Samsnug Galaxy Note

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.907
654
113
EU
Jaz pa še vedno uporabljam za navadno telefoniranje en ueber čip simpl navadni neumni telefon ta drugega pametnega imam pa za pametne zadeve
grin1.gif


Tako da je velikost Note-a pravzaprav zaželena, da lahko čimbolj izkoristim multimedijske danosti
pozdrav.gif


P.S.: ga še nisem kupil, tako da ga še ne morem izkoristiti
redface-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.790
14.584
113
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Zanimivo. Meni se zdi SGS2 na zgornji meji sprejemljivega za v žep.
smile-1.gif

sem bil enakega mnenja dokler si ga nisem kupil ter ga imel par dni. v bistvu se mi je prej tudi SGS2 zdel prevelik, da bi si ga sploh kupil
smile-1.gif
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.131
5.275
113
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Mi pove kdo kaj je namen uporabe te naprave? Sem imel danes v rokah in je groteskno velik mobilni telefon.

Ni fora v tem da ga imaš samo v rokah. Imej ga en teden na testiranju in potem boš izvedel zakaj so nekateri tako navdušeni nad njim. Na enkrat ti postane to največja igračka, podobno kot bi otroku kupil PSP. Fino je recimo na (kraj izberite sami) zašpilat igrco, si zavrtet serijo TopGear medtem ko v autu čakaš ženo, zvečer pred spanjem na hitro brebrat novice.... Ko sem po enem mesecu v roke prijel prijateljevega iFouna sem se začel samo smejat, ker nisem našel ene prav nobene uporabne vrednosti razen telefoniranja.
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
jup drži. Telefon je res ogromen, ko se gleda spcifikacije, primerja slika, ali ga celo ogleduje v živo za tistih 5-10 minut. Po enem tednu ali mesecu dni uporabe se stvar hitro obrne, saj se na samo velikost zelo hitro navadiš. Sam sem ga imel dober mesec dni, nato sem ga zaradi spleta okoliščin zamenjal za SGS2. Sem se tudi sam sebi smejal kako je to majhen telefon (SGS2), samega Notea pa po dveh mesecih kar konkretno pogrešam
tongue-1.gif
 

Stancek

Pripravnik
25. jul 2011
83
1
6
Slovenske Konjice
Pozdravljeni

Rabim eno nujno pomoč od vas z interneta sem pobral Android stock rom od Simobil in nikakor ga ne morem od zipat mi javi napaka pokvarjen file pobral sem tudi drugič in enako.
Prosim povejte mi kaj naj še naredim, da mi bo odzipalo ali pa mi povejte kje naj dobim od Simobil android rabil bi ga.

Pobral sem pa ga dol iz strani: http://www.hotfile.com/dl/146064364/8214a28/N7000XXKKA_N7000OXXKK5_SIM.zip.html


Hvala
 

Stancek

Pripravnik
25. jul 2011
83
1
6
Slovenske Konjice
Citat:
Uporabnik rawr pravi:
Ne vem kaj je narobe, ampak ta simobilova verzija ni več aktualna.

Tukaj maš open europe http://hotfile.com/dl/146672708/361aa2a/N7000XXLA3_N7000OXALA3_OXA.zip.html

geslo: samfirmware.com

odin + pit: http://www.mediafire.com/?kpn9daxdg62j3n2

Naredi varnostno kopijo kontaktov itd... šele pol priklopi telefon. Označi .pit in pod postavko PDA še rom.Po flešanju še hard reset pa bi moglo špilat.



Kašna pa je razlika med to, ki si mi jo ti dal samo to ziher ni Simobilova kako pa to, da si mi dal to a ne obstaja novejša verzija ?
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Je zelo podobna verzija, le da nima simobilovih "programov" predinštaliranih in kake stvari so popravljene, ker je bila izdana ene 3 mesece kasneje.Definitivnoboljša izbira, kot simobilova, ki ti je itak noče odrarat?!
 

Stancek

Pripravnik
25. jul 2011
83
1
6
Slovenske Konjice
Citat:
Uporabnik rawr pravi:
Je zelo podobna verzija, le da nima simobilovih "programov" predinštaliranih in kake stvari so popravljene, ker je bila izdana ene 3 mesece kasneje.Definitivnoboljša izbira, kot simobilova, ki ti je itak noče odrarat?!


Kdaj bo pa nadgradnja na ICS ??
 

Stancek

Pripravnik
25. jul 2011
83
1
6
Slovenske Konjice
Nazadnje urejeno:

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Citat:
Uporabnik Stancek pravi:


Potem pomeni to, da je stock rom čist in ni nikakršnih dodatnih stvari naloženih na njem pri drugem custom rom so pa razne stvari kar jih lahko, da gor servis oziroma dobavitelj za vsakega operaterja lahko prilagodi svojim potrebam.

Imam prav ali se motim

HVala

Ni nujno.Kolko opažam so redki stock romi za androide, čisti.Ti romi, ki so preko simobila/mobitela na voljo , majo vsi neke dodatne appse, ki jih brez rootanja ne moreš odstranit.Pomojem so še najbolše verzije Open europe.
 

Stancek

Pripravnik
25. jul 2011
83
1
6
Slovenske Konjice
Pozdravljeni

Bi mogoče kdo mel mi poslati zadnjo verzijo od Nota verzija SIM ker uno z neta, ki sem jo pobiral se jo ne da odzipat prosil bi, če ma kdo vrjanto shranit svoj android rom od telefona pa mi poslati.

Pač naj si jo shrani iz Nota mislim povedati v tem smislu, da jo nekako potegne iz telefona ven in mi tisto pošlje.

Upam,da razumete kaj želim povedati


Hvala
 

Chimay

Fizikalc
22. jul 2007
1.516
14
38
36
Dolenjska
KSZ

Nastavil sem si prikaz S memo beležke na zaklenjenem zaslonu.
Sedaj je ne potrebujem več, pa bi jo rad odstranil, vendar mi nikakor ne uspe.

Kakšna ideja?
 

SNote

Zelenc'
14. apr 2012
1
0
1
Meni Nota nikakor ne uspe rootati po tem postopku,probal sem z vstavljeno kartico sim in brez,z vstavljeno micro sd in brez,naredil sem tovarniški reset in tudi potem mi ni uspelo,postopek gre skozi,napiše da mi superuserja ne more naložiti (samo za branje),kaj lahko še naredim,imam pa N7000XXLA4 ??
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.131
5.275
113
Jaz sem ga rootal, tako da sem enostavno naložil speedmode kernel. Potem imaš vse, root, cwm in yelow triangle
smile-1.gif


No slednjega se da odstranit z usb jigom, sem ga nabavil za 5 eur.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.131
5.275
113
Kaj counter ti tudi postavi na 0 ? Je pa zanimivo , da mi play pravi da moja naprava ni združljiva z to programsk opremo. Kot da nimam Nota. :)
 
Nazadnje urejeno: