samsung galaxy s21

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik 3287
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik 474

Zamudil event... Ultra zgleda privlačen, sploh zaradi podpore S-pen. Kot je napovedal Samsung, se bosta počasi S in Note seriji združila... Vsekakor bo nadomestil trenutnega S10. Ostalo še moram malo pogledat kako in kaj :)
 

lubejx

Pripravnik
14. avg 2020
30
4
8
Ultra deluje zelo kul. Lep upgrejd pri kamerah, najbolj pa procesor, ki se bo kot kaže res končno lahko kosal s snapdragonom 888. Svojo s20+ bi takoj zamenjal za S21 Ultra :)
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.607
1.526
113
S21 ultra je prvi smasung ki mi je res všeč. Do jeseni bom najverjetneje menjal telefon in ta bo v ožjem izboru. Kaka je tradicija padanja cen pri samsungu? Kolikšen padec lahko pričakujem? Ker 1200 je malo preveč
 
  • Haha
Reactions: Lord_Raiden

lubejx

Pripravnik
14. avg 2020
30
4
8
Samsung je kar znan po tem da cene spušča, Če maš plan menjati jeseni vrjetno lahko pričakuješ kakšnih 200€ majn. Note 20 Ultra se recimo pri bigbangu zdaj prodaja za 300€ majn od prvotne cene.
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

seveda bo. ze cez tri mesece bo minus 300. potem pa se dvakrat dol in novi model je tu. mogoce ne v slo, cez mejo pa 100%
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
Kaj pa je, moja se glih nagiba k nakupu, daj kaj več povej.

Nic ni delalo kot bi moglo.
Kamera dalec od kvalitete, ki so jo obljubljali. So imeli 30% cenejsi oppo in xiaomi boljse.
Telefon mi je pol leta v eno stekal, se resetiral.
Ogromno sem bil nedosegljiv, ceprav sem imel signal.
Sele po 3 al 4 fw so se stvari stabilizirale.

Nikakor si pa nisem predstavljal, da bom pri paradnem konju dobil taki pol produkt.

Pred njim sem imel huawei p20 pro, top telefon proti temu. Manj tezav sem mel pri prehodu iz iphone na huawei kot iz huawei na samsung
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gamero

koliko

Guru
21. avg 2007
4.217
2.034
113
SV SLO
Zdaj že par mesecev uporabljam S20 FE. In še vedno določene aplikacije štekajo kot na S2. Pa to ni res. 4.5 leta star iPhone leti proti temu polizelku kot raketa. Iphone7 še nikoli ni imel neodzivnega zaslona, kar se pri S20 FE konstantno dogaja. Saj tehnično je S20 FE nobel proti 4.5 let staremu Iphonu ampak to, da šteka pa je nesprejemljivo. Pa še greje se, ko ga malo bolj zaposliš. Kot S2.
 
  • Všeč mi je
Reactions: stevekeating

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Zdaj že par mesecev uporabljam S20 FE. In še vedno določene aplikacije štekajo kot na S2. Pa to ni res. 4.5 leta star iPhone leti proti temu polizelku kot raketa. Iphone7 še nikoli ni imel neodzivnega zaslona, kar se pri S20 FE konstantno dogaja. Saj tehnično je S20 FE nobel proti 4.5 let staremu Iphonu ampak to, da šteka pa je nesprejemljivo. Pa še greje se, ko ga malo bolj zaposliš. Kot S2.

Čudno, nesi na servis ali daj gor Android na sveže (pa ne delat hard reseta). Meni predpotopni S10e prav nič ne šteka pa ni na nivoju tvojega FE. Sicer pa še en nasvet, Samsunga, sploh boljšega se nikoli ampak res nikoli ne kupi na začetku kajti korejci ne dohajajo razvoja. Tak telefon se kupi najbolje po pol leta od izida. Vmes bo dobil ene 6 updatov in bo zadeva delovala v piko pa še cena bo bolj prijazna. Sem se na tak način zaklal vsaj z štirimi ali petimi Galaxyji ki so potem po petem, šestem updatu delovali fantastično. Tudi ta moj S10e je imel mnogo začetnih težav, sedaj nima mikro napake.
 
Nazadnje urejeno:

Schime

Guru
22. nov 2008
1.800
626
113
In katere aplikacije štekajo. Če lahko jih naštej, da bi tudi sam probal, ker sam do sedaj nisem imel teh problemov.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ishtar007

Krop

Pripravnik
15. avg 2019
95
22
8
Zdaj že par mesecev uporabljam S20 FE. In še vedno določene aplikacije štekajo kot na S2. Pa to ni res. 4.5 leta star iPhone leti proti temu polizelku kot raketa. Iphone7 še nikoli ni imel neodzivnega zaslona, kar se pri S20 FE konstantno dogaja. Saj tehnično je S20 FE nobel proti 4.5 let staremu Iphonu ampak to, da šteka pa je nesprejemljivo. Pa še greje se, ko ga malo bolj zaposliš. Kot S2.

S20 Fe je pouizdelek. Softwersko ni spoliran zato šteka. Podpora bo itak klasično za Samsung za nič. Sm se 2x opeku in nikoli več. Važno, da dajo 30 modelov na leto vn. Če bi rad softwersko spoliran telefon si kupi Oneplus