Samsnug Galaxy Note

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.277
38
48
Še komu Note ne sinhronizira že prebranih emailov skozi exchange? Torej mail preberem na računalniku in na Notu ga ne potegne gor.
 

patt

Zelenc'
20. jan 2012
2
0
1
živjo,

imam Galaxy Notea že kakšen mesec kupljen pri KOMMDATA v Lj.
odkar sem gas prvič prižgal se mi dogaja ko se ekran ugasne(zaklene) se telefon ne prižge več in ga moram rebootat.se še komu to dogaja?
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.601
499
83
ja, moji ženi. Ima ga en teden. Verjetno bom dal nov firmware gor (ne ta od mobitela).
 

patt

Zelenc'
20. jan 2012
2
0
1
ker to je res annoying, ko ga rabiš ga moraš vedno ponovno obuditi.tudi 20-30x na dan.
če jim ga pa nazaj nazaj na popravilo ga bodo 45dni šraufali in poslali nazaj češ da dela normalno
 
Nazadnje urejeno:

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.907
654
113
EU
Mogoče vseeno pošljete mejl na servis, da vam telefon to počne in kaj svetujejo (omenite, da to počne že od vsega začetka od dneva nakupa, prevzema dalje); zgolj zato, da lahko kasneje, če bo treba boljše uveljavite vaše pravice
wink-1.gif
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.058
4.065
113
Citat:
Uporabnik sumica pravi:
Še komu Note ne sinhronizira že prebranih emailov skozi exchange? Torej mail preberem na računalniku in na Notu ga ne potegne gor.

Tudi jaz sem imel s tem probleme na začetku. Potem je pa kar naenkrat začelo delati. Čudno.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.131
5.275
113
Meni se pa dogaja da mi preko exchanga ne pošlje cele priponke. Recimo slika pri prijemniku je prikazana samo kakih 10 do 20 procentov. Sicer ne vem če je to fora Nota, ali generalno androidaj, ker je to moj prvi android. Če pa pošljem preko gmail accounta pa dela v redu. Tako da zdaj pošiljam slike preko gmaila.

Ostalo dela bp. Drugače pa fantje zunaj je firmware xal4, ki kar pohitri tele naše Note. Firmware je originalen Samsungov, samo ga preko KISSa ne boste dobili. Za garancijo se ni treba bat. Tako da tisti, ki imate kake probleme z zmrzovanjem, ga toplo priporočam, da sprobate preden nesete na servis. Namestite pa ga z Odinom.

Lp
 
Nazadnje urejeno:

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.131
5.275
113
Jaz ga ICS sploh ne pogrešam, ko berem da imajo z njim še šrecejšnje porodne težave.
 

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.277
38
48
Kako spraviti zapise s koledarja na lock screen? Ne morem verjeti, da tega nima že po defaultu (še win 6.5 je to imel). Gledal sem program lock sreen calendar, vendar ne deluje na Notu. Obstaja kaj delujočega?
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Evo sm včeraj nabavil novega Nota. Prva stvar, ki sem jo naredil sem, telefon seveda najprej napolnu :p Pol sm ga pa začel matrat, Mobitelov ROM je takoj letel dol in je šel gor zadnji Open Europe ROM gor, s pomočjo postopka, ki ti ne nadgradi binary števca in ti ne da rumenega trikotnika na boot screenu.

Če kdo rabi kakšno pomoč pri flashanju lahko komot vpraša, preden kaj zaj*be
wink-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.790
14.584
113
glede na to, da o teh zadevah nimam blage, se zna zgodit, da se obrnem nate s temi zadevami ja...sem ravno danes naročil note-a. tušmobilovega...ga dobim 10.2.
smile-1.gif


sem najprej kolebal med nokio n9 in samsungom GS2, pristal pa na Note-u...zabavno
grin1.gif
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.601
499
83
dej napiši postopek, da ga ženi posodobim. Je isti postopek kot pri galaxy s (preko odina)?
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.058
4.065
113
Postopek je preprost in ne potrebuješ Odina. Posodablja se Over The Air in to na sledeč način:
1. Najbolje, da se priključiš na kakšno WiFi omrežje, da ne boš šibal podatkov po 3G
2. Potem greš v Nastavitve, Vizitka telefona in na vrhu imaš, da preveri posodobitve. Jih preveriš in če so, daš da se naložijo. Nekaj časa traja, telefon se reštarta, še malo inštalira in to je to.