Samsung Galaxy S IV - izid

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Seveda. Not
smirk-1.gif


Citat:
Samsung Galaxy S4 demand 40% higher than Galaxy S III's in UK

Drugje bo podobno. Jasno, da bo šel za med
smile-1.gif
 

ganges

Pripravnik
4. nov 2012
160
0
16
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Senzor za vlago..... čuje se ql, ne vem pa kje bi ga uporabil. Brezžično polnjenje je ql, LTE pa še itak ni v komercialni uporabi. Če je večji bo tudi problem z eno roko delati na njem, zdaj še gre.

Senzor za vlago te bo morebiti opozoril, če ti telefon pade v vodo, da je preveč vlage
smile-1.gif
Bo mehurček s piskom priplaval na površje. Kolikor sem razumel bosta 2 verziji in sicer LTE in brez LTE. Glede na to, da se pripravlja LTE omrežje na start bi blo totalno butasto, če bi pri nas uvozili verzijo brez LTE. Večji pa ni, je celo tanjši in ohišje je skoraj čisto enako kot pri S3 s tem, da je v istem ohišju nekoliko večji ekran.

Seveda pa se tudi meni n zdi nobena specifikacija nič posebnega, da bi lahko rekel, da sedaj pa res izstopa od konkurence... Še posebej glede na to, da bo S3 dobil vse priboljške, ki so hardversko možni... Sem tudi mnenja, da mobitela nikakor ni potrebno menjavati vsako leto in se komot generacija preskoči, ter nabavi vsaka druga, ali pa še to ne. Koliko 90% ljudi dejansko rabi je še S2 več kot dovolj močan. Vse ostalo je pač prestiž in kdor si lahko privošči si pač bo, kdor ne pa ne. Saj pri avtih je pri nas enako, velika večina ljudi vozi močnejše in boljše kot jih rabi in celo kot si lahko privošči. Pa naj bo kakor komu paše
wink-1.gif


lp
 
19. jul 2007
2.771
1.498
113
Citat:
Uporabnik MaTejHo pravi:
Pa saj glede na to, da se letno menjavajo telefoni, dvomim, da je smisel, da se gre vsako leto na novo verzijo.
Marsikdo, ki je ime S je preskočil S2 in šel na S3, enako bo prehod zdaj iz S2 na S4. Ker vmesno, kot je zgoraj omenjeno itak z softwarom dodajo, je pisalo na gsm areni da bo S3 dobil večino funkcij, enako je bilo pri S2 z JB posodobitvijo.

Vedno so mi bile butaste novinarske fraze, revija Monitor jih je bila ponvadi polna, Za konec še odgovor na vprašanje ali novosti upravičujeje zamenjavo za novješi model ? in potem bla, bla, bla, bla

Večina kupcev elektronike (tel, računalniki, tablice, etc.) menjava na dve generacije, obstaja še majhna, ampak pomembna skupina ljudi, ki pa dejansko menjava vsako generacijo, posebno če so privrženi znamki in jih ne menjavajo.

Je pa res da danes, če nimaš kakšnih specifičnih zahtev (ali pa res velike težave z dolžino organa) si normalno na solidnem nivoju, če mjenavaš na dve generaciji.

S stališča proizvajalca, je pa nujno da so generacije kar pogoste, da je zastavonoša na nivoju (revolucija je ponavadi marketinška ne pa tehnološka).
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
29
48
Citat:
Uporabnik dominic pravi:
mislim da se s4 ne bo prodajala tako za med kot se je s3...

To je logično, ker S3 je kupilo ogromno ljudi, ki so prej imeli stare telefone in so zdaj prvič v življenju kupili pametni telefon. Taki ljudje, telefona ne bodo menjavali se nekaj let.

Oglaševanje za S3 je bilo dosti večke kot prejšnje S modele in temu primerna je tudi bila prodaja.
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.734
376
83
Meni pa je osebno zelo vredu nadgraditev S3. Meni osebno je impresivno, da v MANJŠE in LAŽJE ohišje spravijo po večini boljše komponente in večji zaslon ter tudi zmogljivejšo baterijo. Tudi glede HTC ONE se mi zdi, da ga S4 "popapca za večerjo", saj je v BOLJ KOMPAKTNEM (manjši in lažji) ohišju večji zaslon, kot tudi boljše komponente (edino ALU ohišje je v prid HTC ONE). Sicer nimam nobenega od zgoraj navedenih aparatov (in še verjetno dolgo ne bom imel), pa se mi vseeno zdi, da če bi že kupoval v prihodnjosti, bi vzel S4. Še sploh, če bo cena nekje enaka kot HTC ONE.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.726
1.633
113
Nevem kaj ste eni pricakovali da jamrate da ste razocarani. Jasno pa je da iz top telefona ne mores naredit revolucije, ampak ga pac samo izboljsas in dodas nekaj novega.
Razlike med generacijami pa res vec niso toliko velike, da bi menjava bila nujna. Sam sem tudi vedno menjaval na leto, ampak letos prvic verjetno ne bom. Stari nexus se vedno leti da brezveze, 4 pa ni toliko boljsi da bi upravicil menjavo
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Meni nikakor ni jasno od kje navdušenje nad Samsungom.

Androida bi absolutno želel videt edino v HTC Sense ali pa stock obliki (Nexus). Predstavljanje funkcije so bolj kot ne smešne, delovanje v videih pa slabše kot S3?
confused-1.gif


Sicer pa všečno...Nokia ma še možnost prežvet, če bi se le komu odprle oči oni pa spravili skup eno lepo/lahko topshit Lumio.
 

Moongoose

Pripravnik
12. apr 2008
718
1
16
40
Meni je precej všeč, oblikovno dosti lepši kot S3 (sploh pa od konkurentov tipa HTC One ki mi oblikovno sploh ne sedejo), nove funkcije so zanimive, o tem koliko so dejansko uporabne lahko seveda debatiramo do izida S5, malenkost razočaran nad tem da pride osnovni model ven z 16Gb shrambe a Samsung vsaj v nasprotju z ostalimi omogoča uporabo SD kartice (tudi če bi mi One bil lep, bi takoj odpadel zaradi te pomanjkljivosti).

Moj S2 se počasi stara in bo kmalu pripravljen za menjavo, čeprav mislim da bom preskočil S4 in si rajši konec leta omislil Note III
smile-1.gif
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.026
9.184
113
40
MB
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
Nevem kaj ste eni pricakovali da jamrate da ste razocarani. Jasno pa je da iz top telefona ne mores naredit revolucije, ampak ga pac samo izboljsas in dodas nekaj novega.
Razlike med generacijami pa res vec niso toliko velike, da bi menjava bila nujna. Sam sem tudi vedno menjaval na leto, ampak letos prvic verjetno ne bom. Stari nexus se vedno leti da brezveze, 4 pa ni toliko boljsi da bi upravicil menjavo

hysterical-1.gif
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.665
2.493
113
Kaj stari nexus ne omogoča, kar omogoča S4?
confused-1.gif
(trenutno oz. v obdobju enega leta)

To me pa res zanima.
17758-icon_confused.gif
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Low power delovanje zaradi double quadcore, IR upravljanje, prikaz prave temperature, tlaka in vlage, noro hiter LTE, kateri bo pri nas v večjih mestih že čez 1 mesec na voljo.Dobro to malo ugibam, ampak so zelo blizu na mobitelu
smile-1.gif
.Potem je tu večja avtonomija baterije, 50GB dropbox prostora, mnogo boljšo grafiko (priklop na LCD ), air gestures+ostali softver perki, gorilla glass 3, s-voice , brezžično polnjenje....
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Naloži exdialer, hiter in ima vse kar ti srce poželi. Jaz ga prej nisem nikoli uporabljal, ko sem kupil nexusa pa sem ga prvi dan naložil ravno zaradi tega ker original dialer ni imel hitrega iskanja kontaktov preko številčnice in sem izredno zadovoljen.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik rawr pravi:
Low power delovanje zaradi double quadcore,

Meni se zdi to daleč največja inovacija izmed predstavljenih. Seveda če bo v praksi delovalo kot bi naj. Sicer pa ne vem zakaj rabi quad za mirovanje
tongue-1.gif
 

saiko

Pripravnik
16. avg 2007
381
0
16
Kransterdam
Kako pri exdialerju nastaviti, da se ti neodgovorjeni klici ne sestevajo??
Npr. imam prvi neodgovorjeni klic, poklicem nazaj, cez pol ure dobim se enega pa mi kar pise, da imam dva neodgovorjene klica?
Se se komu to dogaja?
confused-1.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Smart stay bi bil tapravi, če bi deloval tudi v temi. Tako pa nekega napredka ravno ni. Senzor za vlago..... čuje se ql, ne vem pa kje bi ga uporabil. Brezžično polnjenje je ql, LTE pa še itak ni v komercialni uporabi. Če je večji bo tudi problem z eno roko delati na njem, zdaj še gre.

Ostajam na S3 do konca leta, potem pa bomo videli
smile-1.gif

Lte ni pri nas v uporabi. Ameri in švabi ga imajo že davno.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Problem pri S4 je samo ta, da ga niso znal predstavit! Jobs bi te enake funkcije prodal tako, da bi še isti dan folk začel kampirat!

Resno me zanima kaj bi vi imeli novega na telefonu? Sam se sedaj res nič več ne spomnem kaj mi še manjka. Se pa strinjam, da par funkcij ne bom vrjetno nikol uporabil.


Nokio sem probal, pa bi se jo po enem dnevu naveličal.