Safe invest

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.298
1.061
113
danes sem bil na njihovem predavanju.... v sredo pa grem iz firbca na razgovor (pa še to samo zato, ker so mi sumljivi)

a kdo ve kaj o tej firmi? predvsem kako služijo denar glede na to da "brezblačno svetujejo"
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.392
1.355
113
Veste gospod, to sploh NI piramidni sistem...
smile-1.gif


- A res?!
cool-1.gif


Sam še dva morte prpelat s sabo...
zmaga.gif


grin1.gif
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.298
1.061
113
ma najbolj zanimivo mi je to... da uporabljajo kar ZAVOD SLOVENIJE ZA ZAPOSLOVANJE da jim odstopi prostore in prisilno prostovoljno pripelje nove člane
bonk.gif


meni so po smsu zagnjavili da se moram udeležit (prostovoljni mus)
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Citat:
Uporabnik tony pravi:
Veste gospod, to sploh NI piramidni sistem...
smile-1.gif


- A res?!
cool-1.gif


Sam še dva morte prpelat s sabo...
zmaga.gif


grin1.gif

To po definiciji se ni piramidni sistem (*). Za piramido potrebujes nekoga na vrhu in skupek pravil, ki doloca koliksen del sredstev, za katera te oskubijo, pripade nekomu nad tabo. Dokler samo vlacis ljudi na kup (tudi ce je zastavljeno eksponentno, kot v tem primeru), pa to recimo ne bi imelo nobene veze s prenosom sredstev med sodelujocimi, to ni piramida. Sredstva se morajo porazporejati "navzgor", ne "vstran".

Da ilustriram s primerom: predpostavimo, da nek vzajemni sklad oz. upravljalec skladov predstavlja princp delovanja, struklturo nalozb dolocenega sklada, itd. Cetudi vsak obiskovalec predstavitve privlece s seboj se dva kolega, je struktura porazdelitve sredstev od sodelujocih k upravljalcu se vedno povsem ploscata (pavsalno od vlozka, morda s "popustom" na velikost vlozka), ni nic piramidastega v njej.

(*) Seveda ne trdim, da omenjena zadeva ne more biti piramidni nateg; to je povsem mozno, le da v tej temi navedeni podatki niso dovolj za tak zakljucek, drugih pa nimam(o).
 
Nazadnje urejeno:

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.298
1.061
113
pa grem glih zaradi firbca kako delujejo... rad sem na tekočem s takimi ala E&S
smile-1.gif


zaj majo že dosti več stvari na ponudbi
smile-1.gif
vse kar hočeš... ni da ni
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Vse kar znas po neki predstavitvi povedat je da ponujajo "ni da ni"?

Sorry ce si brezposelen se jaz z nobenega delodajalca nebi delal norca.
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Kaj ima pa brezposelnost ali delodajalci tukaj zraven - a ni govora o (morebitni) piramidni shemi ?
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.298
1.061
113
Citat:
Uporabnik Matej pravi:
Vse kar znas po neki predstavitvi povedat je da ponujajo "ni da ni"?

Sorry ce si brezposelen se jaz z nobenega delodajalca nebi delal norca.

koji [censored] si ti da boš meni tak govoro? očitno ti preveč lepo gre da neveš kaki prasci so lahko vse delodajalci....

in kaki delodajalec je to... da moraš na začetku 3 mesce na svoje stroške delat? vse kar ti plačajo pa je 300€ "ko jih pripelješ dovolj" in ko ga vprašaš koliko je to dovolj? ti reče... prvo pripelji dva, potem pa bomo dalje vidli...
 

luka_lj

Pripravnik
5. sep 2007
182
0
16
Hehe če ma kdo težave pa nimaš službe;) lahk men reče mu jo bom jaz zrihtal pa berz piramidnih sistemov
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Jst ze celo zivljenje delam na svoje stroske, odvisen izkljucno in samo od produkcije...
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Pa na seminarju na Brdu si dobil tako lepo sivo mapo in poln kufer "nasvetov" kako boš na hitro obogatel. Saj nekateri so, ampak ti so bili še iz časov prodaje avstrijskih zavarovanj.
 

peterm

Pripravnik
17. sep 2007
699
0
16
SAFE INVEST-MREŽA d.o.o.

predsednik uprave Stanislav Zavec - direktor SAFE INVEST-MREŽA d.o.o.