Rutar in . - xtič

Anzee

Pripravnik
24. sep 2007
679
0
16
41
Ljubljana - Siska
www.facebook.com
Citat:
Uporabnik ONA pravi:

Sem delala v rutaru pol leta




hah, a pol poznas unga sumljivga prodajalca ki se obnasa ko en gaycek in ti hoce vsilit zadevo ki jo slucajno ogledujes (ti je vsec? ti cena odgovarja? ti barva odgovarja? kaj cakate a kr zavijemo)? Sem imel parkrat "cast" ga vidt - ko me je mat zvlekla s sabo v rutarja..
 
Nazadnje urejeno:

leni

gps navigator
17. avg 2007
1.549
0
36
S46.2296732 V14.5190865
www.sajko.com
V dipotu kupili otroško posteljo z toboganom in omaro. Oboje takoj odpeljal in zmontiral, še vedno izredno zadovoljen, pa je tega že dve leti. Sedaj smo ravno pred nakupom še ene takšne postelje. V lesnini je namreč več ko dvakrat dražja.
 

ONA

Zelenc'
6. nov 2007
3
0
1
Aja vodilnim so tak hinavci in ritolizniki všeč, samo če si takšen pol si vredu za Rutara, oziroma idealen
priden.gif
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.447
17
38
v Rutarju kupil
- otroško
- kuhinjo
- spalnico
- tašča spalnico
- svakinja spalnico

Vse OK, monterji za kuhinjo vrhunski, vse pohvale za spremembo kaj berem tukaj
cheer.gif
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Glede na to da sem pri Rutarju kupil že 7 vitrin, dve jedilni mizi, 4 omare, dva predalčnika, nekaj stolov in še in še. Do zdaj imel le eno reklamacijo in to takšno da so mi ponesreči izdali dva enaka paketa. Pri Lesnini pa kupil enkrat eno mizico in nikoli nič več ker sem čez sedem dni ugotovil da je pri konkurenci skoraj 50% cenejša.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.676
1.600
113
tudi mene zanima kako navezo morajo imet z raznimi inšpekcijami, ker ti njihovi hudi procenti popusta in razne akcije so tak nepregledne, da grem stavit če o tem povprašam njih same, mi ne bodo znali točno obrazložit
stupid-1.gif
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Z monterji nikoli ni bilo težav. Ko smo imeli sranje z Rutarjem, so mi sami povedali da imajo veliko nepotrebnih težav zaradi odnosa Rutarja do strank. In velikokrat "kasirajo" oni, čeprav niso nič krivi.
 

BlackHole

Pripravnik
23. avg 2007
764
0
16
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
tudi mene zanima kako navezo morajo imet z raznimi inšpekcijami, ker ti njihovi hudi procenti popusta in razne akcije so tak nepregledne, da grem stavit če o tem povprašam njih same, mi ne bodo znali točno obrazložit
stupid-1.gif

Pa vsaka 2 tedna imajo mega razprodaje in praznenje skladišč ipd. Ko pa prideš tja, pa vidiš da je cena ista kot je bila pred razprodajo, če ne še višja.
uf-1.gif