Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
za dokumentarc o kolesarju št.1 NA SVETU so imeli ekipo enega novinarja ter enega snemalca. saj ne rečem lih 10 jih ne rabš da posnameš 1 intervju ampak za dokumentarc ki zna bit tudi globalno odmeven zaradi imena pa bi res lahko malo bolj "profi" pristopili. sem pa vseeno prepričan da bo kljub temu dokumentarc dober a vseeno ostaja tisti občutek šalabajzerstva.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ne vem če je možno tak dokumentarec, v bistvu dnevnik nekega dogajanja v real time, posneti z večjo ekipo na terenu. Najboljši dokumentarci so večinoma "one man production". Poleg tega Primož ni glih preveč družaben tip v času priprav na največji športni dogodek v letu - tako pravijo!

Pa sploh vprašanje kdo je producent.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jest5 in sajkek

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.437
113
Ne vemo kaj bo, kakšne oblike bo in kako bo zgledal, jasno pa je že da je za sqrcat. Sindrom pepeta?

Jaz sem sicer mislil, da je tole tema v kateri se kurči čez učinkovitost RTV, ampak vidim da je tudi učinkovitost problem (če bi dokumentarec res delala samo dva in če pustimo ob strani koliko ljudi rabiš, preden dokumentarec pade iz kamere v tv in koliko ljudi preden se snemalec in novinar sploh narišeta pred rogliča).
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
Ne vem če je možno tak dokumentarec, v bistvu dnevnik nekega dogajanja v real time, posneti z večjo ekipo na terenu. Najboljši dokumentarci so večinoma "one man production". Poleg tega Primož ni glih preveč družaben tip v času priprav na največji športni dogodek v letu - tako pravijo!

Pa sploh vprašanje kdo je producent.
ja možno, saj pravim filing je da ob 1.5k folka spravijo 2 na tako zvezdo malo šalabajzerski.
mogoče je pa roglič sam hotel čim manj ljudi okoli sebe (takrat se še ni vedelo oz računalo na korono)
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.437
113
Joj, res oprosti, ja, tisti del, ko otroku rečeš ej sej nočem te skos neki qrcat ampak daj že pospravi ker sem ti že 500x rekel da pospravi. Tisto spredaj, ko mu rečeš da ga nočeš skos qrcat res ful pomaga. A sem mogoče že rekel da ga nočem qrcat, ampak ga vseeno skurcam? Ne, sej, res, ful nočem, pa res mi je gadno, ampak bom vseeno skurcal.

Ej res, nočem, res, majke mi, tokrat mi je res zoprno pljunit čez RTV, ampak mogoče jim je pa res kaj uspelo, ampak dajmo pokozlat, sej mogoče pa ne bo tolk za skozlat, ker sem roglič fen, ampak dejmo počakat, mislim pokozlat, pol pa počakmo da vidmo če mogoče pa ni bilo tolk za skozlat kot smo skozlal, ker če gre za rogliča potem pa dajmo jim možnost, oziroma raje ne, ker gre pa le za RTV, ki ga je pa treba skozlat.
 
  • Haha
Reactions: BornSkeptic

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.060
113
39
MB
ksz

prejšnji teden ujel na nacionalki, mislim da je oddaja na hitro al nekak tak, sred popoldneva, bilo o izgorelosti ... primerjali so pa na eni strani medicinske sestre na drugi pa novinarko rtvja :D mogoče so pa hotli nasprotja pokazat :fredi:
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.437
113
Za razliko od tvojega pljunka, ki pa je nekaj povsem novega, doselj še nevidenega.
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
Povedal je resnico in to velja za vse
... evo, Tw @nemarambutlov z novim mejlom (kdovamlaze@nova24tv.si) je prišel z dopusta :evil: ... TOR-SRE-ČET z novo rubriko intelektualec tedna v sredo. :zardelalter: ... materiala od poletja z MSM ima zadosti :valjamse: za komentirat ...zabavna oddaja :cheer: spet ... pogledal na YT prve tri oddaje nove sezone včeraj.... Zdaj čakam samo še na novo sezono Faktor-ja na TV3medias ... valjda v PON že bo :zardelalter: ... me zanima kaj in s kom bodo komentirali pa tam ...
------------------------------------
" ... The Truth Is Out There ..." :zardelalter:
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
1599583807600.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
Nimaš kj. Popolni idioti na RTV SLO.
... in danes v odmevih Ivo Vajgl daje nasvete o zunanji politiki v zvezi z Avstrijo ter pohvali RTV ... medtem pa #nemaram butlov (B.Tomažič) secira intervju z Spomenko H. na RTV, ki pravi, da v Jugi ni bilo komunizma :valjamse: ...
[KDO VAM LAŽE] 08.09.2020 22 min YT ..
saj ni res pa je :evil: ...

... pol pa še bivša in nekulturna :gorjaca: POPTV novinarka http://www2.24ur.com/bin/article.php?article_id=3138441 pokvari današnji Faktor #459 na Tv3 (ponovitev ob 00.15 ponoči) in mag.mag.Vodeb izpade še kuturen :zmaga: ...
saj ni res pa je :evil: ...
------------------------------------
" ... " Houston, We Have A Problem" ! ..." :jezen:
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.465
857
113
Ne vem, če sem kateri Faktor pogledal v celoti, sem pa včerajšnjega, ker sem čakal trenutek, kdaj bo Vodeb (k mi gre sicer na jetra) to kokoš poslal u 3pm. Bogi tisti, ki jo je oženil.....
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
faktor je drugače kar dober. definitivno ena izmed redkih oddaj v SLO kjer pridejo sogovorniki iz obeh strani, je pa sicer vse skupaj malo bolj desno nagnjeno. kar je tudi redko za SLO prostor če odšteješ novo ker tisto je čist amaterizem in navijaštvo.
recimo faktor 458 je bil dober ko ti prideta lukšič ter nežmah in ti čisto lepo realno pokomentirata našo trenutno zunanjo politiko, katere zadnjih nekaj vlad nismo imeli.

jaz pa ravno tega s to kuro nisem pogledal ker vem kako že po 5min gledanja. sem upal da bo kak spoiler da se je vodebu odtrgalo da bi se "splačalo" pogledat do konca (praviloma ga ne prenašam najbolje ampak je vedno boljši).