Samsung Galaxy S22

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.324
944
113
Titograd
Bulšit za nekoga, ki je ves čas doma, v pisarni ali v službi ne preživi več kot 8h. Ko imam vmes 5-10 minut časa, mi je super da lahko v telefon nabutam 20-30% kapacitete baterije, sicer bi se mi 1-2 krat na teden zgodilo, da bi telefon umrl, še preden pridem domov, sem pa včasih zdoma tudi 15-16h. Za samo polnjenje čez noč mi je vseeno, takrat je časa dovolj. Skratka, meni osebno je to ena najpomembnejših stvari na telefonu.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.165
2.258
113
Razumem, nisi doma ok, nisi v pisarni ok, verjetno tudi nisi v avtu ker tam verjetno hitro ne polni. Kje za vraga pa si? V rudniku? A knjige na terenu prodajaš in prosiš stanke za 10min vtičnice? Štekam, tebi je koristno, od ostalih ljudi s katerimi pa debatiram pa v večini sploh ne vedo kaj to je quick charging ali pa se enostavno ne ubadajo s tem.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.793
1.930
113
najrajš na babi
Recimo večina avtopolnilcev ima klasičnih 2-2,4A. Ostali za hitro polnjenje so veliko dražji in večji. Pa ti telefon 0d 0-50 zruka nekje v dobre pol ure. Tako da jest osebno tega hitrega polnjenja sploh ne rabim, ker če je potrebno ga za slabe pol ure gor ruknem in maš spet vsaj za pol dni energije.
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
Razumem, nisi doma ok, nisi v pisarni ok, verjetno tudi nisi v avtu ker tam verjetno hitro ne polni. Kje za vraga pa si? V rudniku? A knjige na terenu prodajaš in prosiš stanke za 10min vtičnice? Štekam, tebi je koristno, od ostalih ljudi s katerimi pa debatiram pa v večini sploh ne vedo kaj to je quick charging ali pa se enostavno ne ubadajo s tem.
Ne ne razumeš. Spet drekaš in vsiljuješ neko svoje mnenje. Bolje, da se ne obremenjuješ s tem kaj drugi potrebujejo, ker je to očitno preveč zate.
Očitno je, da ti takega telefona s takimi specifikacijami ne potrebuješ. Očitno je, da ti je in tudi ostalim s katerim se družiš dovolj ena regla s katero boš klical in to je to.
Samo ne potem sodit drugih po sebi in jim vsiljevat nekega svojega mnenja.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.324
944
113
Titograd
V avtu imam wireless, ampak trenutni telefon ne gre gor, ker je plošča premajhna, passat je imel wireless narejen za velikost iphona 7. Sicer pa sem v kliničnem, delam poleg svojega oddelka tudi na nekaterih drugih, izmensko delo, 2 izmeni skupaj, telefon klecne pred mano :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: AvtoFun

Marxon

Majstr
24. feb 2009
702
365
63
120W filanje na Xiomiju je ql. Priklopiš in gre v 10 min iz 30 na 80-90%.
Wireless je neuporabno, samo greje telefon.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.822
638
113
Iz stekla je bil že S7 ( mogoce tudi S6). To je bil sam en buged S21, da ni imel stekla tudi na zadnji strani. Pa FE izvedbe ga nimajo.
Kar se pa hitrega polnjenja tiče se pa delno strinjam z zapisanim. Je pa tako, da se včasih pozabi dat polnit. Včas ga tamal dobi v roke in ga zlička. V takem primeru je pa ok, da je hitro polnjenje in se za 10 do 20min napolni da je pol še do konca dneva dost. Da bi pa preklapljal mi pa ne pride na misel. 2 leti že drži S20+ brez da bi kaj baterija manj zdržala. Če pa bo se bo pa menjala al baterija al pa telefon. S7 mi je zdržal 4 do 5 let mi bo pa tudi se ta kako leto ali dve. V bistvu S7 še sedaj dela ene pol dneva na prvi bateriji.
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.743
2.101
113
V avtu imam wireless, ampak trenutni telefon ne gre gor, ker je plošča premajhna, passat je imel wireless narejen za velikost iphona 7. Sicer pa sem v kliničnem, delam poleg svojega oddelka tudi na nekaterih drugih, izmensko delo, 2 izmeni skupaj, telefon klecne pred mano :)
kaj pa powerbank... ta reši marsikatero zagato s polnjenjem
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.324
944
113
Titograd
Tudi to ja, poleg šihta včasih še grem takoj kam in mi je všeč, da tačas ko se stuširam in preoblečem in po 15 min pičim, dobim v telefon 20-30% štroma kar je ponavadi dovolj, na hitrem ponjenju bi bilo največ 10%.

Sicer pa hitro kaj pozabim ali izgubim, majhen powerbank poleg mene ne bi zdržal 2 meseca :valjamse:
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.165
2.258
113
Ne ne razumeš. Spet drekaš in vsiljuješ neko svoje mnenje. Bolje, da se ne obremenjuješ s tem kaj drugi potrebujejo, ker je to očitno preveč zate.
Očitno je, da ti takega telefona s takimi specifikacijami ne potrebuješ. Očitno je, da ti je in tudi ostalim s katerim se družiš dovolj ena regla s katero boš klical in to je to.
Samo ne potem sodit drugih po sebi in jim vsiljevat nekega svojega mnenja.

Priden bodi da te ne bom za sladke :valjamse:
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.476
113
Tudi to ja, poleg šihta včasih še grem takoj kam in mi je všeč, da tačas ko se stuširam in preoblečem in po 15 min pičim, dobim v telefon 20-30% štroma kar je ponavadi dovolj, na hitrem ponjenju bi bilo največ 10%.

Sicer pa hitro kaj pozabim ali izgubim, majhen powerbank poleg mene ne bi zdržal 2 meseca :valjamse:
powerbank je premajhen, torej kupi Toplo. ziher ne boš izgubil.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.573
2.422
113
Sem mislu, da bo imel lidar... pa zgleda, da ne.

Sem napačne tabele gledal, pa sem se že navdušil.
 

kwa1

Fizikalc
12. jul 2013
432
33
28
..zadnji....

menjal sem Note 10 plus z S22 Ultra....kaj pa vem, če se mi je splačalo...note je bil top :D

edina stvar kar lahko rečem je napredek pri kameri.....ogromna razlika je....:zmaga: ostalo pa ni nekega skoka na bolje....so se pa že pojavili prvi porodni krči....v bistvu, niti ne vem, mogoče je samo moj problem:eek:

telefon se dnevno naključno restarta....Bixby rutine in v nastavitvah imam opcijo restarta ob določenih urah izključeno:bonk:
se kaj ve, je to samo moja težava al porodni krči?
 
Nazadnje urejeno:

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.316
1.339
113
Note 10 sem sam zamenjal z 22 ultra. Top sprememba. Imam pa občutek, da dela probleme prenos podatkov oz. sinhronizacija stare naprave z novo. Meni najagaja bluetooth v avtu, kjer mi random za nekaj sekund prekinja povezavo. Samsung pravi hard reset in postavitev telefona na novo brez prenosa nastavitev s starega telefona.
 

kwa1

Fizikalc
12. jul 2013
432
33
28
..zadnji....

menjal sem Note 10 plus z S22 Ultra....kaj pa vem, če se mi je splačalo...note je bil top :D

edina stvar kar lahko rečem je napredek pri kameri.....ogromna razlika je....:zmaga: ostalo pa ni nekega skoka na bolje....so se pa že pojavili prvi porodni krči....v bistvu, niti ne vem, mogoče je samo moj problem:eek:

telefon se dnevno naključno restarta....Bixby rutine in v nastavitvah imam opcijo restarta ob določenih urah izključeno:bonk:
se kaj ve, je to samo moja težava al porodni krči?

očitno je vsesplošna težava :bonk:

tudi samsung ni več to kar je bil:fredi: