samsung A22 5G

Jastreb

Fizikalc
2. mar 2018
217
26
28
Pred dvema tednom se mi je omenjeni telefon omočil v premočeni obleki,telefon ima črn ekran ,v ozadju očitno še deluje ker budilka zvoni. Bil jje v rižu pa ne pomaga. Se ga še sploh splača popravljati, kakšno mnenje in nasvet. Na servisih pravijo da je potrebno zamenjat ekran kar pa stane najmanj 100evrov.
Lp jože
 

serviser!

Fizikalc
21. jun 2021
231
34
28
po opisu sodeč je res težava z zaslonom.
Zdej je pa odvisno kaj želiš s telefonom. Če ga želiš uporabljati, potem je treba zaslon menjati. Če želiš samo podatke potem pa rabiš nekoga z zaslonom, pa da ti samo posodi zaslon za prenos podatkov.
več podatkov sem ti poslal na zasebca.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jastreb

Jastreb

Fizikalc
2. mar 2018
217
26
28
Po uspešni zamenjavi zaslona aprat deluje normalno, se pa pojavlja alarm ob 19 uri zvonenje in vibriranje,nobenih inf. od kod signal za to,tudi ga ni možno izklopiti razen da aparat izklopiš.Ponovitve so nepredvidljive, dnevi, tedni,sedaj si zapisujem :19.11, 2.12, 3.12, kdaj bo naslednje bom videl.Morda kakšna zamisel od kod pride signal za alarm?
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
V app uri je vse počiščeno,tudi budilke ne uporabljam.
Mislil je to:
URA.jpg

Poskusi še to:
URA 2.jpg
 

Priponke

  • URA.jpg
    URA.jpg
    84,4 KB · Ogledi: 36
  • URA 2.jpg
    URA 2.jpg
    39,2 KB · Ogledi: 34

Jastreb

Fizikalc
2. mar 2018
217
26
28
Včeraj ob 19-ih se je alarm spet prižgal,zanimivo je da,melodija sploh ne obstaja v telefonu.
 
  • Žalosti me
Reactions: Borg

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
Po vsej verjetnosti je to povezano z neko aplikacijo, ki si jo naložil, mogoče tudi že odstranil in je določen opomnilnik-alarm še vedno v dati telefona.
Ali pa kakšen bug. Zanimivo pa, da se to pojavlja po menjavi zaslona. V najslabšem primeru, če še nisi, ponastavitev na tovarniške nastavitve ali pa pač neki servis, če te to toliko moti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jastreb

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
Še enkrat ponastavitev na tovarniške nastavitve . Potem pa spremljanje po kateri aplikaciji se to začne pojavljat:confused:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jastreb

Jastreb

Fizikalc
2. mar 2018
217
26
28
Še enkrat ponastavitev na tovarniške nastavitve . Potem pa spremljanje po kateri aplikaciji se to začne pojavljat:confused:
To možnist bo prišla na vrsto čisto na koncu.Sinoči je prišla posodobitev tel. na android 13, morda bo kaj bolje?
 
Nazadnje urejeno: