Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.945
3.234
113
Koliko, 2140 zaposlenih? Odzivni čas 5 dni.

picdnev.jpg
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.900
1.076
113
www.adriamedia.si
Prvič: a jih je sploh kdo obvestil takoj? Drugič: takle kiks ni nič posebnega, že vsa leta. Koliko napačnih imen spustijo, kolikokrat se zatipkajo grafiki, že vse od takrat, ko sem tam delal ... Saj drugje ni dosti bolje. Če nimaš resnega oddelka za grafiko (s svojo lekturo in urednikom), imaš pač take ...
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.750
210
63
Prvič: a jih je sploh kdo obvestil takoj? Drugič: takle kiks ni nič posebnega, že vsa leta. Koliko napačnih imen spustijo, kolikokrat se zatipkajo grafiki, že vse od takrat, ko sem tam delal ... Saj drugje ni dosti bolje. Če nimaš resnega oddelka za grafiko (s svojo lekturo in urednikom), imaš pač take ...

eno je, ce delas to namenoma ali se pac zgodi ... imam obcutek da ni slucajno ...
 

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.469
352
83
Prvič: a jih je sploh kdo obvestil takoj? Drugič: takle kiks ni nič posebnega, že vsa leta. Koliko napačnih imen spustijo, kolikokrat se zatipkajo grafiki, že vse od takrat, ko sem tam delal ... Saj drugje ni dosti bolje. Če nimaš resnega oddelka za grafiko (s svojo lekturo in urednikom), imaš pač take ...
Še 2600 zaposlit in naročnino dvignit na 350€ letno, da do napak ne bo prihajalo?
 

Maiden

Fizikalc
7. nov 2007
763
182
43
Koliko ljudi je sploh videlo to grafiko in koliko od teh je panično skakalo po stanovanju? Še sneg za drugi dan ne znajo napovedati, bodo pa vedeli kakšna bo gospodarska rast.
 

B81

22. jul 2007
34.431
8.919
113
Koliko ljudi je sploh videlo to grafiko in koliko od teh je panično skakalo po stanovanju? Še sneg za drugi dan ne znajo napovedati, bodo pa vedeli kakšna bo gospodarska rast.
Upam da nihce. Je pa "napaka" bila storjena prav z namenom, da "bi se skakalo po stanovanju" oz. da se vlado prikaze negativno. Verjemi, to je textbook mahinacija.
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy in Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.596
14.282
113
Upam da nihce. Je pa "napaka" bila storjena prav z namenom, da "bi se skakalo po stanovanju" oz. da se vlado prikaze negativno. Verjemi, to je textbook mahinacija.
In to "napako" je nedvomno videlo več ljudi, kot jih bo videlo opozorilo in/ali opravičilo o napaki oz. popravek. Zmaga za antivladni PR torej.