Rupnik

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #9334
  • Začetni datum

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Sicer je pa podobno kot plakati Fujonke dobrodošli migranti....za volitve.
Par dni kasneje se pojavi video kjer Fujonka nagovarja šiptarje naj jo volijo.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.324
113
Za Janšo je znan njegov način delovanja in miselnosti, daj razloži Fajonkin način delovanja in miselnosti, da si zasluži izraz fajonizem.

Če ti do zdaj ni potegnilo oz. ti ni jasno kako deluje Tanja Fajon in SD, kaj so njihove prioritete, za kaj se zavzemajo potem ti tudi po moji razlagi ne bo, škoda časa.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran in Kamele0N

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.324
113
Ok, kar se primerjave z Ivanom tiče je to res in mu v tem pogledu ne seže do kolen ker Janša=SDS in Tanja=/=SD ampak na splošno je pa Tanja tudi že sama tako delujoča, da niti ni treba pripenjati SDja zraven, da veš kaj ji hodi po glavi, če pa dodaš še SD pa imaš poleg njenih splošno znanih nagnjenj kot dodatek še lepo definicijo delovanja s pomočjo stranke. Kakorkoli že, definirati fajonizem je povsem izvedljivo.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.324
113
Saj, ko ti zmanjka štrene, je pa škoda časa. :aplauz:

Nobene štrene ne zmanjka ampak zate pa je škoda časa ja.

PS. v bistvu se prav zato sploh sprašujem zakaj za vraga ti sploh repliciram, ker tako ali tako nima veze kaj napišem saj boš ti bluzil po svoje še naprej.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.908
5.460
113
Za Janšo je znan njegov način delovanja in miselnosti, daj razloži Fajonkin način delovanja in miselnosti, da si zasluži izraz fajonizem. Ča pa lapaš v tri krasne, pa lahko definiraš tudi mateyizem.
Se ponavljam sto sliko ko endvatri z JJ tweeti :)
Meni je pač posrečena....dobra definicija leve "demokracije"....

IMG_20200627_091713.jpg
 
  • Haha
Reactions: endvatri