Samsnug Galaxy Note

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.277
38
48
Čakej malo, a ni sedaj na voljo preko Mobitela nadgradnja (vsaj meni jo kaže, da je na voljo preko posodobitev v Notu) in samo nadgradiš brez enih drugih problemov? Mene zanima ta nadgradnja, ki je sedaj na voljo in kako se obnese, saj sem z Notom načeloma sedaj precej zadovoljen in ne bi rad podrl vsega.
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.855
608
113
In kakšna je situacija s podatki? Ti je vse ostalo ali šlo v večna lovišča?
 

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.277
38
48
Še nisem posodobil, ker vedno malo počakam na odzive ostalih
wink-1.gif

Torej čakam do večera, potem bom pa videl ali posodobim ali ne, ko se še kdo javi kako se ICS 4.0 od Mobitela obnese na Notu.
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Od samimobila mobitel verzija prinese samo mobitelove funkcije, drugih vidnih sprememb ni. Je dopoldan znanec posodobil.
 

osiris12345

Fizikalc
20. feb 2011
1.304
13
38
Ljubljana
jest sm si naložu 4.0 preko tistih hrvaških navodil, če kdo pozna? ampak ne zastopim zakaj zaboga mi baterija ne zdrži več cel dan tako kot je to delovalo prej :/
 

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.277
38
48
Posodobitev mi je sesula komplet vse ikone, ampak ok sem porihtal nazaj.
Zanima me, zakaj se je izgubil pregled vseh računov e-mailov ko greš na e-pošto? Lahko to dobim kako nazaj? Sedaj gre direktno v pregled enega računa, česar nočem. Želim, da mi da na pregled vse račune, ki jih imam in sinhroniziram katerega hočem kot je bilo prej.
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.866
34
48
Citat:
Uporabnik futuristic pravi:
In kakšna je situacija s podatki? Ti je vse ostalo ali šlo v večna lovišča?

je ok s podatki. tut integral sem si potegil iz planeta nazaj. So mi pa nasrali mobitel igon na prvo stran, ki jih niti ne rabim.
 

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.277
38
48
Kako nastavim opomnik v koledarju za dogodek, da se vklopi vsakih 14 dni za določeno obdobje. Ima kup kombinacij, ampak vsake 14 dni ni. 2.3.6 je to opcijo imel.
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Jaz sem včeraj naložil mobitelov ROM, zadeva deluje OK le rootati ga nisem mogel po nobenem opisanem postopku, ki sem ga našeč. CF Root ne dela, en drug postopek rootanja spet ne dela. Končno mi ga je uspelo rootati potem tako, da sem preko odina flashal CF Root, prižgal telefon, v CWM aplikaciji izbral flashanje stock ROM-a in izbral PRE-ROOT, firmware se je še enkrat naložil telefon pa je bil končno rootan
smile-1.gif
le mobitelove aplikacije so izginile, zgleda da so prav one delale zmedo zaradi katere nisem dobil roota.
 

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.277
38
48
Super, sedaj pa nastavi dogodek v koledarju, da se ponavlja na vsakih 14 dni in potem povej kako ti je uspelo
wink-1.gif
 

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.277
38
48
Kaj naredi funkcija deljeni pogled v e-mail clientu (Nastavitve)? Ne opazim nobene razlike.
 

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.288
351
83
Sem si vzel čas in včeraj zadevo updejtal, resetiral in na novo postavil. Zdej pa letiii
smile-1.gif

Prej se mi je stalno sesuval youtube in app za wireless, pa freezal je tako, da sem ga mislil parkrat zabrisat ob tla. Sedaj je vse to zgodovina (zaenkrat, ker očitno začne android čez čas srat po svoje...).
 

GasPet

Zelenc'
5. feb 2012
27
0
1
Na Notu imam Open Europe ICS, pa me prekleto moti ker ne morem nikakor pravilno nastaviti časovnega pasu. Imam možnosti pod +1 London, Wondhoek ali Brazzavile. Če ponastavim imam pa nastavljeno GMT +2, Srednjeevropski poletni čas. Kako je pravilno nastavljeno?
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.866
34
48
deluje greš na nastavitve, več, mobilna omrežja in daš iskat omrežje, ko ti jih najde, imaš možnost samodejnega iskanja.
Seveda če misliš to