samsung galaxy s21

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik 3287
  • Začetni datum

impre

Pripravnik
19. apr 2008
330
7
18
Še komu nekaj ropota v telefonu ko ga potrese? Sprobano na treh in v vsakem isti zvok...
Kaj bi to lahko bilo?
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
To dela na vseh telefonih odkar jih imam oz. pomnim. Sem enkrat takrat daljnega dela celo nesel Galaxy S7 na RAM2 in izrazil svoj problem ter se mi je sprejemnik na okencu nasmejal in mi porinil v roko svoj Galaxy Note kje je prav tako ropotalo ter mi pojasnil da so to leče.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Tako se omenja ja... Mislim da so že začeli z uradnim rolloutom za S21
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
Na testu imam S21 in sem danes dobil 12tko.
Glavni minusi po nekajdnevnem testiranju:
- neroden in počasen fingerprint
- ni možnosti mute/unmute telefona s fizično tipko (ko je v žepu) - mogoče bo rešitev aplikacija za mapiranje fizične tipke
- vedno me jebe sprejem klica (nikakor mi ni jasno, kaj moram narediti, pa vidim po prebranem, da nisem edini)
- poskusil sem nekaj tipkovnic (sicer prisegam na Gboard) pa mi nekako po obliki tipke ne sedejo - ali je telefon ožji, bom še preveril
- BT v avtoradiu ne omogoča preskakovanja med komadi v avtu, pač pa samo preko telefona (možno tudi, da je krivec avtoradio)
- več sem pričakoval od baterije (in hitrejše polnjenje)

Sicer pa:
- soliden fotoaparat
- soliden zaslon
- solidna hitrost

Tole na hitro.
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.232
2.071
113
SV SLO
V čem je fora, da kupiš telefon vreden 1300 eur, potem pa trepetaš kdaj bo nova verzija OS za tvoj telefon. Pri Applu gre to za vse telefone istočasno in ne boste verjel najnovejši OS ima tudi SE iz leta 2017-2018. Ta je bil "zastarel" že on nabavi pa je gor OS 15.1 in kaj je še najlepše zadeva deluje brez kakršnih koli zatikanj. Kdaj bo dobil ta novi android recimo Galaxy S 9 verjetno ni znano. Pa je bil tam 2018 top telefon.
 
  • Všeč mi je
Reactions: map

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.929
113
najrajš na babi
Točno to. Vse kaj propagirajo dela. Kle pa ko je 12 zuni, pa bančna aplikacija ne dela, gpay je vseoljska znanost, pa Curvepay, če je slo bin ne dela. Pa hvala lepa. 100 eur več za japko pa dela. Sem ta vikend teti stari 75 let rihtal A40. Katastorfa od telefona. Pa ga samo za klice uporablja. Nič ne najdeš, vse šteka. Hvala lepa
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Zanimivo, nisem že leta in leta imel telefona v rokah kjer bi vse štekalo ali kjer bi karkoli v povprečju štekalo, ne glede na znamko. Izgleda da nekaterim predvsem v glavi šteka. Aja pa ne gre za nič osebnega, zgolj splošno mnenje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mat

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.929
113
najrajš na babi
Zgolj splošno mnenje. Nič osebnega. Ampak ko po 5 letih japke prideš na a40, ki v 2 letih ni bil niti enkrat ugasnjen , ti je v hipu vse jasno. res da je razlika v rangu telefona, ampak, Pogledaš fonte naštponane na ful, za staro teto, nepregledno neposrečene slovenske okrajšave. Sploh ne veš kje si in kaj bi si začel. Pa klikneš pa nič, pa še enkrat in sta naenkrat 2 klika. Pač nisem zadeve navajen. Mogoče bi se navadil če bi jo imel. Ampak dokler je izbira in mi malenkostna razlika v ceni ne dela problema, potem hvala lepa.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

In zakaj potem smetiš v temico S21, če si jabkać in nisi navajen na Androida?