Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

19. jul 2007
2.763
1.493
113
Poslušam Val202.
Borut Štrukej in Danila Hradil Kupljen
"novinarka" prodaja in serje z neumnostmi (sicer ne vem ali iz lastne neumnosti - prepričan antivaxxer ali politično motivirano glede prihajajoče ustavne obtožbe), večkrat je poudarila, da imamo v Sloveniji najslabše cepivo (AZ) in da je to najcenejše cepivo - se pravi, za slovence smo zrihatli samo sranje, ....

No podatki so sledeči:

V Sloveniji je bilo do sedaj uporabljenih samo 22,2 % AZ, 77,8% ni AZ
1617807322654.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.457
113
Sem poslušal ene 15min....

Prvo mu postavi "politično" vprašanje....potem se mu v isti sekundi kao opraviči...če mu lahko....model se ji je raj mal smejal nazaj
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
zgleda, da jutri ne bo nove Tarče ... Korona usekala med med partijskimi politkomisarkami na RTV ... kakšna škoda ...
 

B81

22. jul 2007
34.502
8.957
113
Ze to, da novinarji sploh smejo pisat o tem, kako jih jj ustrahuje, kaze na to, da pri nas vlada popolna novinarska svoboda, kar je seveda prav (no razen novinarja NOVE24, ki ni smel na SD snemanje, pustimo to).

Nisem videl enega zapisa, tipa: novinarji rtvslo se ne zavedajo posledic svojega pisanja cez PV jj."
To recimo, bi jaz vzel kot "ustrahovanje", ceprav bi na sodiscu padlo.

Ne vem, en clanek bi rad videl, da ne bom vec iskal strasnega ustrahovanja jj nad novinarji.
Odsluzene prestitutke? To groznja sigurno ni, to je isto, ko da ti jaz recem, da si tele. Lahko me tozis za obrekovanje, ni pa groznja (ampak trditev).

Kaj recejo v Rusiji? Na Slovaskem?
Pa Rusija je ja idol drzave za nase leve, ni res?
To levaki samo cas kradejo desnakom, da ne bi kaj naredili, spremenili...ker se bojijo odstavitve od korita.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
neki so jim v enem koronapaketu dal kolikor vem ("izsilila" sluga).

za 2021 pa ni pogodbe in ni denarja.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
uff pa res

A sedmi protikoronski zakon določa, da se STA iz državnega proračuna za leto 2021 za opravljanje javne službe zagotovijo sredstva v skladu s sprejetim poslovnim načrtom STA, ne glede na to, ali je z ustanoviteljem sklenila pogodbo.

dajmo prihranit stroške izterjave od STA nazaj ker tole bo ustavno sodišče ziher vrglo ker je podtaknjenc :evil:
 

B81

22. jul 2007
34.502
8.957
113
Pa kaj zaj bi ze vsak bil novinar? Pa kaj mene brigajo novinarji, naj prijavijo jansota na evr.sodisce al kaj, nehajo jamrat in zacno porocat.
Mejduš pol cajta zapravijo za jamranje Mejduš, se vidi, da jih je tocno polovica prevec :evil:
Kak ze rece tomi: rahleci :valjamse: