samopostrežna avtopralnica

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
462
-939
28
Dajva bit natacna…vesoljsko plovilo sem :) raketa je bila Saturn V :)
Če smo že natacni (natančni) je (bila) Apollo 8 druga vesoljska odprava s človeško posadko! :rolleyes:
Tako da očitno še sam ne veš kaj si.
Drugače pa packon ne nasedaj temu "vesoljskemu plovilu" :valjamse: kot se sam imenuje, ker če ti še ni jasno je to največji troll foruma, prilagojen pacient, ki ga v real lifeu nobeden ne jemlje resno, se mora pa na tem forumu mal ven metat.;)
 
  • Haha
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
36.162
18.905
113
Če smo že natančni, ne moreš fizičnega predmeta kot je vesoljsko plovilo Apollo 8 poimenovati z dogodkom oz. projektom kot je vesoljska odprava.
 

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
462
-939
28
Kaj ti ni jasno? Kot prvo to ni tema za to razpravo!
Kot drugo pa:
Še enkrat, ker si očitno mal bolj počasen.
Apollo 8 je bila vesoljska odprava in ne plovilo. Odprav je bilo več 1,8,13,14...
Apollo je bil program-misija.
A bo šlo?
Še ena tema v katero se je nasralo "vesoljsko plovilo" in jo uničil!
Kamor koli pride je štala.
 
  • Haha
Reactions: Matey