Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.954
5.143
113
RTV je ponavadi keyboard happy pri dogajanju v ZDA. Še posebej pri relacijah črnci-belci, BLM, policaji in Trump. Do tako obskurnih tem, kot je žvižganje med NFL tekmo, ker so igrali neko črnsko himno v uvodu.


Madžarski SIOL je že objavil članek o streljanju na dva policista in blokiranju urgence iz strani miroljubnih protestnikov. Kdaj menite, da bo RTV objavil članek o tem?
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.093
113
39
MB
Saj to je glih to, folk pri nas ki povecini gleda rtv/pop ma precej popačeno sliko kaj se dejansko dogaja.
Na popu je recimo zanimivo da dopisnica izkljucno negativno poroca o trumpu, ko bo z lahkoto zmagal volitve pa bo spet jok in sok.
 

MikiVeliki

Pripravnik
7. sep 2020
40
22
8
ce placas prispevek vsak mesec, to ne pomeni, da bos dobil kvalitetno raziskovalno novinarstvo, niti, da bos dobil resnico. To samo pomeni, da bo namesto vas nekdo dobil denar v zep. Pred prihodom interneta clovek ni imel dost izbire pri tem kaj bo gledal in kje bo dobil novice in informacije. Ko smo dobili internet je vecina TV propagando in trobila samo zamenjala za gledanje istih virov propagand in trobil, samo da tokrat iz web razlicice. Zakaj? Internet je toliko obsezen in folk se vedno hodi na iste vire na dnevni tecaj pranja mozganov.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.954
5.143
113

Biden spominja ljudi, kakšen bi bil videti in kako bi zvenel John F. Kennedy, če bi še živel.


Po izjavah, da je Trump kriv za Vardo, Stopar znova preseneča. Ta živi v enem svojem svetu in mi ga plačujemo.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.093
113
39
MB
Zadnjic je mel timcast en dober video, kako levica v usa ne spremlja interneta večino info dobi iz televizije in tak so popolnoma diskonektani kaj se dejansko dogaja, podobno je pri nas ... kar je na popu je sveta resnica, ziher, mogoče, verjetno, najbrž.

zelo mali je odstotek ljudi, ki se dejansko sami pozanimajo o neki stvari, da bi dobili mogoče malo manj unbiased mnenje.

lep primer so naši forumski levaki, vse kar ni lev medij je takoj diskreditacija da je desen, pa ni važno kaj in kdo sporoča.

na volitvah pa jok pa skakanje v prazne bazene in podobne floskule.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Morgoth in cappy
I

Izbrisan uporabnik #9334

Torej - nisem niti lev, niti desen, bogve da nikoli nisem bil opredeljen, ker vsi lajajo v isto grmovje ...

Toda tole kar si opisal izvaja pri nas samo SDS. Pa ni desna stranka. Čeprav se sama sebe razglaša tako. Je edina stranka pri nas, ki izvaja točno tole kar si opisal. Oz. pokaži primer, kjer so to izvajale vse ostale stranke pri nas, kar jih premoremo. Če boš našel samo en primer, boš našel istočasno na to temo vsaj 10 primerov od SDS-a.

Pri nas je samo SDS brezobrazen. Pa me sicer čisto boli kjuratz za politiko in strankarstvo, boli me samo, ker jih moram plačevati. Pa bi mi brez njih dosti bolje šlo.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Da SDS ni desna stranka - ali to, da sem šel k župniku mu nažagat drva, pomeni že, da sem krščansko gor vzet?
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.093
113
39
MB
Ti si po prepričanju desničar, trenutno tega pac ne upas ali ne zelis priznat ker je jansa predstavnik desnice.

naj te ne bo strah, vecina v sloveniji razmislja bolj desno.

se pravi spostuje se druzina, delo oz nasploh bolj konzervativno razmisljanje je precej razsirjeno.

ceprav sem bil veckrat obtozen da sem jansevik za njega v zivljenju se nisem volil in tud nimam namena, saj so stevilne njegove poteze totalno faljene. Ne spremeni pa to dejstva da ce ze morem bit oznacen, sem pac desen.

vsem se nam je v 20ih zdel kul tito pa che pa revolucija pa sem pa tja, eni smo pac pol odrastli pa spoznali da socializem pac ne prinasa napredka, pa ga lahko gledas pa obracas kak hoces.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.954
5.143
113
Ne bom trdil, da SDS nima brezobraznih taktik - še posebej diskreditacije kogarkoli, ki nekaj reče proti njim.

Ampak.

Spremljaš greznico, katera se dogaja po odstopu komika? To pa so huda dvoja merila.

Od Pivčeve vemo tudi koliko brisač je pokradla v hotelu, Erjavec, ko je bil v pravi kolaciji pa je lahko delal blamažo za blamažo in nikoli odgovarjal. Od zafuka arbitraže do VIP helikopterskih prevozov po prireditvah. V TEŠ so pokradli kot se je le dalo, projekt je dražji od Burij Kalifa v Dubaju. Je kdo šel sedet? Pa potem za par ventilatorjev in mask gredo snemati celo sezono Tarč. Protestniki proti "lopovom" krožijo pred parlamentom, po prešernovem trgu. Neomadeževanem Šerifu se pa smeje ko jih gleda iz okna magistrata.
 

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.109
485
83
kranj
tudi jaz bi si želel marsikaj pojasnjenega od kontra sds pola. to, kar je napisal vadim. saj je prav, da sedaj tole pivčevo že celo poletje nadlegujejo (si je čisto sama kriva!), ampak....dajmo takle drobnogled naredit VSEM poslancem (pa še komu). TO je potem preiskovalno novinarstvo. sedaj je bolj novinarstvo po nareku oz. plačilu. ampak, saj na žalost vemo, da določene temo dlje od urednikov ne bodo (nikoli) prišle. žal.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

gr69

Guru
15. dec 2009
11.294
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Bedaki na rtv slo

Namesto da bi ga vprašali zakaj dela brez zavarovanje, da bi poizvedeli katera firma mu ne plačuje...vprašanje kako je prijavljen oni ga še pomilujejo.


Ti nisi dojel problema. Ni delal na črno - torej so mu plačevali zavarovanje. Problem je, ker morajo zaposleni pri nas imeti začasno bivališče - in v šoferaju je žal vse prevečkrat zako, da jih ne “kakih 100” prijavljenih na naslovu, kjer še dva težko bivata.
In je zdaj ostal dobesedno na “cesti”. Bo pa seveda jajc, ker se bodo inšpekcijske službe naslednje 3 leta in pol prepirala čigava pristojnost bi bila take zadeve urediti. Nazadnje bo ustavno ugotovili, da je vse po zakonu in nikome ništa.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.294
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Od kod pa ti zdaj razberes, da kogarkoli zagovarjam?
“Skočil” sem zaradi tvojega bolestnega nacionalizma in populizma.

In ja - žalostno je, da naše novirnastvo in tudi javne službe ne znajo prepoznati prave težave v omenjenem prispevku.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.989
5.714
113
blizu močvirne prestolnice
No ja, tukaj nacionalizem nima kaj dosti pomena. In ja, grezničarji bi morali raziskati bistvo, ne to da nima kam iti.Poznam kar nekaj teh prevoznikov in ja šoferji-južni spijo v kamionih čez vikend pa hodijo domov. Golazen od privatnikov in butavost od zaposlenih.