Kaj ti ni jasno? Kot prvo to ni tema za to razpravo!
Kot drugo pa:
Še enkrat, ker si očitno mal bolj počasen.
Apollo 8 je bila vesoljska odprava in ne plovilo. Odprav je bilo več 1,8,13,14...
Apollo je bil program-misija.
A bo šlo?
Še ena tema v katero se je nasralo "vesoljsko plovilo" in jo uničil!
Kamor koli pride je štala.