Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Eh majstore, če bi bilo vse po pravilih bi moral zorčič sam odstopiti, ko je izstopil iz matične stranke, ne pa da se zajebava sam sabo.

to nikjer ne piše, piše pa da predsednika dz izvoli ali pa odvoli najmanj 46 poslancev

sicer ma pa tukaj ferdo čisto prav
vezava zaupnice na glasovanje o predsedniku dz bi bila, blago rečeno, malce v nasprotju z ustavo :norec:
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
lahko lahko, lahko pa tud težko
lahko pa tud ne

mus je umrt, je govoril moj star foter, dokler je bil še živ
 

B81

22. jul 2007
34.648
9.043
113
Zdaj spet ne vem. Oni pravi, da lahko veze, tu pravis, da lahko. In ce jo veze slucajno, bo narobe, ker?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Po tolmačenju pravnikov se lahko nezaupnica veže na zakone in "drugo" kar predlaga vlada. Ker volitve predsednika DZ niso niti slučajno v domeni vlade, le-ta tudi ne more na njih vezat nezaupnico.
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Torej ne more vezati, in tega grims ne ve?

lej... sej je čist enostavno...
lahko... nikjer ne piše, da ne sme... ampak... če bo slučajno to naredil in če bodo posledično odstavili zorčiča, bo zelo težko razložiti, da ni šlo za pritisk izvršilne na zakonodajno vejo oblasti... kar je pač narobe svet... pa čeprav se to itak dogaja na dnevni bazi, ampak ne formalno in ne tko direkt

po domače... pri nas parlament kadruje vlado in ne obratno
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.765
6.361
113
Matematika je zelo preprosta.

Kar nekaj jih ve da niti slucajno ne bodo ponovno izvoljeni v DZ. In ce ne bodo zamenjali Zorcica bodo pac ob stolcek. Enaka kontrola poslancev kot z obstrukcijo, da ne bi kdo z leve narobe glasoval
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.660
3.920
113
Komunajzerji bi spet radi višali naročnino.

Druzga itak ne znajo, ko odirat pošten folk.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko in 8888

erikson

Guru
25. avg 2007
21.543
5.524
113
Sabotaža?


Tehnične težave na poštnem strežniku

Spoštovani!

Obveščamo vas, da je zaradi tehničnih težav na poštnem strežniku RTV Slovenija onemogočeno pošiljanje in sprejemanje elektronske pošte. Težave bomo odpravili v najkrajšem možnem času.
Prosimo vas, da za komunikacijo uporabite druge možnosti.
Zahvaljujemo se vam za razumevanje.

RTV Slovenija
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.236
2.079
113
SV SLO
Komunajzerji bi spet radi višali naročnino.

Druzga itak ne znajo, ko odirat pošten folk.
Ko bodo poročali objektivno in pošteno za vse politične opcije jim dam tudi 10 eur več ali pa ko napravijo eno TARČO v kateri razkrijejo vse svoje neumnosti in spletke. Za to trenutno nesnago od RTVSLO pa ne želim plačevat niti centa. Tisti, ki jim je RTVSLO všeč pa naj plačujejo zarad mene tud 150 eur mesečno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.660
3.920
113
Ko bodo poročali objektivno in pošteno za vse politične opcije jim dam tudi 10 eur več ali pa ko napravijo eno TARČO v kateri razkrijejo vse svoje neumnosti in spletke. Za to trenutno nesnago od RTVSLO pa ne želim plačevat niti centa. Tisti, ki jim je RTVSLO všeč pa naj plačujejo zarad mene tud 150 eur mesečno.
Seveda se to ne bo nikoli zgodilo, zato so ulice. Da vzdržujejo to zapravljanje in pajdaštvo. Ter nas preprčujejo, kako javno dobro je to. Taisti dnar bi blo treba dat zdravstvu, gasilcem in drugim podobnim službam, katera folk ima dejsnkso nekaj od tega.

Komunajzerska ustanova brez sredstev takoj propade, tako kot je vse v komunizmu, pa čeravno zlivajo miljone denarja jim ga vedno manjka.

To je čar tega sistema!
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Parlament je v isti kategoriji.
Pa še par desetisoč dodatnih delovnih mest, sam za tiste ne dobiš na dom položnice, ti kar od plače (in vsega) trgajo. :cheer:
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.660
3.920
113
Parlament je v isti kategoriji.
Pa še par desetisoč dodatnih delovnih mest, sam za tiste ne dobiš na dom položnice, ti kar od plače (in vsega) trgajo. :cheer:
Dej prosim ne bit butast.
Gre se za brezvezen medij, ki je prenapihnjen, nesposoben, netranspareten in potraten.

pa ne mi spet z parlamentom, tukaj imamo vsaj možnost volit, RTV imamo samo možnost plačevat.
Gaćići in drugi zapitki, ki serjejo na tuj račun.

Če je to skopucalo komu v interesu naj plačuje prostovoljno oz naj program kodirajo in bomo takoj videli javni interes.
Vsaka privat televizija jih že scat pele po gledanosti, po programu itd...

Tist javno obveščanje in po njihovo neodvisnosti ki tako radi poudarjajo lahko dajo preko razpisa privat hišam, ki bodo gonile tist program z 10% denarja kot ga ta komunjazerski kurbenhause zapohan ponuca.

Pa še stepl se bodo za teh 10%.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
Parlament je v isti kategoriji.
Pa še par desetisoč dodatnih delovnih mest, sam za tiste ne dobiš na dom položnice, ti kar od plače (in vsega) trgajo. :cheer:
parlament kot rečeno volimo. dobimo nek odraz ljudstva, jebiga takle smo.

par desetisoč si pa najbrž mislil NVOjev od katerih tudi ni nič. plačana "vojska" ekstremnih levičarjev, okrog 80% njih.

E2vdKx5XMAEtOGV
 
  • Všeč mi je
Reactions: optiplex