Samsung Galaxy S22

fat fuck

Pripravnik
1. dec 2019
77
10
8
shitopia
Samo zdrekali so spet vse skupaj. Že res, da je nekaj izboljšav, a so šli spreminjati grafično podobo, nastavitve, dodali nekaj novih vsiljenih aplikacij, ki jih verjetno noben ne rabi pa še marsikaj. Vse to najbrž prinaša tudi nove buge.
Tako je, najbolje da se preneha z razvojem in ostanemu na A13 dokler se vesolje ne ohladi. HVALA K*RCU da se koncno znebimo nagnusnega pastelnega "material you" bullshit dizajna. Odurno. Na novo iteracijo OSa pa se salta komaj po parih updejtih, to ve vsak. Se Pixli so buggy ob novih verzijah Androida, pa so pri koritu. OneUI je topshit zadnje case, samo bloatwarea je prevec.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
Samo zdrekali so spet vse skupaj. Že res, da je nekaj izboljšav, a so šli spreminjati grafično podobo, nastavitve, dodali nekaj novih vsiljenih aplikacij, ki jih verjetno noben ne rabi pa še marsikaj. Vse to najbrž prinaša tudi nove buge.
Aplikacije so iste kot na 5.1 verziji A do sedaj nobenih bugov nisem naletu v teh 2 dneh kak mam Android 14 in Ul 6.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Borg

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Če že kupujete Samsung Galaxy S22. Mene zanima, zakaj raje ne S23. Samo informativno me zanima, vem, da imate razloge.
 

scorpion

Fizikalc
25. apr 2008
1.797
78
48
Aplikacije so iste kot na 5.1 verziji A do sedaj nobenih bugov nisem naletu v teh 2 dneh kak mam Android 14 in Ul 6.
Na že prej inštaliranih aplikacijah in po posodobitvi tudi sam nisem opazil kakšnih bugov. Drugače pa je, če telefon startaš s tovarniškimi nastavitvami (torej tudi novi telefoni). Ničkolikokrat sem že prej resetiral na tovarniške nastavitve, in ker zdaj Android 14 ponuja kar nekaj novosti med samimi nastavitvami in me je zanimalo, če inštalacija poteka kako drugače, sem to naredil. Ker imam neomejen prenos podatkov, ob instalaciji vedno izklopim wifi... toda osnovne aplikacije, ki ti jih ponudi za inštalacijo, sploh noče namestiti brez wifija. Poleg tega mi je na zaslon z aplikacijami nametal tudi tiste, ki jih nisem označil. Ikone so bile temno obarvane, zbrisati se jih ni dalo. Spet na tovarniške nastavitve in tokrat mi je celo uspelo. Možno da so vmes kaj posodobili.
V glavnem, zdaj je šlo, je pa kar dolgo instaliralo vse skupaj. O UI 6 pa raje nebi, moti me, da so spreminjali postavitve in barve.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
Sam ga nisem vračal na tovarniške nastavitve.. ker je preveč dela.. Če dela vse ok po nadgradnji ne vidim potrebe po tem..
 
  • Všeč mi je
Reactions: Borg

scorpion

Fizikalc
25. apr 2008
1.797
78
48
Če že kupujete Samsung Galaxy S22. Mene zanima, zakaj raje ne S23. Samo informativno me zanima, vem, da imate razloge.

Jaz sem na S22 preskočil iz 10-tke. S23 takrat še ni izšel. Predvsem zaradi snemanja videa. Razlika med 10-ko in 22-ko v snemanju videa je ogromna (razvoj kamere). Še vedno pa uporabljam tudi S3, pa čeprav samo za budilko. Za ta namen baterija še vedno drži 1 teden po vseh teh letih.
 

scorpion

Fizikalc
25. apr 2008
1.797
78
48
Jaz sem na S22 preskočil iz 10-tke. S23 takrat še ni izšel. Predvsem zaradi snemanja videa. Razlika med 10-ko in 22-ko v snemanju videa je ogromna (razvoj kamere). Še vedno pa uporabljam tudi S3, pa čeprav samo za budilko. Za ta namen baterija še vedno drži 1 teden po vseh teh letih.
Sem se zmotil. 10-ke nisem imel, pač pa 7-ko. Torej S3, S7 in zdaj S22, vse osnovne verzije, nič plus ali ultra. In tudi 7-ka mi še super deluje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gamero

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Jaz sem na S22 preskočil iz 10-tke. S23 takrat še ni izšel. Predvsem zaradi snemanja videa. Razlika med 10-ko in 22-ko v snemanju videa je ogromna (razvoj kamere). Še vedno pa uporabljam tudi S3, pa čeprav samo za budilko. Za ta namen baterija še vedno drži 1 teden po vseh teh letih.
Kake pa so razlike med kamero? Sem nabavil S23 in nisem še dovolj sprobal. Sem pa naredil eno slikco in en video v temi, ba je slika svetla kot podnevi. A je to to?