Rtvslo2 Goljufije s hrano

erikson

Guru
25. avg 2007
21.279
5.200
113
Direktna povezava na dokumentarec:
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.832
374
83
Sigurno je svašta tudi v našihg trgovinah. Zagotovo pa je tega največ po restavracijah. Sploh z delavsko malco. Znanka ima eno tako. Pa sem od nje vzel zamrznjeno meso, ker je pač bila dobra cena... Meso je bilo zamrznjeno pred 3 leti!!! WTF?? Nisem imel nobenih težav po zaužitju. Kupil pa tudi nisem več nič preko nje. Tudi ko razlaga, se ji splača imeti biznis samo zaradi količine.
Imajo biznis že 30let, pa mislim, da še niso imeli težave s kako zastrupitvijo. Samo vseeno te pa mine, ko vidiš kaj vse se spravi na krožnike.
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.871
8.894
113
EU
Zakon.
Ni to nekakšno redno spremljanje. Jaz na primer pogledam poročila na SLO , ker so bolj kratka in jedrnata. Zvem vse v kratkem času.
FOP TV je postal neznosen z raztegovanem poročil in ponavljanjem trikrat iste stvari pri istih poročilih. Potem še isto stvar povedano v ponedeljek, ponavljajo v torek in sredo. V četrtek pa o tem imajo okroglo mizo.
Za DSO - je je taki sistem dober, ker tam penzionisti časa imajo na pretek, pa še s ponovitvami utrjujejo znanje.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.531
1.731
113
toti Maribor
Zakon.
Ni to nekakšno redno spremljanje. Jaz na primer pogledam poročila na SLO , ker so bolj kratka in jedrnata. Zvem vse v kratkem času.
FOP TV je postal neznosen z raztegovanem poročil in ponavljanjem trikrat iste stvari pri istih poročilih. Potem še isto stvar povedano v ponedeljek, ponavljajo v torek in sredo. V četrtek pa o tem imajo okroglo mizo.
Za DSO - je je taki sistem dober, ker tam penzionisti časa imajo na pretek, pa še s ponovitvami utrjujejo znanje.
Se popolnoma strinjam s tabo. Samo nekateri bi ravno to radi naredili iz javne TV, kar te moti na komercialnih. Za poročila pa rečejo, da lažejo itd. Samo toliko, da ne smetim preveč te teme.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bertoncl

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Sigurno je svašta tudi v našihg trgovinah. Zagotovo pa je tega največ po restavracijah. Sploh z delavsko malco. Znanka ima eno tako. Pa sem od nje vzel zamrznjeno meso, ker je pač bila dobra cena... Meso je bilo zamrznjeno pred 3 leti!!! WTF?? Nisem imel nobenih težav po zaužitju. Kupil pa tudi nisem več nič preko nje. Tudi ko razlaga, se ji splača imeti biznis samo zaradi količine.
Imajo biznis že 30let, pa mislim, da še niso imeli težave s kako zastrupitvijo. Samo vseeno te pa mine, ko vidiš kaj vse se spravi na krožnike.
Glej prodajajo.meso ki je bilo zamrznjeno 15 ali 30 let. Problem je če je bilo vmes odmrznjeno in spet zamrznje o pa take...ampak kot si napisal sam da je poceni...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi in henkl

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Res. Pred leti, ko je izbruhnila ta afera, so ugotovili, da so to "oplemeniteno" repično olje dajale na mizo tudi mišelinove restavracije. So pa tudi v dokumentarcu omenili, da je bilo olje v restavraciji v kateri je tudi Merklova.
Naših mišelink pa takrat še ni bilo.