Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.954
3.249
113
kadar ni Herte...

GId0LOjWoAAmABI
 
  • Ljubezen
Reactions: LarryClay
27. jan 2022
4.801
1.737
113
A Rosvita?

Kar se mene tiče lahko tudi Berganta menjajo, ampak za božjo voljo naj najdejo kompetentne (karkoli že to pomeni) in sposobne voditelje. Saj ona mala cinična ni slaba, ampak rabi še malo "ulaufanja".
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113


"Ne, ne morem iz svoje kože. Takoj zjutraj prebral, da odhaja Vida Petrovčič v 'pokoj'. Kar pač ni res! Ona je ena izmed 19 zaposlenih na RTV, ki jih je uprava z njihovim soglasjem razglasila za tehnološki višek in jim dodelila namesto treh kar deset plač. To je resnica. Ali njihovega delovnega mesta RTV ne potrebuje več, ali zanje niso mogli najti drugega delovnega mesta znotraj celotne RTV," je na svojem profilu na Facebooku zapisal nekdanji generalni direktor RTV Slovenija in odhajajoči direktor STA Igor Kadunc.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bpfc
27. jan 2022
4.801
1.737
113
Ona je ena izmed 19 zaposlenih na RTV, ki jih je uprava z njihovim soglasjem razglasila za tehnološki višek in jim dodelila namesto treh kar deset plač.

Verjamem da se Vida P. na RTV trenutno ne počuti dobro, ker dejansko že izpolnjuje pogoje za penzijo, bi lahko šla v normalno penzijo, ampak precej lepše je, če ti za to dajo še dodatno nagrado v višini 7 plač!
Kadunc pa spet drek meša? Samo vprašam.
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: B81 in tomi