Samsnug Galaxy Note

I

Izbrisan uporabnik 3287

..... z levo uporabljaš, je kar OK, z desno je pa malo kriza....


kako to misliš? Oz. zakaj?
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.015
1.120
113
www.adriamedia.si
Večina gumbov (nazaj in podobni, pa tudi recimo za skočit v kontakt ipd ...) so la levi strani (ponavadi levo zgoraj). Če imaš v levi roki, s palcem dosežeš. Če imaš v desno, so predaleč, torej rabiš še drugo roko.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.015
1.120
113
www.adriamedia.si
Dolžine prsta na desni roki ali kompletnega dizajna androida?

Ne, ne da se. Tako pač je, potem mora pa vsak sam zgruntat, ali mu več pomeni priročnost (ali bi bilo bolje napsat priprstnost?) ali velikost zaslona.
Jaz recimo imam raje manjši zaslon, pa da vse komot delam z eno roko. Nedo drug bo pač vcenil to, da se na Noteu spletne strani bere povsem zlahka brez zooma.
 

undefined

Fizikalc
6. jan 2008
1.220
0
36
A lahko kakšen uporabnik malo napiše kako je z baterijo? A je mogoče priložen kak etui?

Malo me srbi, da bi se poigral malo čez vikend..
smile-1.gif
 

Megapixel

Pripravnik
28. sep 2007
976
2
18
Ljubljana
Citat:
Uporabnik undefined pravi:
A lahko kakšen uporabnik malo napiše kako je z baterijo? A je mogoče priložen kak etui?

Malo me srbi, da bi se poigral malo čez vikend..
smile-1.gif

Etuijev na trgu še ni, razen na eni spletni trgovini... preišči Bolho.

Test baterije je na:
http://blog.gsmarena.com/samsung-galaxy-note-battery-life-test-over-matches-the-nokia-n9/
Po nekaj dneh se mi zdijo rezultati realni. Android začne dobro delati šele po več ciklih
polnjenja in praznjenja, ko se baterija "razdela" in OS stabilizira na navade uporabnika.
Zaenkrat se mi zdi zelo uporaben, Samsungove aplikacije namenjenu uporabi "notesnika"
so fantastične (koledar, beležke, epošta), prav tako tudi vse ostalo. Ne glede na hitrost
procesorja pa se delovanje vseeno občasno rahlo zatika... resolucija je pač visoka.
Nadgradnje bodo to uredile, sicer pa prihaja nova verzija Androida, ki bo na boljo tudi za Note.
Displej in svinčnik sta končno doživela kompatibilnost dobrega delovanja v žepnem formatu.

lp
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.058
4.065
113
Ima kdo probleme s kvaliteto zvoka na slusalkah, ce poslusa kaksen mkv preko slusalk? Namrec, ce imam zvok preko zvocnicka, je vse ok, ce pa poslusam preko slusalk, pa zvok cloveskega govora poka, pa se slisi se cloveski zvok zelo slabo. Trenutno uporabljam slusalke od galaxy s, ker noteovih nimam pri sebi, vendar mislim, da ni razlike med njimi, ali pac?
Npr. zvok od demo mp4 je fantasticen v obeh primerih, pri mkvjih ali pa konvertih v mp4, se mi pa to dogaja. Na galaxy s teh problemov nimam.
 

gonilnik

gps navigator
23. jul 2007
650
8
18
49
Andy1 probaj slušalke od Nota.Lahko da je to problem.Sam sem recimo z galaxy 3 slušalkami v Galaxy SII opazil da je zvok neuporaben.Z original slušalkami za SII pa je vse bp
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.058
4.065
113
Citat:
Uporabnik gonilnik pravi:
Andy1 probaj slušalke od Nota.Lahko da je to problem.Sam sem recimo z galaxy 3 slušalkami v Galaxy SII opazil da je zvok neuporaben.Z original slušalkami za SII pa je vse bp

Hvala! Bom poizkusil takoj, ko pridem domov.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.058
4.065
113
Citat:
Uporabnik Megapixel pravi:
Če bo kdo naročil... še zame enega.

Vceraj sem z ebay.de narocil 32GB microSD kartico. S postnino vred je 33 eur.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.058
4.065
113
Class 4. To je od 8 - 10MB/s, kar je vec kot zadosti.

Kupujem pa le od Sandiska, ker sem do sedaj z njimi imel samo pozitine izkusnje.
 
Nazadnje urejeno:

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.058
4.065
113
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
Citat:
Uporabnik gonilnik pravi:
Andy1 probaj slušalke od Nota.Lahko da je to problem.Sam sem recimo z galaxy 3 slušalkami v Galaxy SII opazil da je zvok neuporaben.Z original slušalkami za SII pa je vse bp

Hvala! Bom poizkusil takoj, ko pridem domov.

Sem preizkusil. S slušalkami Note-a je vse ok. Očitno slušalke Galaxy S-a (kljub temu, da vtič zgleda enak) niso kompatibilne z Note-om.
 

Megapixel

Pripravnik
28. sep 2007
976
2
18
Ljubljana
Zanimivo... tudi iSlušalke na Notu delujejo zelo dobro, zvok z
mojih aktivnih rač. zvočnikov je pa porazen proti Japki.