Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
Včeraj je bila oddaja o tem. Za razčistit pojme.
... je kmalu po začetku en novi/stari član progr.sveta obelodanil bistvo (kot sem že pred dnevi nekje na tem forumu v zvezi s številom gobic mikrofonov pri nekem prispevku nekje ... napisal sam), koliko ljudi gre na teren pri privat ali malo TV ... 2 z avtom nasproti polno zasedenem kombiju s šoferjem vred pri RTV ... :evil: ... pol ni čudno, da je vsaj tretjina "zaposlenih na RTV" odveč ... glede, da gre za plače 80% RTV prispevka baje, se hitro lahko zračuna prihranek oz. "notranje rezerve", ki po Kadunčevo niso možne :valjamse: ... vsa moderna rač.tehnologija jim je začudo še povečala v desetletju število zaposlenih in s tem maso plač ... neverjetno :gorjaca: ...
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
ravnokar gledam twitte požarja...dec je nek faktor ( :cool: ) v slo medijskem prostoru s svojimi 7000 naročniki in so ga hoteli danes pripeljat na razpravo glede medijskega zakona.
uganite katera najnajdemokratična stranka in poslancenaminimalce poslanka zahteva njegovo izločitev? baje sicer ne more ampak namen tudi nekaj šteje.
bomo videli kako se bo tole speljalo, se pa vedno bolj vidi kako podgane lezejo iz kanalizacije.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Konec

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
Samo ne normalni populaciji. Takim, ki vedno nič ne paše. Imamo večje probleme v državi kot pa teh 12.75€ na mesec.
pri protestih je bila racionalizacija na "zakaj zdaj, zakaj ne prej?" v smislu enkrat je treba, pač lih tko je prišlo nima nobene veze da je janša gor. res. pa spontani protesti.
pri rtvju oz medijih zakaj ravno tukaj? ja, nek je treba, lih tko je prišlo. nima nč veze da janša ne prenese rtvja oz oni njega. res. čist spontano, kocko se je vrglo pa je padla na rtv. :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: BuDi

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.954
3.250
113
Na odbor za kulturo o spremembi medijske zakonodaje bo prišlo - 17 nasprotnikov sprememb in - 2 zagovornika sprememb.
"Ha, ker so vsi proti predlaganim spremembam!"
"Em, ne, ker predsedujoča odboru Violeta Tomić iz Levice ne dovoli nastopov nasprotnikov.
se zgodi...
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
in vse tiho je bilo od naših levičarjev ter ekstremnih levičarjev.

turbobitch podpiraš tako enoumje da se niti debatirati ne sme o rtvju?!
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Na odbor za kulturo o spremembi medijske zakonodaje bo prišlo - 17 nasprotnikov sprememb in - 2 zagovornika sprememb.
"Ha, ker so vsi proti predlaganim spremembam!"
"Em, ne, ker predsedujoča odboru Violeta Tomić iz Levice ne dovoli nastopov nasprotnikov.
se zgodi...
Saj zagovornikov, razen tistih, ki mrhovinarsko računajo, da bo kaj padlo tudi v njihov žep, tako ni. Kakšna strokovna kapaciteta je na primer Bojan Požar, da bi ga morali vabiti na ta odbor? :gorjaca: Seveda sem pa pozabil na vernike, ki se strinjajo z vsem, kar jim vrhovni guru naserje. :bruh:
 
  • Haha
Reactions: cappy

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.094
113
39
MB
No al pa tebe, ki pac pljuvas vse kar dolocena oseba pove, tudi ce se s povedanim strinjas :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: BuDi

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.771
2.656
113
Evo tipičen rtvjevec

tumblr_prb1o0LNio1ttbcplo1_1280.jpg
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
12 evrov jah....teh 12 evrov dejansko pomeni desetino milijarde evrov letno za večtisočglavo jugo divizijo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
Saj zagovornikov, razen tistih, ki mrhovinarsko računajo, da bo kaj padlo tudi v njihov žep, tako ni. Kakšna strokovna kapaciteta je na primer Bojan Požar, da bi ga morali vabiti na ta odbor? :gorjaca: Seveda sem pa pozabil na vernike, ki se strinjajo z vsem, kar jim vrhovni guru naserje. :bruh:
Znova kaj prevec spil al so zdravila popustila?
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
no je pa končno jasno kdo je "the bad guy" v naši državi. recimo jim kar fašisti ki se pretvarjajo da so antifašisti.
ko imaš že tako razmerje 17:2 proti zakonu pri razpravi ne pustiš nobenih dvomov in še enemu ne pustiš govorit - zakaj le? jaka razprava.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.104
3.400
113
... je kmalu po začetku en novi/stari član progr.sveta obelodanil bistvo (kot sem že pred dnevi nekje na tem forumu v zvezi s številom gobic mikrofonov pri nekem prispevku nekje ... napisal sam), koliko ljudi gre na teren pri privat ali malo TV ... 2 z avtom nasproti polno zasedenem kombiju s šoferjem vred pri RTV ... :evil: ... pol ni čudno, da je vsaj tretjina "zaposlenih na RTV" odveč ... glede, da gre za plače 80% RTV prispevka baje, se hitro lahko zračuna prihranek oz. "notranje rezerve", ki po Kadunčevo niso možne :valjamse: ... vsa moderna rač.tehnologija jim je začudo še povečala v desetletju število zaposlenih in s tem maso plač ... neverjetno :gorjaca: ...
Točno tako.
Na RTV-ju ni bilo nobene racionalizacije, prevetritve števila zaposlenih, od ustanovitve naprej.
Ne glede na vse računalnike, IT podporo itd... ...jih je vedno samo več in več.
In, če Kadunc kot manager te RTV, s plačo mnogo višjo od PV, ne zna poiskati notranjih rezerv, naj se spelje na kakšno njemu primerno delovno mesto.
Po moje bi za receptorja pa bil dober. :nigladek: :zavijazocmi:
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

B81

22. jul 2007
34.496
8.961
113
Je kdo gledal sejo odbora za kulturo?
Pol ure ze fehtajo za glasovanje, pa se baba "poslancenaminimalce" ne da :)