Samsnug Galaxy Note

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.907
654
113
EU
Ni panike, N9 oz. morda kakšen naslednik s fizično tipkovnico in seveda MeeGo OS-om je še vedno v igri (kot nadomestilo za N900, torej pametno prenosno napravo); tega Samsunga želim imeti le kot navigacijsko napravo z multimedijsko podporo v avtomobilu (predvsem zaradi tega ker so redke namenske navigacijske naprave, ki bi bile povezane v splet ter tudi izkoristile vse možnosti na internetu; poleg predvajanja čimvečih različnih filmov in ostalih datotek), pa še za kakšno drugo splošno igračkanje poleg ipd.
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Sam sem bil eden večjih privržencev n900, pa sem skoraj prepričan, da boš ob Notu, hitro pozabil na kakšnega n9 ali kaj podobnega oz. prihajajočega z MeeGo (če sploh bo še kaj na tej platformi)
wink-1.gif
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.907
654
113
EU
... ne gre za to, gre za občutek svobode, kaj vse lahko počneš s tem OS-om
smile-1.gif


... ampak to je že druga tema; Note-a še nimam, ampak vsekakor je videti vrhunska naprava.
zmaga.gif
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.131
5.275
113
Evo... tudi jaz sem prestopil iz Omnie 7 na Nota (pač prilika se mi je pojavila, sicer pa še vedno trdim da je WP7 super OS). Note me je prepričal mogoče ravno z njegovo velikostjo, ker je res prijetno brouzat z njim.

Zdaj pa pitanje. Katero navigacijo uporabljate, da je seveda razširjena čez cel zaslon ?
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.131
5.275
113

Sygic je sicer v osnovi zanimiv, ampak karte so pa polom. V Mariboru je recimo čez vso Cesto Prol brigad potegnjena kar Ptujska cesta. Na mnogih ulicah je vidnih samo 5 številk, čeprav jih ima ulica vsaj 100 pa še sigurno bi kaj našel. To sem našel že po 10 minut uporabe. Tako da za mene je to popolen crap. Je pa zanimiv 3d pogled je zanimiv, ampak kot navigacija mi je neuporaben. Pač navajen sem Navigona, kjer je to bilo porihtano. A Navigon 3.x.x mi na novem romu ne dela, 4.x (dolpotegnjen iz pašnikov) pa pravi da si naj poinstaliram pravo verzijo iz marketplejsa.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.131
5.275
113
Tisti ki so jamrali nad nenatančnostjo peresa:

Pero se kalibrira kot kaže samo. Nekajkrat moraš šarit z peresmo po vseh robovih potem pa telefon pogrunta robove in prilagodi pozicijo peresa. Meni je na začetku falil kake 3 milimetre, zdaj pa imam na milimeter natančno umerjenega.
 

NeMeBasat

Pripravnik
28. maj 2008
248
0
16
Toti Maribor
Bo treba čakat do drugega tedna ))): ...telefonov trenutno ni....če že kdo ima telefon kje in katero torbico in zaščito za zaslon priporočate...Hvala!:.. ((:)


LP B.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.131
5.275
113
Citat:
Uporabnik NeMeBasat pravi:
Bo treba čakat do drugega tedna ))): ...telefonov trenutno ni....če že kdo ima telefon kje in katero torbico in zaščito za zaslon priporočate...Hvala!:.. ((:)


LP B.

Jaz mam usnjeno torbico. Ona plastična mi je sicer coolska, ampak če ti pade na tla se telefon vseeno okruši, v usnjenem je pa bolj zaščiten.

Kar se pa one baterije tiče, pa je zelo debela, predraga in verjetno tudi težka.