samsung A22 5G

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
Jastreb
Probaj si vključit notification history.
Glej od 8:32.

Drugace pa dober video za vse galaxy uporabnike. Je nekaj lustnih trikov.

 
  • Všeč mi je
Reactions: Jastreb

Jastreb

Fizikalc
2. mar 2018
217
26
28
Jastreb
Probaj si vključit notification history.
Glej od 8:32.

Drugace pa dober video za vse galaxy uporabnike. Je nekaj lustnih trikov.

Hvala za nasvet sem vklopil, glede alarma ki se še vedno pojavlje vsak petek in soboto ob 19 ih in se ne ustavi dokler telefona ne ugasneš.Včeraj sem ga pustil vibrirati celo uro, če bi sličajno odnehal pa ni.
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
Zanimivo... Pa greš ta čas lahko v meni? pa appe po vrsti ugašaš (force stop). Morda ti pri enem rata:)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jastreb

Jastreb

Fizikalc
2. mar 2018
217
26
28
Zdravo opažam da imam na sedajem apartu slabši mobilni signal kot na prejšnjem (honor) aparatu,je to lahko napaka na aparatu ali ne?
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
Nič novega. Sem že večkrat pisal o tem. Ni to napaka samo na tvojem telefonu temveč na vseh Samsungih. Huawei in Honor občutno boljše sprejemata mobilni signal posebej na kakšnih določenih zaprtih oziroma zakotnih točkah.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jastreb

Jastreb

Fizikalc
2. mar 2018
217
26
28
Nič novega. Sem že večkrat pisal o tem. Ni to napaka samo na tvojem telefonu temveč na vseh Samsungih. Huawei in Honor občutno boljše sprejemata mobilni signal posebej na kakšnih določenih zaprtih oziroma zakotnih točkah.
To pomeni da ni druge rešitve kot menjava telefona?
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
To pomeni da ni druge rešitve kot menjava telefona?
Več denarja, boljša muska. Ne vem kaj pričakujete od največjega klumpa kar ga more bit. Samsungi višjega cenovnega razreda - S serija je boljša, ni pa na nivoju Honorja oziroma prejšnega Huaweia.
Toda resno, preveri še svojega operaterja (nisi povedal katerega operaterja imaš) oziroma lokacije na katerih se nahajaš. To še dodatno poslabša dosegljivost. Lahko da bi bil z drugim operaterjem na tvojih lokacijah bolj dosegljiv. Sedaj se pa odloči kaj ti več pomeni telefon ali operater.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jastreb

Jastreb

Fizikalc
2. mar 2018
217
26
28
Več denarja, boljša muska. Ne vem kaj pričakujete od največjega klumpa kar ga more bit. Samsungi višjega cenovnega razreda - S serija je boljša, ni pa na nivoju Honorja oziroma prejšnega Huaweia.
Toda resno, preveri še svojega operaterja (nisi povedal katerega operaterja imaš) oziroma lokacije na katerih se nahajaš. To še dodatno poslabša dosegljivost. Lahko da bi bil z drugim operaterjem na tvojih lokacijah bolj dosegljiv. Sedaj se pa odloči kaj ti več pomeni telefon ali operater.
Imam HOT hofer-(A1sinal)po pogovoru z operaterjem sem zamenjal sim katico in ni nič boljše.Preklopil nazaj na Honor in je signal spet poln, je pa res da je bolj počasen ker je že v letih(2018).Na moji lokaciji je od A1 signal najboljši preverjeno.