s.p. katera banka je najugodnejša?

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.394
6.556
113
Zakaj tako praviš? Podal sem cene za NKBM in videt je, da imajo najcenejšo vodenje in najcenejše provizije...

"drago" edino stane on-line bančništvo, kajti potrebno je kupiti "security kartico", katera pa sem že pozabil koliko stane, ampak je to enkraten strošek in potem več nič ne plačuješ, dokler ne potrebuješ nove...
 

Patsy

Pripravnik
24. jul 2007
650
0
16
Celje
A NKBM uporablja program a la ProKlik ko moraš vse sam noter vnašat prvič (podatke npr. račun, naslov ....)?
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Glede nato kako svinjsko drag je ProKlik NLB ga nebi uporabljal tudi če bi mi tipkovnico v spalnico nosil
bonk.gif
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Abanka ma solidno spletno bančništvo. Sparkasse mi je malo manj všeč ampak tudi funkcionalno.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.394
6.556
113
Patsy, nkbm ima možnost nastavitev "predlog", kar zadeve zelo olajša, če posluješ z stalnimi partneri.

Žal pa še te opcije nimajo za tujino in moraš vedno vse ročno vnašati.

Imajo pa tudi nek program, ki se ga lahko lokalno namesti in recimo čez dan delaš fakture lokalno, na računalnik, potem pa samo zvečer vse skupaj uvoziš na spletno banko in plačaš...
 

Patsy

Pripravnik
24. jul 2007
650
0
16
Celje
Citat:
Uporabnik Blackjack pravi:
Glede nato kako svinjsko drag je ProKlik NLB ga nebi uporabljal tudi če bi mi tipkovnico v spalnico nosil
bonk.gif

Se popolnoma strinjam, zato pa sprašujem. Čas je denar, in razmišljam že v tej smeri, da dam raje malo več denarja pa imam manj zajebancije s temi stvarmi, kot da se ukvarjam z zastarelo tehnologijo programov kot so ProKlik in plačujem drage Halcom kartice.

Zato sem še enkrat pregledala Banko koper in sem zgleda prvič dobila napačne info glede računa: strošek je manjši. vodenje 5 eur, i-net banka 2,5 eur, zdaj imajo pa baje še eno akcijo 1leto brezplačno vodenje in provizija za inet, pa en mesec brezplačni promet. Ker sem do zdaj bila tudi njihov komitent in so res prijazni (enota odprta v soboto, v LJ ni gužve na okencih, posluješ kjer hočeš (v NLB samo v poslovalnicah, ki jih moraš prej določit
frown-1.gif
)) kar se delovanja tiče bom za začetek kar pri njih račun odprla. Hvala.