Rutar in . - xtič

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Gledam Preverjeno in zopet tema Rutar. Precej strank je nezadovoljnih in čakajo nedločen čas za rešitev reklamacije.

Zdaj me pa zanima, če imate tudi vi slabe izkušnje z njimi in pa še to, kaj žene slovenske kupce v to trgovino, kjer pohištvo sploh ni poceni. Seveda govorim o pohištvu srednjega razreda, ne o nizkokakovostnih elementih, ki jih je dovolj povsod (Dipo = Rutar v še slabši obliki ipd.).



In nenavsezadnje, novinarka je omenila, da so tudi v drugih pohištvenih centrih težave, ampak - še nikoli nisem slišal toliko negativnih odzivov kot o Rutarju.



Noker
 
Nazadnje urejeno:

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
No, jaz sem enkrat kupovala pri njih eno mini mizico za TV. In sem se načakala in dobila zlomljeno. Vrnila in zahtevala denar nazaj in ga tudi dobila. Sem pa med uveljavljanjem reklamacije malce polistala po njihovi pritožbeni knjigi, samo na žalost nisem imela 3 dni časa, da bi prebrala vse kritike.
evil.gif

Enkrat na leto pri njih kupim kakšno drobnarijo, ki nima veze s pohištvom in to je to.
smirk-1.gif
 

hooger

Fizikalc
5. sep 2007
1.974
15
38
Bled
Zadnjič sem pri neki stranki. Ker me je v hiši pustila samega sem sam odprl dvema fantoma iz Rutarja, ki naj bi pripeljala kuhinjsko mizo in stole. Že na vratih sta povedala, da je miza baje prava, stoli pa so sigurno napačne barve. Ampak sta suvereno vse skupaj prinesla v hišo in hitro odšla.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.904
3.025
113
ta rutar je poden od podna to bi moral vse zapret samo ljudje so res bedaki ko vsi vejo kaj se dogaja pa vseeno tam kopujejo
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.747
218
63
Pri kolegu doma so pri Rutarju naročili kuhinjo. Ko so jo dobili, so bila ena vratca poškodovana. Kolega jih je nesel nazaj in so mu takoj zamenjali za nova. Očitno je imel srečo.
crazy1.gif
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Citat:
Uporabnik leprotto pravi:
Sem pa med uveljavljanjem reklamacije malce polistala po njihovi pritožbeni knjigi, samo na žalost nisem imela 3 dni časa, da bi prebrala vse kritike.
evil.gif

Aha, se pravi, da enkrat mesečno izdajo knjižno uspešnico, če že ne vsak mesec. Žanr: srhljivka
evil.gif


Noker

p.s. ON TOPIC: se pravi, da je vse res. No, vsaj večino tega. Peticija za zaprtje Rutarja verjetno ne pride v poštev ?


hysterical-1.gif


Noker
nahrung002.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Zakaj pa peticija?
Če folk še vedno mirno zapravlja v Rutarju, kljub temu, da vsi vedo za x zgodbic o le tem istem Rutarju, so si čisto sami krivi.
confused-1.gif
Jaz, če bom kdaj kupoval tam, vzamem le, če imajo na zalogi. Sicer pa hvala lepa.
Dejstvo pa je, da do sedaj so imeli še vedno v Lesnini ceneje (vsaj tisto kar sem jaz kupoval), pa zrihtano vse v rokih oz. še prej.
cheer.gif
 

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
Smo že dosti stvari tam kupili in dosedaj ni bilo težav! Edino za usnjeno zakonsko posteljo se je malo zavleklo! 2 meseca čakalne dobe, druga pa je dobro!
wink-1.gif
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Glede 5icije : si spregledal onega spodaj pod tekstom, ki se valja po tleh?
hysterical-1.gif


Noker
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Upam, da niso kupljena v Rutarju ....

hysterical-1.gif


Imaš pa zdaj zagotovo lepši pogled na svet ...
aplauz.gif


Noker
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Počakajte še malo pa pride IKEA v Ljubljano. Takrat se bodo začeli šele trudit pri Rutarju ipd.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik Telefunken pravi:
Počakajte še malo pa pride IKEA v Ljubljano. Takrat se bodo začeli šele trudit pri Rutarju ipd.
Mnjah, in kaj ima to IKEA toliko posebnega? Bil v Avstriji, v ZDA in našel nič, kar bi bilo zame.
redface-1.gif

Vsaj po sprejemljivih cenah ne.
confused-1.gif
 

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
Ikea je zakon! Vedno več robe kupujem tam (Graz)! Poceni in lepo!
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.255
269
83
38
Ljubljana
Starci lansko poletje kupil kuhinjo pri njih, tehniko narobe priklopili da je treslo, potem ni blo ene viseče omarice, prva reklamacija... ni bila prave dimenzije..... druga reklamacija....isto ena x (še dobr da sm pogledu predno sm v avtu stlaču)...... tretja reklamacija.... drugačna barva omarice, pred tem gospodična Milena B. dobila slike po mailu kakšna je barva, .... v četrto, in to po več kot pol leta prišla pa še to hotli da jo sami zmontiramo, no way.... šu do gospoda Kristjana Klanketa (nek vodja), jasno direktorica se skrivala, po enmu tednu sami pripeljali, upam da se g. Klanke že nauču vsaj kakšno besedo pravilno izgovorit.

Pogovarjal se tudi s tistim varnostnikom, ko malo čudno gleda, on pravi da rajši nebo nič komentiral.

Od fotra sodelavc montiral za njih, mu že eno leto dolgujejo denar.

Budale da ni večjih, mene ne vidjo več tm, itak so pa smešni, vsak mesec akcija -50%
hysterical-1.gif
 

Group_Therapy

Dvojček št. 2
18. jul 2007
7.339
1
38
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
Budale da ni večjih, mene ne vidjo več tm, itak so pa smešni, vsak mesec akcija -50%
hysterical-1.gif

Teh 50% se nanasa na kolicino opreme, ki ti jo pripeljejo. Narocis 4, pripeljejo 2
grin1.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik Group_Therapy pravi:Teh 50% se nanasa na kolicino opreme, ki ti jo pripeljejo. Narocis 4, pripeljejo 2
grin1.gif


hysterical-1.gif


Eh, se mi zdi, da se je ponovila zgodba s sladoledi. Po osamosvojitvi vsi navalili na italijanske sladolede, po določenem času pa le ugotovili, da so domači ravno tako dobri oz. ponavadi še boljši. Isto je tukaj.
 
Nazadnje urejeno:

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
ksz...
V Dipo sem naročil kuhinjo. Prodajalec je bil zelo prijazen (itak, ker smo tam pustili skoraj 4.000 EUR), odnos profesionalen. Zrisal je kuhinjo po najinih željah v takšnih barvnih kombinacijah in z opremo, kakšno sva želela. Rok dobave naj bi bil 6 tednov, vendar sva jo naročila 10 tednov prej. Dobava je bila celo par dni pred dogovorjenim rokom. Imajo pogodbene monterje, izbrala sva gospoda Šifrerja iz Dobrove. Ko sem dobil SMS, da je kuhinja prispela v njihovo skladišče, sem šel plačat preostanek kupnine (40% plačaš vnaprej) in se z monterjem dogovoril za dostavo in montažo. Že po telefonu se mi je monter zdel človek na mestu. Dostava in montaža sta bila izvedeni v dogovorjenem času. Gospod Šifrer in sin sta zmontirala kuhinjo zares BP (moram reči, da so v večini obrtniki eni veliki nategavčki, vendar ta ni tak).
V Dipu sem naročil tudi mizo in stole, ki sem jih dobil celo 2 tedne pred rokom. Vse BP.
Naročili smo tudi sedežno, vendar dobava že zamuja za par tednov (enkrat jo imajo, drugič jo nimajo, se mi zdi, da nimajo pojma kaj delajo). Sicer nisem preveč tečen, ker mi zamuda zaenkrat še kar ustreza, ker nimam še čisto pripravljenega prostora.
To je moja izkušnja, drugače pa folk kar precej pljuva po njih.