Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Res ste eni pravi Janševi fanatiki. Val202 poslušam cel dan, stalno pozivajo na cepljenje. Če pa imajo slučajno kakega gosta, ki ima drugačno mišljenje, ga pač ima, ali želite da ga cenzurirajo? :nigladek:
 
  • Všeč mi je
Reactions: DOHC in McGiver

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.994
-1.289
113
Res ste eni pravi Janševi fanatiki. Val202 poslušam cel dan, stalno pozivajo na cepljenje. Če pa imajo slučajno kakega gosta, ki ima drugačno mišljenje, ga pač ima, ali želite da ga cenzurirajo? :nigladek:
Pacient iz že znanih razlogov za vse obdolžuje RTV.Tistim, ki za njim fanatično ponavljajo kot opice, pa bi lahko rekli fanatični primitivisti.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.212
9.451
113
kod Džej-Zija
Res ste eni pravi Janševi fanatiki. Val202 poslušam cel dan, stalno pozivajo na cepljenje. Če pa imajo slučajno kakega gosta, ki ima drugačno mišljenje, ga pač ima, ali želite da ga cenzurirajo? :nigladek:
Da povabijo za nedeljskega gosta Mastnaka in ga veselo vzpodbujajo in mu prikimavajo, ko klati antivaxxerske nebuloze, je nesprejemljivo. Tudi v petkovi centrifugi sem recimo slišal podobno propagando.

Ja, želim, da takih oslarij ne vrtijo. Ker potem bi v goste lahko povabili tudi ravnozemljaše in kemtrejlaše. Jebiga, imajo pač tako mnenje, ali kako? Ni ravno odgovorno obnašanje medija.
 
  • Wow
Reactions: sandra

B81

22. jul 2007
34.258
8.809
113
Res ste eni pravi Janševi fanatiki. Val202 poslušam cel dan, stalno pozivajo na cepljenje. Če pa imajo slučajno kakega gosta, ki ima drugačno mišljenje, ga pač ima, ali želite da ga cenzurirajo? :nigladek:
Sem danes tudi poslušal in ni blo nič. Zadnjič je bil en spiker, ne poznam imen in med vsakim komadom en komentar....saj sem še sem pisal nekaj....
 

B81

22. jul 2007
34.258
8.809
113
Mariborski Radiocity je svetlobna leta pri neopredeljenosti proti valu202. Sicer se ve, za koga je kdo, ampak se o tem ne komentira.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko