samsung android back up

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.336
5.853
113
pri taščici
Torej kako s tega telefona prenesti čimveč stvari na drug telefon s čim manj dela. Po končanem delu bo telefon uporabljal drug član družine in je najbrž najbolje da se naredi hard reset.
Pa recimo da je drug telefon ravnotako android in samsung.
Kies za slike in video. To že imam na PC.
gmail stike imam v gmailu sinhronizarine in jih tudi že imam v novem telefonu, saj gredo "avtomatsko" z uporabniškim imenom za gmail.

Nekako mi ni jasno .- ne najdem stikov v spominu telefona. Kako priti do njih, kako tiste prenesti na nek drug medij?

SMS sem nekaj probaval z sms Backup& restore.
Nekam sem jih poslal vendar še nisem jih iskal z novim telefonom.
Je ta program dober ali je boljši recimo sms backup+ ali kakšen drug?
TEh SMS backup je na playu ko trave. Kater je "preverjen".

Se da na kak način tudi bližnjice (klicne številke, programi....) iz namizja prenesti na nov telefon?
Kaj pa dodatno naložene aplikacije (več ali manj vse iz playa)

Če obstaja že taka tema (ki ni razvlečena kot tista "uporabni programi za android") prosim za link

Hvala
 

maki3

Pripravnik
14. sep 2007
681
3
18
Za sms-je sem jaz nazadnje uporabil SMS Backup & Restore in je delal odlično.
Appe iz play store je meni naložilo samo na nov telefon. Na namizju so pa itak samo bližnjice (narediš screenshote da veš kako izgleda) in si jih namečeš nazaj na novem telefonu.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.665
1.583
113
Pa si siguren da si imel kaj stikov na telefonu in da niso bili vsi na googlu? Ce jih slucajno najdes, naredi export to google in imas mir
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
pojdi v nastavitve in imaš tam gmail in samsung račun. Pa lahko še nekaj nastavljaš. Za mene nista dost transparentna, ker ne vem kaj točno vse shranita. Zato uporabljam kupljen GObackup in rootan telefon. Tako potem lahko sam na roke obkljukam vsako stvar kaj želim, ker je telefon rootan pa se shranijo tudi vsi podatki v programih in wifi točke...