujem za odgovor.
 

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.109
485
83
kranj
lagunec: tista ura je always on screen. se da marsikaj nastavit, poglej pod nastavitve. če si to mislil...
 

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
419
4
18
Ljubljana
Citat:
Uporabnik ngc2392 pravi:
lagunec: tista ura je always on screen. se da marsikaj nastavit, poglej pod nastavitve. če si to mislil...

Ja sem pogledal, imaš tudi za nastavitve za led (predvidevam za prikaz podatkov na ovitku) pa mi še zmeraj ugasne.......
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Pravi dec ne bere navodil!







Raje vpraša pri šanku / forumu.



PS: oprosti za off, ampak sprašuješ kot da ti je bil prejšnji telefon Raglja. In ja, vse piše v navodilih, če ne drugje na netu.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Pri S8 in Clear Case (original) ovitkom se je ob zaprtju AOD (always on display) izklopil. Kakšna 2 tedna nazaj je prišla nadgradnja in sedaj sedaj AOD deluje tudi pri zaprtem ovitku. Morda je tudi pri LED ovitku tako...